زبان اندروید یکی از بروزترین و پرکاربرد ترین و در عین حال پر درآمد ترین زبان در زمینه برنامه نویسی می باشد، زیرا با وجود مارکت های خارجی و ایرانی فروش محصول شما به صورت تعداد بالا بسیار راحت بوده و همچنین درآمد بالایی دارد، شایان ذکر است که علاوه بر فروش برنامه اندرویدی شما در مارکت ها، سفارش پروژه اندروید نیز در ایران و کشور های خارجی بسیار رونق دارد، لذا به همین علت و به درخواست شما هنرجویان عزیز در خصوص برگزاری دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید از مقدماتی تا پیشرفته و استقبال بی سابقه شما عزیزان از دوره های آموزش برنامه نویسی بر آن شدیم تا در دوره ای به صورت 0 تا 100 درباره مبحث آموزش اندروید در محیط اندروید استودیو با سرفصل هایی مطابق با استاندارد جهانی بپردازیم.

اگر شما قصد دارید قدم در راه برنامه نویسی اندروید بگذارید پیشنهاد می کنیم از همین حالا حرفه ای رفتار کنید! با حضور در یک دوره با سطح کیفی بالا از همان ابتدا، به خود کمک خواهید کرد تا هرچه بهتر به هدف خود نزدیک شوید. مجتمع فنی تهران نمایندگی دوره های خود را همراه با بروز امکانات موجود برگزار می کند تا دوره های آموزشی در بهترین شرایط خود باشند.

دوره های جدید آموزش برنامه نویسی اندروید مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب)

نکته: برا حضور در دوره های آموزشی زبان برنامه نویسی اندروید پیش نیاز هایی نیز لازم است! این پیش نیاز ها فنی نبوده و به صورت کلی پیش نیاز های اساسی شرکت در یک دوره آموزش برنامه نویسی اندروید می باشد:

  • داشتن وقت و انگیزه کافی
  • آشنایی با زبان انگلیسی، الگوریتم و ریاضیات
  • آشنایی مقدماتی به منظور کار با کامپیوتر و اینترنت
  • آشنایی با یک زبان برنامه نویسی به منظور توسعه اپلیکیشن ‌های اندروید (مانند زبان جاوا)
  • فراگیری مفاهیم مربوط به کدنویسی شی گرا

با داشتن موارد فوق می توانید به راحتی در دوره های آموزشی حضوریابید و پا به پای سایرین رقابت داشته باشید! با یادگیری زبان برنامه نویسی اندروید به صورت حرفه ای آینده مالی خود را تا حد زیادی می توانید تضمین کنید.

آموزش کاربردی مهندسی شبکه
بیشتر بخوانید

آموزش برنامه نویسی اندروید 0 تا 100

اصول برنامه نویسی شی گرا

اگر تصمیم دارید به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه توسعه اپلیکیشن ‌های اندرویدی فعالیت داشته باشید بهترین گزینه برای انتخاب شما، زبان برنامه نویسی جاوا است. از آنجایی که زبان برنامه نویسی جاوا ذاتاً یک زبان شی گرا است، شناخت مفاهیم شی گرایی به پیش نیازهای یادگیری اندروید اضافه می ‌شود. البته که کدنویسی به روش شی گرایی در سایر زبان‌ ها هم استفاده می ‌شود اما در جاوا استفاده از این قوانین یک الزام است.

شی گرایی در روند برنامه نویسی می ‌تواند مشکلات زیادی را برای شما حل کند و باعث آسان ‌تر شدن فرآیند کدنویسی شود. از آنجایی که مفاهیم شی گرایی به شدت به دنیای واقعی نزدیک است، درک آن برای شخص برنامه نویس آسان خواهد بود. در شی گرایی برخلاف روش ‌های کدنویسی دیگر مانند رویه ای به جای دست و پنجه نرم کردن با تعداد زیادی متغیر و توابع، مستقیما با اشیا (Objects) کار می‌کنید.

با کدنویسی به روش شی گرا علاوه بر اینکه مدیریت و نگهداری کد های شما راحت‌ تر می‌ شود، میزان و زمان کدنویسی هم به مقدار زیادی کاهش خواهد یافت. مزیت دیگری که کدنویسی شی گرا در اختیار شما قرار می ‌دهد این است که شما به راحتی می ‌توانید از کد هایی که نوشته اید در پروژه‌ های دیگر استفاده کنید و این قابلیت می‌ تواند به شدت میزان کدنویسی شما را کاهش دهد.

دوره آموزش اتوکد
بیشتر بخوانید

آموزش برنامه نویسی اندروید 0 تا 100

آینده اندروید و تداوم حضور در بازار رقابتیِ آن

اندروید و برنامه نویسی آن روز به روز درحال گسترش و تغییر است. سرعت این تغییرات بیش از پیش در حال افزایش است، بنابراین اگر می خواهید همیشه یک برنامه نویس حرفه ای باشید،‌ یادگیری باید جزو عادت ‌های اصلی شما باشد، ترسی از تغییرات بوجود آمده نداشته باشید و موارد بروز را به خوبی آموزش ببینید. اگر فقط به دنبال یک دانش اولیه باشید و دیگر به سراغ آپدیت و بروز کردن خودتان نروید، بعد از مدتی دانش شما قدیمی و بدون کاربرد می ‌شود.

با توجه به این موضوع کم کم متوجه خواهید شد که در حال حذف شدن از دور رقابت هستید. یکی از مهم‌ترین عادت هایی که تمام برنامه نویسان حرفه ‌ای دارند، این است که عاشق یادگیری نکات جدید هستند و از این کار لذت میبرند. پس اگر می‌ خواهید به یک برنامه نویس اندروید حرفه ای تبدیل شوید، همواره اطلاعاتی که دارید را بروز نگهدارید.

ثبت نام در دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید

برای شرکت در دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برروی لینک ثبت نام کلیک نمایید. قابل ذکر است که در پایان برگزاری هر دوره به هنرجویان مدرک معتبر بین المللی اعطا خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب تماس حاصل فرمایید.

شماره تلفن های تماس:66939772 – 66933439

آیا با کاربرد برنامه نویسی پایتون آشنا هستید؟!