طراحی سایت بدون برنامه نویسی

برای طراحی سایت می توان از راه های مختلفی اقدام کرد و این بار طراحی سایت بدون برنامه نویسی امکان پذیر می باشد. خیلی ها برای طراحی وب از زبان های برنامه نویسی کمک می گیرند و ترجیح می دهند که وب سایت خود را با یک زبان برنامه نویسی طراحی کنند. اما یادگیری زبان برنامه نویسی ممکن است برای هر فردی مقدور نباشد و یا کسی علاقمند به یادگیری زبان برنامه نویسی نباشد اما به حوزه طراحی وب علاقمند می باشد.

برای طراحی وب حتما لازم نیست به زبان های برنامه نویسی تسلط داشته باشیم و می توانیم با استفاده سیستم مدیریت محتوا، یک وب سایت کامل طراحی کنیم. سیستم های مدیریت محتوا که از قبل به صورت آماده برنامه نویسی شده اند به شما این امکان را می دهد که حتی بدون نوشتن یک خط برنامه نویسی یک وب سایت عالی داشته باشید. وردپرس بهترین سیستم مدیریت محتوا در جهان می باشد که به کمک آن در کمترین زمان می توان یک وب سایت تاسیس کرد.

حتی کسی هم که به زبان برنامه نویسی مانند PHP تسلط دارند به راحتی می توانند در داخل وردپرس کدنویسی کنند و وب سایت خود را شخصی سازی کنند. وردپرس به صورت متن باز می باشد و اگر فردی به زبان برنامه نویسی تسلط داشته باشد، می تواند آن را توسعه دهد. سیستم مدیریت محتوای وردپرس بسیار کامل و بی نقص می باشد و شما هر آن چه که برای طراحی یک سایت نیاز داشته باشید در اختیار شما قرار می دهد. بهینه سازی سایت های وردپرس راحت تر از سایر وب سایت ها می باشد و این که خود شما هم می توانید مدیریت وب سایت خود را برعهده بگیرید.

با شرکت در دوره های آموزش وردپرس می توانید به خوبی به آن مسلط شوید و وب سایت مورد نظر خود را تاسیس و طراحی کنید. منوی پیشخوان وردپرس تمامی ابزارها و امکانات لازم برای مدیریت و پشتیبانی یک وب سایت را در اختیار شما قرار می دهد و نکته مهم این که وردپرس از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. جهت شرکت در دوره های آموزش طراحی وب با وردپرس می توانید به مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت کرده و در دوره مورد نظر ثبت نام نمایید.

تفاوت طراحی وب با برنامه نویسی و بدون برنامه نویسی

طراحی سایت بدون برنامه نویسی

برای طراحی وب با زبان های برنامه نویسی ابتدا شما باید به زبان مورد نظر به طور کامل تسلط داشته باشید. معمولا برای طراحی وب با زبان های برنامه نویسی از زبان های PHP، پایتون و سی شارپ استفاده می شود که زبان PHP به صورت تخصصی برای طراحی صفحات وب می باشد. طراحی وب با زبان برنامه نویسی طبیعتا زمان بیشتری لازم دارد و تمامی دستورات باید به صورت کدنویسی شده وارد شود و پس از پایان کار باید باگ های کدنویسی برطرف شود.

به کمک برنامه نویسی می توان هر زمان وب سایت را توسعه داد و تغییراتی داخل آن اعمال کرد اما برای مدیریت و پشتیبانی آن باید حتما به زبان برنامه نویسی تسلط داشته باشید. اما طراحی وب با سیستم مدیریت محتوا زمان زیادی نمی خواد و در مدت زمان کوتاهی می توان یک وب سایت تاسیس کرد. به طور مثال راه اندازی یک وب سایت با وردپرس در عرض چند دقیقه امکان پذیر می باشد و طراحی آن را می توان در کمتر از یک روز انجام داد.

سیستم های مدیریت محتوا از قبل برنامه نویسی شده اند و دیگر نیازی نیست از صفر بار دیگر شروع به برنامه نویسی وب کنید و تمامی چیزهایی که می خواهید در سیستم مدیریت محتوا در اختیار شما می باشد. به طور مثال مدیریت و پشتیبانی سایت های وردپرسی بسیار راحت تر می باشد و این که حتما لازم نیست به زبان برنامه نویسی تسلط داشته باشید.

آموزش صفر تا صد طراحی سایت

یادگیری وردپرس

طراحی سایت بدون برنامه نویسی

سیستم های مدیریت محتوای دیگر هم مانند دروپال و جوملا وجود دارند که کارایی تقریبا شبیه به وردپرس دارند اما وردپرس در جهان شناخته شده می باشد و محبوبیت بسیار بالایی هم برخوردار است و این که کار کردن با آن لذت بخش می باشد. پشتیبانی از وردپرس بسیار بیشتر از سایر سیستم های مدیریت محتوا می باشد و بسیاری از برنامه نویسان در زمینه طراحی قالب ها و افزونه های وردپرس فعالیت می کنند. تنوع قالب ها و افزونه ها برای وردپرس بسیار زیاد می باشد و هر فردی با توجه به سلیقه خود می تواند وب سایت مورد نظر خود را طراحی کند.

برای یادگیری طراحی سایت بدون برنامه نویسی می توانید در دوره های آموزش وردپرس در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت نمایید و این دوره ها در بالاترین سطح آموزشی زیر نظر برترین اساتید کشور به همراه بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می گردد و پس از پایان دوره از طرف مجتمع فنی تهران یک مدرک معتبر دو زبانه به هنرجویان ارائه می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه کمک نمایند.