آموزش صفر تا صد طراحی سایت

بسیاری از علاقمندان به طراحی وب به دنبال روشی هستند که صفر تا صد طراحی وب سایت را یاد بگیرند. یکی از موثر ترین روش هایی که علاقمندان می توانند به طور کامل و صفر تا صد طراحی وب را یاد بگیرند شرکت در دوره های آموزش طراحی وب می باشد. وجود افرادی که در زمینه طراحی وب دانش و مهارت دارند باعث می شود که علاقمندان بدون ایجاد سردرگمی روند آموزش به سرعت طی شود و با نکات اصولی طراحی وب آشنا شد. بنابراین با شرکت در دوره های آموزش طراحی و راهنمایی گرفتن از اساتیدی که دارای تبحر در این زمینه می باشند باعث می شود شما به سرعت روند موفقیت در این زمینه را طی کنید و با توانایی و مهارت های بیشتری وارد بازار کار شوید و از آن به کسب درآمد خوبی دست پیدا کنید. مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب یکی از بزرگ ترین مراکز برگزار کننده دوره های آموزشی از جمله آموزش طراحی وب، آموزش سئو سایت، آموزش طراحی دکوراسیون داخلی، آموزش برنامه نویسی و… می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از دوره های آموزش مجتمع فنی تهران تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

طراحی وب چیست

آموزش صفر تا صد طراحی سایت

در دنیای امروز با تغییر مسیر بسیاری ازکسب ‌و کارهای سنتی به سمت کسب ‌و کارهای اینترنتی، بازار فعالیت ‌هایی همچون طراحی سایت رونق زیادی پیدا کرده است، در این قسمت می خواهیم مفهوم طراحی وب‌سایت و تاریخچه آن را بررسی کنیم. اگر بخواهیم پاسخ سوال طراحی وب چیست را بدانیم باید اول با مفهوم وب، وب سایت آشنا باشیم.

وب یا همان شبکه جهانی یا World Wide Web که به اختصار www نامیده می شود، همان چیزی است که امروزه به آن اینترنت می گوییم. امروزه از طریق یک مرورگر و با اتصال به این شبکه‌ جهانی، می توانیم به تمام اطلاعات درون آن دسترسی داشته باشیم. و به بخشی که ما روی اینترنت اجاره می کنیم و برای مدتی متعلق به ما می ‌باشد وب سایت می گویند. در واقع وب سایت ها، زمین های ما در اینترنت هستند که می توانیم از آن ‌ها استفاده های مختلفی داشته باشیم. حال می رسیم به مفهوم طراحی وب، طراحی سایت یا وب دیزاین Web-Design به مراحل طراحی و ساخت یک پایگاه اینترنتی جهت اطلاع ‌رسانی، معرفی شرکت و ارائه محصولات آن گفته می‌ شود. طراحی وب یک پروسه است که از لایه سازی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو تشکیل شده است. یک طراح وب مشخص می کند که المان های مختلف یک وب سایت مثل متن ها، عکس ها، لینک ها و… به چه شکل نمایش داده شوند و محل هرکدام از بخش های سایت مثل لوگو، مقالات، منو و… در کجای صفحه وب قرار بگیرد. تیم برنرزلی مخترع وب، با راه ‌اندازی اولین وب سایت در سال۱۹۹۱، نام خود را به عنوان نخستین سازنده وب در تاریخ به ثبت رساند. درنخستین وب سایت، از ابرمتن و ارتباط برای ارسال ایمیل (پست الکترونیک) استفاده شده بود. در این سایت ساده متنی هیچ ‌گونه گرافیک، تصویر و حتی رنگ ‌بندی به کار نرفته و هنوز هم در دسترس است. شغل طراحی وب سایت مناسب کسانی است که از یادگیری مداوم خسته نشوند، در مواجه با چالش ‌های مداوم خستگی ناپذیر باشند و از کار طراحی لذت ببرند. بی‌ شک یک طراح وب سایت با داشتن این ویژگی‌ ها بعد از چند سال به درآمد و جایگاه خوبی نیز خواهند رسید. بنابراین افرادی که می خواهند اقدام به شرکت در دوره های آموزش طراحی وب کنند باید به این نکته ها توجه داشته باشند و حتما با انگیزه و علاقه وارد دنیای طراحی وب شوند. مهارت‌ های مورد نیاز یک طراح وب عبارتند از:

  • دانستن زبان های برنامه نویسی مربوط به وب
  • تسلط نسبی به نرم افزارهای گرافیکی مثل photoshop
  • تسلط بر اینترنت و مفاهیم وب
  • خلاقیت بالا به منظور خلق آثار جدید
  • داشتن توانایی حل مسئله و رویکرد منطقی به کار
  • به ‌روز بودن و توانایی به ‌روز نگه داشتن دانش خود

آموزش طراحی وب در تهران

دوره های آموزش طراحی وب در مجتمع فنی تهران

آموزش صفر تا صد طراحی سایت

مهم ‌ترین عامل در تبدیل شدن به یک طراح سایت حرفه ‌ای، فراگیری مفاهیم اولیه به صورت اصولی و سپس کسب تجربه است. شما با شرکت در دوره های آموزش طراحی وب در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب می توانید تمام نکات و فنون طراحی وب را به صورت اصولی و حرفه ای یاد بگیرید و از تجربه اساتید بهرمند شوید. این دوره ها با حضور اساتیدی ماهر و بنام در زمینه طراحی وب برگزار می شود، و به هنرجویان در پایان دوره ها مدرک معتبر مجتمع فنی تهران تعلق خواهد گرفت.

برای شرکت در دوره آموزش طراحی وب بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید

تلفن تماس: 66939772 – 66933439