در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب کلاس های آموزشی بسیاری برگزار می شود که یکی از این کلاس ها آموزش سئو در مجتمع فنی تهران می باشد. در این دوره آموزشی تمام فنون و روش هایی که برای سئو سایت حرفه ای لازم است به هنرجویان آموزش داده می شود. در ادامه توضیحات بیشتری درباره سئو سایت و چگونگی شرکت در کلاس های آموزشی مجتمع فنی تهران را برای شما عزیزان بیان می کنیم، با ما همراه باشید.

آموزش سئو در مجتمع فنی تهران

سئو سایت چیست

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است، که به منظور بهبود عملکرد سایت شما بر اساس استاندارد های موتورهای جستجو و جذب بازدید کنندگان بیشتر انجام می گیرد. هدف از انجام سئو این است که هنگام جستجوی کاربران در گوگل و سایر موتورهای جستجو، این موتورها رتبه بهتری را به مقاله ها و محتواهای یک سایت اختصاص دهند. در واقع سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو راهکاری است در جهت افزایش کمیت و کیفیت ترافیک وب سایت با استفاده از نمایش وب سایت شما در نتایج طبیعی جستجو. بر خلاف ظاهر ماجرا که سئو را برای موتورهای جستجو نشان می دهد، اما در حقیقت سئو بیشتر با کاربران وب سایت در ارتباط است، چراکه خود موتورهای جستجو نیز به کاربران خود وابسته هستند.  

یکی از واجباتی که هر فردی برای وب سایت خود باید انجام دهد، سئو سایت است چراکه بر طبق گفته های فوق سئو باعث می شود که وب سایت ما بیشتر دیده شود. البته سئو سایت مناسب و حرفه ای باعث موفقیت وب سایت می شود، اما اگر سئو سایت ضیعف و نامناسب باشد ممکن است وب سایت با شکست مواجه شود. یعنی می توان گفت که سئو سایت مناسب و حرفه ای بسیار در رشد و پیشرفت وب سایت نقش دارد. بنابراین بسیاری از صاحبان وب سایت ها به دنبال افرادی هستند که به صورت حرفه ای سئو سایت را انجام دهند. در نتیجه افراد زیادی علاقمند به یادگیری سئو هستند اما به دلیل انتخاب روش نامناسب برای یادگیری، نیمه راه از یادگیری این کار پشیمان شده و به دنبال کار دیگری می روند. از این رو انتخاب روشی مناسب و آسان برای یادگیری نه تنها باعث می شود شما این راه را ادامه بدهید، بلکه باعث موفقیت شما در این زمینه نیز می شود. پیشنهاد ما به علاقمندان بهینه سازی سایت یا همان سئو، شرکت در دوره های آموزش سئو می باشد. سئو سایت به دلایل مختلفی برای وب سایت اهمیت دارد که در ادامه چند مورد آن را بیان می کنیم.

آموزش تخصصی طراحی دکوراسیون داخلی
بیشتر بخوانید

اهمیت سئو سایت

 • 64 درصد از جستجوها در گوگل به کسب و کارهای محلی اشاره دارند.
 • به طور متوسط 41 درصد از هزینه های بازاریابی در شرکت های بزرگ در فضای انلاین خرج می شود.
 • نرخ تبدیل به مشتری و هزینه سئو در مقایسه با همه روش های دیگر پایین تر است.
 • در هر ثانیه 63000 جستجو در گوگل انجام می شود.
 • 61 درصد از کسب و کارهای دنیا سئو و بازاریابی محتوا را مهم ترین روش بازاریابی خود می دانند.
 • حدود 60 درصد کلیک ها فقط بر روی 3 لینک اول است، و برای اینکه وب سایت جزء لینک های اول باشد فقط با وجود سئو سایت حرفه ای امکان پذیر است
 • و…

اهداف سئو سایت

اگر بخواهیم به طور کلی  اهداف سئو سایت را برای شما عزیزان بیان کنیم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • سئو سایت بهترین ابزار برای تبلیغات است
 • سئو سایت باعث می شود که وب سایت در صفحه نتایج موتور جستجو از رتبه بهتری برخوردار شود
 • باعث افزایش فروش محصولات خواهد شد
 • سئو سایت باعث افزایش ترافیک سایت خواهد شد
 • در بازدید وب سایت تاثیر بسزایی دارد
 • سئو سایت باعث ایجاد برند می شود

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برای علاقمندان به یادگیری سئو سایت کلاس های آموزشی سئو را فراهم کرده است تا علاقمندان به صورت حرفه ای سئو سایت را آموزش دیده و بتوانند به سرعت وارد بازار کار شوند. این کلاس های آموزشی زیر نظر اساتیدی متخصص و حرفه ای در زمینه سئو سایت برگزاری می شود از این رو علاقمندان با اطمینان کامل می توانند در این کلاس ها شرکت کنند. همینطور هنرجویان با شرکت در این کلاس های آموزشی مدرک معتبر دوزبانه مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب را دریافت خواهند کرد. برای شرکت در این دوره ها کافیست بر روی گزینه ثبت نام کلیک کرده و از این دوره های آموزشی بهره مند شوید.

اهمیت دوره آموزش طراحی وب