برترین دوره‌های آموزش وردپرس در
مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

ویژگی‌های آموزش در مجتمع فنی تهران

  • اساتید مجرب و حرفه ای در دوره‌های آموزش وردپرس
  • آموزش عملی و پروژه محور
  • مدرک معتبر دو زبانه

آموزش وردپرس

برای راه اندازی یک وب سایت راه های مختلفی وجود دارد و به چند صورت می توان یک سایت راه طراحی و راه اندازی کرد. در گذشته و در زمان هایی که سایت هایی به کمک زبان برنامه نویسی طراحی می شدند، مدت زمان زیادی طول می کشد تا یک سایت با حداقل امکانات راه اندازی شود و رفته رفته با پیشرفت این مسیر سایت های بیشتری تاسیس شدند و امکانات بیشتری به آن ها افزوده شد. در حال حاضر دو راه برای طراحی یک وب سایت وجود دارد و اول طراحی سایت به کمک سیستم مدیریت محتوا و دوم طراحی وب سایت به کمک طراحی و برنامه نویسی می باشد.

وردپرس یکی از بهترین و محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا می باشد که به کمک آن می توان یک سایت بی نقص در سطح جهانی تاسیس کرد. با ظهور سیستم مدیریت محتوای وردپرس، می توان به راحتی و در مدت زمان کمتری یک وب سایت طراحی کرد. وردپرس به ما کمک می کند تا بدون حتی یک خط برنامه نویسی یک سایت کامل داشته باشیم و البته وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای متن باز می باشد و می توان آن را به کمک برنامه نویسی شخصی سازی کرد. در حال حاضر وردپرس سهم بسیاری زیادی از سایت ها را به خود اختصاص داده است و اکثر سایت های جهان با سیستم مدیریت محتوای وردپرس راه اندازی شده اند.

آموزش وردپرس

سیستم مدریت محتوای وردپرس از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و همچنین راحتی کار با آن باعث شده تا افراد بسیار زیادی برای طراحی سایت از این سیستم مدیریت محتوا استفاده کنند. برای شخصی سازی سایت می توان از قالب های وردپرس استفاده کرد و شرکت های بسیاری در زمینه طراحی قالب های وردپرس در حال فعالیت می باشند و قالب های رایگان بسیار زیادی برای وردپرس وجود دارد که به دلخواه می توان هر کدام از آن را برای سایت انتخاب کرد.

در گذشته مدیریت و پشتیبانی یک وب سایت سختی های خود را داشت ولی حالا می توان یک وب سایت را به راحتی مدیریت کرد و نیازی به پشتیبان نمی باشد. به کمک وردپرس می توان مطالب، محتوا، ویدیو، عکس، فایل و هر چیز دیگری را بر روی وب سایت بارگذاری کرد. وردپرس هر چند مدت یک بار نسخه جدیدی از خود ارائه می دهد که می توان با بروزرسانی آن، وب سایت خود را به آخرین نسخه وردپرس بروزرسانی نمایید و از امکانات و ویژگی های جدید آن استفاده نمایید.

متن باز بودن وردپرس

یکی از ویژگی های مهم و خوبی که وردپرس دارد این است که می توان به کدهای آن دسترسی داشت و هر جای سایت را به دلخواه خود طراحی کنیم. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا متن باز (Open Source) می باشد و به کمک برنامه نویسی می توان آن را توسعه داد و به همین دلیل اکثر برنامه نویسان هم برای طراحی سایت از وردپرس استفاده می کنند و به دلخواه بخش های مختلف آن را کدنویسی می کنند.

همچنین اگر به زبان های برنامه نویسی تسلط داشته باشید می توانید به راحتی قالب های وردپرس را طراحی کرده و برای سایت خود استفاده نمایید. وردپرس از امنیت بالایی برخوردار می باشد ولی استفاده از قالب های ناشناس می تواند باعث به خطر افتادن اطلاعات سایت شود و اگر بتوانید قالب سایت خود را طراحی کنید، اطمینان بیشتری حاصل می شود و یا برای تهیه قالب باید حتما به فروشگاه های آنلاین معتبر مراجعه کرد.

نام دوره مدت دوره روز ساعت برگزاری تاریخ پیش بینی استاد نوع برگزاری مبلغ
Web Design Pack 150 جمعه 08:30 الی 14:30 1402/09/17 استاد زندی حضوری تومان ۱۱,۰۵۰,۰۰۰
Web Design Pack 150 شنبه دوشنبه چهارشنبه 17:30 الی 20:30 1402/09/15 استاد عظیمی حضوری تومان ۱۱,۰۵۰,۰۰۰
Web Design Pack آنلاین 150 شنبه دوشنبه چهارشنبه 17:30 الی 20:30 1402/09/15 استاد عظیمی آنلاین تومان ۸,۹۵۰,۰۰۰
Web Design Pack 150 پنجشنبه 14:30 - 20:30 1402/09/16 استاد داعی حضوری تومان ۱۱,۰۵۰,۰۰۰
بهینه سازی برای موتورهای جستجو در اینترنت (SEO) 40 پنجشنبه 14:30 - 20:30 1402/09/16 نامشخص حضوری تومان ۴,۳۰۰,۰۰۰
طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی با وردپرس 35 جمعه 14:30 الی 19:30 1402/09/17 نامشخص حضوری تومان ۲,۶۵۰,۰۰۰
ReactJS 40 پنجشنبه 14:30 الی 19:30 1402/09/16 نامشخص حضوری تومان ۴,۶۵۰,۰۰۰
Python Web Development With Django 50 جمعه 14:30-20:30 1402/08/05 نامشخص حضوری تومان ۴,۹۰۰,۰۰۰
PHP & MySQL Web Development 60 شنبه و چهارشنبه 17:30 الی 20:30 1402/09/29 استاد داعی حضوری تومان ۶,۵۵۰,۰۰۰
Wordpress & SEO PACK 75 یک شنبه و سه شنبه 17:30 الی 20:30 1402/09/12 نامشخص حضوری تومان ۶,۲۵۰,۰۰۰

شروع یک کسب و کار با وردپرس

امروزه شرکت های بزرگ و کوچک برای خود یک سایت معتبر و تخصصی طراحی کرده اند که تمامی مشتریان و مخاطبان آن ها برای بهره مندی از خدمات شرکت ها به آن ها مراجعه می نمایند. این روزها وجود یک سایت برای شروع و گسترش یک کسب و کار بسیار حیاتی می باشد و به کمک سایت افراد زیادی می توانند به شما دسترسی پیدا کنند و می توانید خدمات خود را به صورت گسترده ارائه دهید.

طراحی یک وب سایت به کمک سیستم مدیریت محتوا وردپرس کار آسانی می باشد و می توانید طراحی آن را به گونه ای انجام دهید که با شرکت مورد نظر وجه مشترک هایی داشته باشد. بسیار از شرکت ها از سایت خود به عنوان یک برند استفاده می کنند و زمانی که نام سایت به گوش ما می خورد، سریعا شرکت مورد نظر به ذهن ما می آید. اگر دانش طراحی سایت را داشته باشید، می توانید سایت شخصی خود را راه اندازی کنید و حتی می توانید به صورت پروژه ای هر سایتی را طراحی کنید.

دوره های آموزش وردپرس این امکان را به شما می دهد تا به خوبی بتوانید یک سایت کامل طراحی کنید و فقط کافیست در دوره های مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت نمایید. این مجموعه، دوره آموزش وردپرس را به کمک بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی و همچنین برترین اساتید کشور برگزار می نماید و شرکت برای تمامی مخاطبان آزاد می باشد

افزونه های وردپرس

یکی دیگر از مواردی که وردپرس را خاص می کند، افزونه های کاربردی آن می باشد که هر کدام از آن در سایت می تواند کارایی بزرگی داشته باشد. افزونه ها می توانند کارایی یک سایت را چند برابر کنند و هر افزونه ای برای یک کار خاصی طراحی شده است. به عنوان مثال ووکامرس یکی از پرکاربردترین و بهترین افزونه های فروشگاهی محسوب می شود که اکثره وب سایت های فروشگاهی برای طراحی فروشگاه خود از این افزونه استفاده می کنند.

دیگر افزونه ای که این روزها مورد استقبال قرار گرفته است، افزونه ویژوال کامپوزر می باشد که یک افزونه صفحه ساز می باشد که به کمک آن می توانید برگه های وب سایت خود را طراحی کنید. افزونه های بسیار وجود دارند که در دوره های آموزش وردپرس اکثر آن ها به هنرجویان آموزش داده می شود. در دوره آموزش وردپرس به طور کلی از مبتدی تا پیشرفته تمامی مراحلی که برای طراحی یک سایت طی می شود به هنرجویان آموزش داده می شود.