بار دیگر دوره های آموزش پایتون در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار می گردد و تمامی علاقمندان جهت شرکت در این دوره های می توانند به کارشناسان این مجموعه مراجعه و یا از طریق وب سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب اقدام به ثبت نام نمایند. همچنین جهت اطلاع از آخرین تخفیفات دوره های آموزشی می توانید اینستاگرام مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب را دنبال نمایید و نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

پایتون یکی از 5 زبان برنامه نویسی محبوب در جهان می باشد و در حوزه های مختلف از آن استفاده می شود و همچنین هر سال با توجه به پیشرفت خود، مخاطبان بیشتری را جذب خود می کند. پایتون در ایران در موسسات آموزشی به علاقمندان آموزش داده می شود و نمایندگی انقلاب یکی از برترین موسسات آموزشی در این زمینه می باشد و این دوره را زیر نظر برترین اساتید این مجموعه برگزار می کند.

جهت شرکت در دوره آموزش برنامه نویسی پایتون روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید.

پایتون مخصوص چه افرادی می باشد؟

 • افرادی که به حوزه برنامه نویسی و بخصوص زبان پایتون علاقه مند می باشند.
 • افرادی که قصد دارند برای اولین بار به حوزه برنامه نویسی ورود کنند می توانند با یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون کار خود را شروع کنند.
 • این زبان مناسب افرادی است که به نوشتن کدهای کوتاه و ساده علاقمند هستند.
 • علاقمندان به طراحی اپلیکیشن می توانند با یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون کار خود را به صورت تخصصی در این زمینه آغاز کنند.
 • با یادگیری پایتون می توان به صورت تخصصی وارد دنیای وب شد و اپلیکیشن های تحت وب و همچنین سایت های تخصصی با این زبان طراحی کرد.

آموزش پایتون در مجتمع فنی تهران

درآمد برنامه نویسی پایتون

درآمد حاصل از برنامه نویسی در ایران با توجه به نوع فعالیت، کاربرد زبان و نوع زبان متغیر می باشد و اصلی ترین پارامتر در مورد کسب درآمد از این حرفه، خوده فرد می باشد که چه میزان به این زبان تسلط دارد و چه مقدار در بازار کار جا افتاده است. بازار کار برنامه نویسی پایتون در ایران و خارج از آن کاملا متفاوت می باشد و در خارج از ایران و در کشورهای پیشرفته شرکت های بزرگی به صورت تخصصی و در چندین حوزه اصلی با زبان برنامه نویسی پایتون و دیگر زبان های برنامه نویسی فعالیت می کنند.

در ایران شرکت هایی که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت کنند بسیار کم می باشند و استخدام در این شرکت ها کار سختی است اما با پیشرفت تکنولوژی در ایران می توان آینده ای روشن برای برنامه نویسی پایتون در نظر گرفت و افرادی که حالا برنامه نویسی پایتون را یاد گرفته اند، در سال های آینده به موفقیت بزرگی دست پیدا می کنند. اما در حال حاضر شغل های مربوط به برنامه نویسی پایتون به صورت استخدامی و آزاد کاری وجود دارد که در هر دو صورت می توان درآمد خوبی از این حرفه کسب کرد.

فرصت های شغلی با برنامه نویسی پایتون در جهان

 • طراحی و توسعه وب سایت
 • ساخت بازی های رایانه ای و توسعه آن ها
 • طراحی و توسعه اپلیکیشن های موبایل و تحت وب
 • یادگیری ماشین و علم داده
 • امنیت شبکه
 • تحلیل پایگاه داده
 • اسکرپیت نویسی و خودکار سازی
آموزش برنامه نویسی پایتون

قبل از یادگیری برنامه نویسی پایتون بهتر است کمی اطلاعات درباره این زبان برنامه نویسی کسب کنید تا بیشتر با آن آشنا شوید. در دوره های آموزش برنامه نویسی پایتون در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب به طور کامل از مبتدی تا پیشرفته تمامی سرفصل ها به هنرجویان آموزش داده می شود. آموزش پایتون در مجتمع فنی تهران به واسطه اساتید باتجربه این مجموعه به یکی از پرمخاطب ترین دوره های آموزشی تبدیل شده است و مدارک مجتمع فنی تهران یکی از معتبرترین مدارک آموزشی در کشور محسوب می شود که هنرجویان به کمک آن می توانند وارد بازار کار شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزش برنامه نویسی می توانید از دیگر مقالات سایت بازدید نمایید و همچنین می توانید جهت مشاوره با شماره های 66939772-021 و 66933439-021 تماس حاصل نمایید.

جدیدترین دوره های سی شارپ مجتمع فنی تهران