هنرجویانی که قصد شرکت در دوره های برنامه نویسی اندروید را دارند، می توانند در دوره های جدید آموزش برنامه نویسی اندروید ثبت نام نمایند. این دوره هر ساله زیر نظر برترین اساتید و با بهترین سیستم های آموزشی برگزار می گردد و دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید زیر مجموعه برنامه نویسی موبایل می باشد و با یادگیری این حرفه هنرجویان می توانند در زمینه طراحی اپلیکیشن های اندرویدی مشغول به کار شوند.

این روزها برنامه نویسی اندروید طرفداران زیادی پیدا کرده است و دلیل آن گسترش تلفن های هوشمند می باشد که اکثر آن ها به سیستم عامل اندروید مجهز هستند. سیستم عامل اندروید از اولین نسخه تا کنون تغییرات بسیاری کرده است و در حال حاضر جدیدترین و بهترین نسخه آن در دسترس عموم قرار دارد. اندروید هر ساله پیشرفت چشم گیری داشته است و توسعه سیستم عامل اندروید باعث شده تا اپلیکیشن های اندرویدی هم در این زمینه پیشرفت بسیار خوبی داشته باشند.

قطعا در هر تلفن همراه با سیستم عامل اندروید چندین نرم افزار اندرویدی هم وجود دارد و تلفن همراه هوشمند بدون نرم اپلیکیشن ها کارایی زیادی ندارند و این اپلیکیشن ها هستند که کارایی تلفن همراه را چندین برابر می کنند. طراحی اپلیکیشن های اندرویدی در ایران توسط افراد و شرکت های مختلفی انجام می شود و این موضوع در ایران به خوبی جا افتاده است و آینده بسیاری خوبی هم دارد.

بدون شک اگر شما به برنامه نویسی اندروید تسلط داشته باشید می توانید در سال های آینده پیشرفت زیادی بکنید و اندروید سیستم عاملی است که هر سال نسبت به سال قبل پیشرفت خوبی داشته است و ویژگی های جدیدی به آن افزوده می شود. طراحی و توسعه اپلیکیشن های داخلی توسط برنامه نویسان اندروید انجام می شود و اگر شما هم به این حرفه تسلط پیدا کنید می توانید در این زمینه فعالیت کنید.

صفر تا صد برنامه نویسی اندروید

دوره های جدید آموزش برنامه نویسی اندروید

طراحی اپلیکیشن به کمک برنامه نویسی اندروید

روز به روز بر تعداد اپلیکیشن های اندرویدی اضافه می شود و نیاز ما هم به آن ها بیشتر می شود. این روزها اپلکیشن ها در زندگی ما نقش بخصوصی دارند به طوری که اکثر کارهای ما به کمک همین اپلیکیشن ها انجام می شود. برای مثال با اپلیکیشن ها می توان کارهای بانکی مانند انتقال پول، پرداخت قبوض و خرید شارژ انجام داد و یا می توان خریدهای روزمره را به کمک اپلیکیشن هایی مانند دیجی کالا انجام داد.

اپلیکیشن های دیگری هم هستند که جنبه سرگرمی، خدماتی و کاربردی دارند که در هر تلفن همراه چندتا از آن ها وجود دارند. در حال حاضر اکثر شرکت های خدماتی علاوه بر داشتن یک وب سایت تخصصی، به یک اپلیکیشن تخصصی هم نیاز دارند که بتوانند خدمات خود را به بهترین شکل به کاربران خود ارائه دهند. این اپلیکیشن ها توسط برنامه نویسان اندروید طراحی می شوند و حتی برنامه نویسان اندروید می توانند پشتیبانی اپلیکیشن ها را هم بر عهده بگیرند.

اپلیکیشن ها پس از مدتی توسعه داده می شوند تا هم مشکلات نسخه قبلی رفع شود و هم ویژگی های جدیدی به آن ها افزوده شود و شما می توانید با بروزرسانی اپلیکیشن، از ویژگی های جدید آن استفاده کنید. طراحی و توسعه اپلیکیشن ها در ایران درآمد خوبی دارد و در آینده جای پیشرفت بسیاری دارد.

اگر قصد شرکت در دوره های جدید آموزش برنامه نویسی اندروید را دارید، می توانید همین حالا با مراجعه به وب سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب به صورت آنلاین در این دوره ها ثبت نام نمایید. اگر در این زمینه نیاز به مشاوره دارید می توانید با کارشناسان مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب از طریق راه های ارتباطی تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

آموزش برنامه نویسی پایتون قدم به قدم