برگزاری دوره آموزش برنامه نویسی پایتون پروژه محور در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب. امروزه در سرتاسر جهان کاربرد های برنامه نویسی بسیار واضح و مشخص است. از موبایلی که در اختیار شماست تا تمام دستگاه های الکترونیکی که می بینید با برنامه نویسی کار می کنند. پس لازمه ی دانستن و پیاده سازی یک زبان بسیار حائز اهمیت است.

زبان های برنامه نویسی زیادی وجود دارند که هر یک دارای قدرت منحصر به فردی هستند ولی پایتون (Python) به دلیل سادگی و آسان بودن آن در امر یادگیری، همواره انتخاب اول افرادی است که تازه به این دنیای پر رمز و راز قدم بر می دارند. این زبان اینقدر ساده است که در حال حاضر در مدارس ابتدایی با کاربردهای کودکانه تدریس می شود. ولی این سادگی از قدرت این زبان هرگز کم نمی کند چرا که سایت های بزرگی مانند google، اینستاگرام، یاهو، ناسا و … در حال حاضر از پایتون به عنوان ابزاری قدرتمند در پروژه های خود بهره می برند.

شاید برای شما هنرجویان این سوال پیش بیاید که منظور از پروژه محوری چیست؟ پروژه محوری یعنی شما همزمان با یادگیری پایتون به صورت حرفه ای باید پروژه هایی را نیز انجام دهید. بهترین نحوه یادگیری زبان های برنامه نویسی، یادگیری به صورت پروژه محوری است که در سال جدید مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب تصمیم به برگزاری دوره ها به این صورت گرفته است.

شما می توانید با حضور در این دوره زبان برنامه نویسی پایتون را به صورت کاملاً حرفه ای آموزش ببینید و مدرک معتبر بین المللی از مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب دریافت کنید. قابل ذکر است که مدرک مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب یکی از معتبرترین مدارک آموزشگاهی ایران در مجامع بین المللی شناخته می شود.

دوره طراحی کالکشن
بیشتر بخوانید

درباره پایتون Python

پایتون، یک زبان برنامه نویسی سطح بالا تفسیر شده برای برنامه نویسی عمومی است. این زبان دارای یک فلسفه طراحی است که بر خواندن کد، به خصوص با استفاده از فضای خالی مهم استوار است. Python دارای یک سیستم نوع پویا و مدیریت حافظه خودکار است و پارادایم های چندگانه برنامه نویسی را پشتیبانی می کند. مفسر پایتون برای بسیاری از سیستم عامل ها در دسترس است.

به بیانی دیگر، پایتون (Python) یک زبان برنامه‌ نویسی شی‌ گرا و سطح بالا با معناشناسی پویای یک پارچه شده برای وب و ساخت و توسعه نرم ‌افزارهای کاربردی است. این زبان برنامه‌ نویسی در زمینه توسعه سریع نرم‌افزارهای کاربردی دارای جذابیت بالایی محسوب می ‌شود زیرا دارای انواع پویا (Dynamic Types) و انقیاد دهنده پویا (Dynamic Binding) است.

در حال حاضر داشتن تخصص نوشتن کد با زبان برنامه نویسی پایتون، یک عامل بسیار خوب برای کسب درآمد توسط افراد مختلف شده است. مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با این دید که متخصصین بیشتری نیاز بازار کار پایتون می باشد، اقدام به برگزاری این دوره کرده است.

آموزش برنامه نویسی پایتون پروژه محور

سی شارپ بهتر است یا جاوا ؟ مقاله مقایسه این دو زبان برنامه نویسی را مطالعه کنید!

مخاطبین دوره آموزش برنامه نویسی پایتون

 • علاقمندان به دوره های آموزش برنامه نویسی
 • دانشجویان رشته برق
 • دانشجویان رشته الکترونیک
 • دانشجویان رشته it و ict

سرفصل کلاس آموزش برنامه نویسی پایتون پروژه محور

 • معرفی زبان برنامه نویسی پایتون ، تاریخچه ، اهداف و مزایای آن
 • چگونگی شروع کار با پایتون و معرفی و نصب IDE و ابزارهای موردنیاز آن
 • معرفی انواع متغیرها ، عملگرها و عملوندها ، متدها و موارد کاربرد آن ها
 • معرفی آرگومان ها و پارامترها
 • آشنایی با دستورات مختلف مانند دستورات شرطی ، بازگشتی و تکرار
 • آشنایی با لیست ها و رشته ها
 • معرفی کلاس ها و الگوریتم ها و کاربرد آن ها
 • شیء گرایی
 • کاربرد صف ها و پشته ها

برای اطلاع دقیق از سرفصل دوره آموزش برنامه نویسی پایتون برروی لینک کلیک نمایید.

 نحوه ثبت نام در کلاس آموزش برنامه نویسی پایتون

برای حضور در دوره آموزش برنامه نویسی پایتون و یا دیگر کلاس های آموزشی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب می توانید با کلیک برروی ثبت نام مراحل نام نویسی را طی نمایید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد نحوه برگزاری کلاس ها و دوره های مختلف با شماره تلفن های 66929920 – 66933379 تماس بگیرید.

دوره آموزش طراحی وب
بیشتر بخوانید