این روزها اکثر کسب و کارها از طریق وب سایت ها انجام می شود و ما در این مطلب قصد داریم تا نقش وردپرس در طراحی سایت را برای شما شرح دهیم. به کمک یک وب سایت می توان هر نوع کسب و کاری را گسترش داد و این روزها هر شغلی نیازمند یک وب سایت تخصصی می باشد تا بتواند خدمات خود را به کاربران بیشتری ارائه دهد. تاسیس یک وب سایت برای برخی از افراد یک کار سخت و دشوار محسوب می شود و نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه، آن ها را از انجام این کار منصرف می کند.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب دوره های آموزش وردپرس برای علاقمندان زیر نظر برترین اساتید کشور برگزار می کند و شرکت برای تمامی افراد آزاد می باشد. با شرکت در این دوره ها و یادگیری وردپرس می توانید وب سایت خود را تاسیس کنید و دیگر نگران طراحی آن نباشید. با ظهور وردپرس، بسیاری از مشکلات طراحی وب سایت مانند زمان طولانی برای برنامه نویسی و مدیریت دشوار آن برطرف شد و حالا هر شخصی که به وردپرس تسلط داشته باشد می تواند یک وب سایت را مدیریت کند.

وردپرس چیست؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای آماده می باشد یعنی بدون نیاز به یک خط برنامه نویسی می توان در کمترین زمان یک وب سایت تاسیس کرد. وردپرس به صورت متن باز (Open Source) می باشد و اگر فردی به زبان برنامه نویسی تسلط داشته باشد می تواند آن را ارتقا دهد. وردپرس کار خود را از سال 2003 شروع کرد که یک نسخه بسیار ساده از آن بود و بعدها پس از استقبال کاربران، نسخه پیشرفته وردپرس عرضه شد و تا به امروز جدیدترین و پیشرفته ترین نسخه آن در دسترس کاربران می باشد.

با وردپرس می توان اکثر وب سایت های فروشگاهی، خبری، شخصی، سازمانی و … را تاسیس و طراحی کرد و مهمترین مسئله ای که وجود دارد این است که وردپرس به صورت رایگان در دسترس همه قرار دارد. وردپرس با افزونه ها و قالب های خود خاص تر می شود و وردپرس بیشترین تنوع قالب های وب سایت را دارد و هر شخصی می تواند بسته به سلیقه خود از قالب های وردپرس استفاده کند که برخی از آن ها رایگان و برخی دیگر فروشی می باشد که باید آن را خریداری کنید.

وردپرس به قابلیت هایی را در اختیار کاربران قرار می دهد که به کمک آن می توانند سایت خود را شخصی سازی کنند و اگر ساعت ها با وردپرس مشغول به کار باشید احساس خستگی نمی کنید و از کار خود لذت خواهید برد. چیزی که وردپرس را از دیگر سیستم های مدیریت محتوا مجزا می کند، مدیریت آسان آن می باشد و راحتی می توانید مطالب خود را بر روی وب سایت انتشار دهید و بر روی آن ها نظارت داشته باشید.

نقش وردپرس در طراحی سایت

ویژگی های وردپرس

  • نصب آسان و در کمترین زمان
  • مدیریت آسان
  • قابلیت ایجاد بخش های مختلف
  • امنیت بالا
  • پشتیبانی آسان
  • طراحی هر نوع سایت (فروشگاهی، شخصی، خبری، آموزشی، سازمانی و …)
  • قابلیت برنامه نویسی در بخش های آن

راه اندازی وردپرس

نقش وردپرس در طراحی سایت در جهان بسیار گسترده می باشد و وردپرس به گزینه اول برای طراحی وب سایت تبدیل شده است. برای راه اندازی یک وب سایت به کمک وردپرس، باید صفر تا صد وردپرس را بلد باشید تا بتوانید یک سایت تخصصی طراحی کنید. برای شروع شما می توانید در دوره های آموزش وردپرس در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت کنید تا به طور کامل به وردپرس تسلط پیدا کنید و کار با بخش های مختلف آن را بلد باشید. پس از این که دوره آموزش وردپرس را پشت سر گذاشتید می توانید وب سایت خود را راه اندازی کنید و هر آن چه که یاد گرفتید را بر روی وب سایت پیاده سازی کنید.

دوره های عملی آموزش وردپرس به هنرجویان کمک می کند تا به صورت پروژه محور این تخصص را آموزش ببینند و یک تحربه اولیه برای آن به شمار می رود. پس از این که به خوبی به وردپرس تسلط پیدا کردید می توانید انواع پروژه های طراحی سایت به کمک وردپرس را انجام دهید و حتی می توانید از این طریق درآمد بسیار خوبی هم کسب کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزش طراحی وب به کمک وردپرس می توانید به وب سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه نمایید.

آموزش سئو در مجتمع فنی تهران