کلاس های آموزش فتوشاپ

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با توجه به اهمیت نرم افزار فتوشاپ در دنیای طراحی و گرافیک، قصد برگزاری کلاس های آموزش فتوشاپ را دارد.

در این کلاس های آموزش فتوشاپ تمام جزئیات و کلیات کار با نرم افزار فتوشاپ به هنرجو آموزش داده خواهد شد تا متخصصین جدیدی به بازار معرفی شوند.

کلاس های آموزش فتوشاپ با همکاری اساتید برجسته فتوشاپ برگزار می شود، همچنین درپایان برگزاری این کلاس ها به هنرجویان مدرک معتبر و بین المللی اعطا خواهد شد.

اگر شما جزء افرادی هستید که قصد یادگیری فتوشاپ را دارید و به دنبال کلاس آموزش فتوشاپ می گردید اما نتوانسته اید این کار را انجام دهید، ما به شما کلاس های آموزش فتوشاپ مجتمع فنی تهران را پیشنهاد می کنیم.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب یکی از باسابقه ترین و معتبرترین آموزشگاه ها در تهران می باشد که همواره در راستای تربیت و پرورش متخصصین جدید پیش قدم است.

کلاس های آموزش فتوشاپ

آموزش فتوشاپ در مجتمع فنی تهران

نرم افزار فتوشاپ از بزرگترین و قدرتمندترین نرم افزار ها در زمینه طراحی و ویرایش تصاویر می باشد، که یادگیری آن برای بسیاری مشکل به نظر می رسد.

به همین دلیل شاید آموزشگاه های مختلفی که در این زمینه کلاس های آموزشی برگزار کردند موفق نبوده اند، همچنین هنرجویان از شرکت در این کلاس ها راضی نیستند.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب که با همکاری اساتید برجسته فتوشاپ این کلاس ها را برگزار می کند، سعی در آموزش فتوشاپ به زبانی ساده برای هنرجویان دارد.

آموزش فتوشاپ در مجتمع فنی تهران بیشتر به صورت عملی می باشد تا آموزش به صورت تئوری، به این صورت که هنرجویان کار با فتوشاپ را در قالب انجام پروژه های مختلف آموزش می بینند.

نحوه ثبت نام در کلاس های آموزش فتوشاپ

با کلیک برروی لینک ثبت نام می توانید برای حضور در کلاس های آموزشی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب اقدام نمایید.

درصورت داشتن سوالات بیشتر در مورد نحوه برگزاری کلاس ها می توانید با شماره تلفن های 66929920 – 66933379 تماس حاصل فرمایید.

همچنین با حضور در ساختمان مجمع فنی تهران نمایندگی خیابان انقلاب، همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما و ثبت نام شما در کلاس های آموزشی می باشند.