بسیاری از هنرجویان سوالاتی در مورد بازارکار برنامه نویسی اندروید در ایران و خارج از ایران برایشان پیش می آید و اگر قصد ورود به هر حرفه ای را دارید، باید ابتدا بازار کار آن را مورد بررسی قرار دهید. امروز قصد داریم به بازارکار برنامه نویسی اندروید در ایران و خارج از ایران بپردازیم تا علاقمندان این دوره اطلاعاتی در این زمینه داشته باشند.

زبان برنامه نویسی اندروید در سال های اخیر به خوبی در ایران و خارج از ایران جا افتاده است و در حال حاضر سیستم عامل اکثر تلفن های همراه اندروید می باشد. در کنار سیستم عامل اندروید، نرم افزارهای اندرویدی هم در سال های اخیر رشد چشم گیری داشته اند و در هر تلفن همراهی حداقل چند اپلیکیشن اندرویدی وجود دارد.

اپلیکیشن های اندرویدی توسط افراد و شرکت های مختلفی طراحی و عرضه می شوند و هر فردی که به زبان برنامه نویس اندروید تسلط داشته باشد می تواند در این زمینه فعالیت کند. در ادامه به بازار کار برنامه نویسی اندروید در داخل ایران و خارج از آن می پردازیم.

بازار کار برنامه نویسی اندروید در ایران

در سال های گذشته که برنامه نویسی اندروید به تازگی عرضه شده بود، در ایران بازار کار خوبی نداشت ولی رفته رفته این حرفه در ایران جا افتاد. با جا افتادن این حرفه در ایران، رفته رفته اپلیکیشن های داخلی عرضه شدند و مورد قبول کاربران قرار گرفت به طوری که کارهای روزمره خود را با این اپلیکیشن ها انجام می دهند.

زبان برنامه نویسی پایتون چیست و چه ویژگی هایی دارد
بیشتر بخوانید

فردی که در زمینه برنامه نویسی اندروید فعالیت می کند، می تواند درآمدی خوبی از این طریق به دست آورید. در ایران شرکت های کمی به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کنند اما با این حال می توان هم به صورت کارمندی و هم به صورت آزاد در این زمینه مشغول به کار شد.

حرفه برنامه نویسی اندروید حرفه ای است جای یپشرفت بسیاری دارد و هر چقدر که مطالب زیادی در مورد آن یاد بگیرید، باز هم در آینده ویژگی های جدیدی به آن افزوده می شود. سیستم عامل اندروید هر ساله نسخه جدیدی را عرضه می کند که نسبت به نسخه قبلی پیشرفت جدیدی در آن حاصل شده است.

برای یادگیری زبان برنامه نویسی اندروید می توانید در دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت نمایید.

بازارکار برنامه نویسی اندروید

بازار کار برنامه نویسی اندروید در خارج از ایران

بازار کار برنامه نویسی اندروید در خارج از ایران نسبت به داخل ایران متفاوت می باشد و فردی که در خارج از ایران در این زمینه فعالیت می کند نسبتا موفق تر می باشد. دلیل آن وجود برخی محدودیت ها در داخل ایران می باشد که این محدودیت ها در خارج از ایران وجود ندارد و بهتر می توان در این زمینه فعالیت کرد.

در خارج از ایران شرکت های بیشتری در این زمینه به صورت تخصصی تر فعالیت می کنند و هر ساله نیروهای جوان و جدیدی را استخدام می کنند. درآمد به دست آمده از این حرفه در خارج از ایران بسیار خوب می باشد و جای پیشرفت بسیاری هم دارد.

آموزش برنامه نویسی سی شارپ از مبتدی تا پیشرفته
بیشتر بخوانید

یک برنامه نویس اندروید برای حرفه ای شدن به تجربه کاری بالایی نیاز دارد و هر روز برای افزایش دانش خود باید تلاش کند. افرادی بسیاری در این زمینه فعالیت خود را شروع کردند و بعدها با تجربه کاری بالا توانستند در شرکت های بزرگ مشغول به کار شوند و حتی برخی از آن ها در حال حاضر صاحب شرکت بزرگی می باشند.

ثبت نام در دوره آموزش برنامه نویسی اندروید

برای این که برنامه نویسی اندروید را به خوبی یاد بگیرید، نیاز است که سیستم خوبی در اختیار داشته باشید تا به خوبی بتوانید این حرفه را یاد بگیرید. مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید را با بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی در یک محیط آرام و زیر نظر برترین اساتید برگزار می نماید.

برای شرکت در دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید، روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

اگر علاقمند به شرکت در دوره های آموزش برنامه نویسی هستید می توانید به این مجموعه مراجعه نمایید و در دوره مورد علاقه خود شرکت کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

برنامه نویسی پایتون چیست