بسیاری از هنرجویان اولین سوالی که برای شرکت در دوره آموزش وردپرس برای آن ها پیش می آید این است که بازار کار طراحی سایت با وردپرس در داخل ایران به چه صورت می باشد؟ برای پاسخ به این سوال با کمی تحقیق و جستجو در گوگل می توان جواب کاملی به دست آورد ولی به صورت مختصر در این مطلب به آن می پردازیم. هنرجویانی که در دوره های قبلی آموزش وردپرس شرکت کردند، به سرعت با تلاش خود توانستند وارد بازار کار شوند و شما هم می توانید با یادگیری این تخصص برای خود یک کسب و کار ایجاد کنید.

این روزها داشتن یک تخصص برای پیدا کردن شغل کمک بسیار زیادی می کند و اگر در آن تخصص مهارت بالایی داشته باشید، می توانید به راحتی یک کسب و کار خوب راه اندازی کنید. برای شروع لازم است تا شما در یک دوره تخصصی شرکت کنید و مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار کننده دوره های آموزش وردپرس در بالاترین سطح آموزشی به و کمک بروزترین سیستم های آموزشی می باشد. جهت شرکت در این دوره می توانید روی ثبت نام کلیک نمایید.

شروع یک کسب و کار با وردپرس

به کمک وردپرس می توان سایت های مختلفی از جمله سایت های فروشگاهی، خبری، آموزشی، شرکتی و … طراحی کرد و حتی می توان یک سایت خصوصی برای خود داشته باشید. این روزها اکثر مشاغل برای گسترش کسب و کار خود اقدام به تاسیس یک سایت می کنند تا بیشتر بتوانند خدمات خود را به دیگران ارائه دهند و همچنین تعداد مشتریان بیشتری جذب کنند. کسی که به وردپرس تسلط داشته باشد، می تواند به راحتی یک وب سایت تاسیس کند و آن را به سلیقه های متفاوت طراحی کند.

این روزها مشتریان بسیاری هستند که تقاضا طراحی یک وب سایت تخصصی را دارند و اگر فردی مهارت این کار را داشته باشد، می تواند اقدام به انجام این کار بکند. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا می باشد که به کمک آن می توان یک سایت را تاسیس و آن را به خوبی مدیریت کرد. وردپرس ویژگی هایی دارد که به کمک آن می توان وب سایت را منحصر به فرد کرد و برای مدیریت آن باید به وردپرس تسلط داشته باشید.

طراحی وب سایت به کمک وردپرس در کمترین زمان انجام می شود و به کمک قالب های وردپرس می توان طراحی های مختلفی را بر روی آن اعمال کرد. بهینه سازی سایت های وردپرسی راحت تر از وب سایت هایی است که به کمک زبان های برنامه نویسی طراحی شده اند و همچنین پشتیبانی آن به مراتب آسان تر می باشد.

بازار کار طراحی سایت با وردپرس

شغل های مربوط به وردپرس

  • طراحی وب سایت به کمک وردپرس
  • پشتیبانی سایت های وردپرس
  • امنیت سایت های وردپرس

در صورتی که مهارت بهینه سازی سایت (SEO) را داشته باشید می توانید این کار را انجام دهید.

افرادی که به مهارت های فوق تسلط داشته باشند، می توانند به دو صورت آزاد و استخدامی در این حرفه فعالیت کنند. در روش آزاد شما می توانید به صورت پروژه ای عمل کنید و پس از انجام کار در زمان مشخص شده، کار را به متقاضی تحویل دهید و مبلغ از پیش تعیین شده را دریافت کنید. در این روش شما می توانید هر زمانی هر تعداد پروژه را انجام دهید و این بستگی به شرایط بازار و متقاضیان دارد. در روش استخدامی، شما به رسمی برای یک شرکت یا سازمان فعالیت می کنید و تمامی فعالیت های شما زیر نظر شرکت انجام می شود و یک حقوق ثابت برای این کار برای شما در نظر گرفته می شود. هر دو روش بسیار عالی می باشد و این بستگی به شما دارد که به چه صورت می خواهید در این حرفه فعالیت کنید.

برای ورود به بازار کار باید مهارت و تجربه کافی را داشته باشید و بهتر است برای شروع کار چندین پروژه کوچک را انجام دهید تا هم تجربه کافی به دست آورید و هم رزومه خوبی در این زمینه داشته باشید. در دوره آموزش وردپرس که زیر مجموعه دوره های آموزش طراحی وب می باشد، تمامی نکات لازم به هنرجویان آموزش داده می شود و در پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه از طرف مجتمع فنی تهران به هنرجویان ارائه می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از دیگر مطالب سایت بازدید نمایید و یا می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

آموزش سئو به صورت حرفه ای