مجتمع فنی تهران با بیش از 38 سال سابقه درخشان آموزشی، امروز برترین برند آموزشی کشور است و جدیدترین مهارت های روز دنیا را به شما دانش پذیران عزیز، به صورت کاملا کاربردی آموزش می دهد. امروز بعد از سال ها در کنار شما بودن، مفتخر هستیم که با توجه به نیازهای واقعی بازار کار، افراد متخصص زیادی را آموزش داده، جذب بازار کار نموده ایم. اکثر سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی مدارک مجتمع فنی تهران را به رسمیت می شناسند و ملاک سنجش استخدام و ارتقاء پرسنل قرار می دهند.

تصویر زیر نمونه ای از مدارک مجتمع فنی تهران می باشد.

نمونه مدرک

لازم به ذکر است در اجرای بند (ز) ماده 21 قانون برنامه پنجم توسعه اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، مبنی بر رتبه بندی مراکز آموزش فنی و حرفه ای کشور، مجتمع فنی تهران موفق به کسب رتبه ممتاز گردیده است.

در اجرای تبصره ماده (59) قانون مدیریت خدمات کشوری و مفاد بخشنامه شماره 1558505 مورخ 96/09/18 مجتمع فنی تهران مجوز برگزاری دوره های آموزشی شغلی گروه فناوری اطلاعات را از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کسب نموده است.

مدرک بین المللی City and Guilds

موسسه City and Guilds لندن در سال 1878 با تلاش بنگاه تجاري لندن و اصناف شهر لندن به منظور استانداردسازي سيستم هاي آموزشي و مهارتي در کشور انگلستان تاسيس گرديد. هم اکنون CG در 100 کشور دنيا بيش از 10000 مرکز آموزشي دارد و اين مراکز آموزشي توسط 21 دفتر منطقه اي در دنيا مديريت مي شوند. از سال 2000 بيش از 20 ميليون نفر از CG مدرک دريافت کرده اند.
CG بعنوان بزرگترين و معتبرترين موسسه آموزشي دنيا با همکاري صنايع، شرکت ها، اتحاديه ها و مراکز معتبر آموزشي توانسته است در  28 صنعت  و بيش از 600 دوره آموزشي، استاندارد و مدارک بين المللي مورد تاييد صنايع، کارفرمايان و مراکز دولتي و خصوصي در سراسر دنيا ارائه نمايد.
کليه مدارک CG مورد تاييد OFQUAL انگلستان و بين المللي است. بسياري از مدارک CG ، قابل تبديل به واحدهاي دانشگاهي در مقاطع ليسانس و فوق ليسانس مي باشد و دانشگاههاي انگلستان بسياري از مدارک CG را بعنوان بخشي از واحدهاي دانشگاهي به رسميت مي شناسند. مدارک CG در رشته هاي مختلف مورد تاييد صنايع، اتحاديه‌ها و شرکت‌هاي معتبر مرتبط هستند. ضمنا مدارك CG مورد تاييد دفاتر مهاجرتي استراليا، کانادا، نيوزلند و ساير کشورهاي دنيا مي باشد
مجتمع فني تهران بعنوان نمايندگي رسمي موسسه معتبر City and Guilds انگلستان در زمينه اجراي دوره هاي مهارتي و اعطاي مدارك بين المللي در ٢٨ حوزه فعاليت خود را از اواخر سال ١٣٩٥ با اين موسسه آغاز نموده است.
هم اکنون کليه استانداردها و مدارک آموزشي مجتمع فني تهران مورد تاييد اين موسسه قرار گرفته است و امکان صدور مدرک بين المللي از City and Guilds براي کليه دروس و دوره هاي اجرا شده در مجتمع فني تهران وجود دارد.
توضيحات
* اين مدارک قابليت اخذ تاييديه از وزارت خارجه انگلستان و سفارت ايران در انگلستان را نيز دارا هستند.
خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بيشتر با مسئول دفتر CG در مجتمع فني تهران (نمایندگی انقلاب)، جناب آقاي مهندس کوهستانی تماس حاصل فرماييد.