برترین دوره‌های آموزش سئو در
مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

ویژگی‌های آموزش در مجتمع فنی تهران

  • اساتید مجرب و حرفه ای در دوره‌های آموزش سئو
  • آموزش عملی و پروژه محور
  • مدرک معتبر دو زبانه

دوره آموزش سئوی سایت

برگزاری دوره آموزش سئو در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، هنرجویان و علاقمندان به بهینه سازی وب سایت می توانند با مراجعه به بخش ثبت نام وب سایت برای شرکت در این دوره ها نام نویسی نمایند. توجه داشته باشید که این دوره ها زیرنظر اساتید بنام و متخصص سئو ایران برگزار می شود و همچنین درپایان دوره به هنرجویان مدرک دو زبانه و معتبر بین المللی اعطا خواهد شد.

سئو سایت یک تخصص بازاریابی اینترنتی است که هدف آن ارتقا رتبه بندی وب سایت ها در نتایج جستجو موتور های گوگل بدون پرداخت هزینه های سنگین مالی و زمانی می باشد، همه سایت هایی که دارای رنک خوبی در گوگل می باشند روند سئو سایت را طی کرده اند. با انجام بهینه سازی، یک وب سایت برای مدت طولانی در صفحات اول گوگل قرار می گیرد.

رسیدن به نتایج اولین جستجو در گوگل نیازمند بکار گیری تکنیک ها و مواردی است که از المان های موتور جستجو پیروی کرده و منطبق بر آن ها باشد. درواقع سئو سایت بهینه سازی سایت برای کاربران و موتور های جتسجوی گوگل می باشد، زیرا گوگل در نتایج جستجوی خود سایت های را در رتبه های برتر قرار می دهد که از کیفیت محتوای بالاتری برخوردارند و به کاربران خود اهمیت می دهند.

موارد بسیاری در رتبه بندی خوب سایت ها تاثیرگذار هستند، از کلمات کلیدی تا بک لینک ها که اشاره به سایت بخصوصی می کنند همه می توانند در جایگاه کلمات تاثیر گذار باشند. همه سایت ها معمولاً در یک حوزه خاص فعالیت خواهد دارند، بنابراین باید همه کلماتی که مربوط به حوزه ی فعالیت وب سایت می باشد را پیدا و برروی آن کار کرد.

آموزش سئو سایت

برای اینکه وب سایت موردنظر برروی کلمه خاصی در گوگل دارای رتبه بندی مناسبی باشد باید پروسه پیچیده سئو سایت را برروی سایت خود پیاده سازی کنید. سئو یا بهینه سازی وب سایت نیازمند داشتن تخصص در این زمینه می باشد تا یک سایت به بهترین نحوه بهینه سازی شود بنابراین هرشخصی نمی تواند فرآیند بهینه سازی را انجام دهد.

اگر علاقمند به یادگیری حرفه بهینه سازی ویا همان سئو سایت هستید می توانید در دوره های آموزش سئو مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت کنید، تا در کوتاه ترین زمان ممکن به یک متخصص سئو تبدیل شوید. باید بدانید که برای ورد به حرفه سئو بایستی پشتکار بسیار قوی داشته باشید!

چرا سئو برای گوگل دارای اهمیت است؟

چرا سئو برای گوگل دارای اهمیت است؟

الگوریتم ها یا همان قوانین گوگل که صاحبان سایت ملزم به رعایت آن ها می باشند، در غیر این صورت قطعاً دارای رتبه خوبی درگوگل نخواهند بود. به دلیل وجود الگوریتم های پیچیده گوگل بیشتر افرادی که یک وب سایت برای خود دارند ترجیح می دهند کار بهینه سازی آن را به افراد متخصص این حرفه بسپارند تا در این روند دچار شکست نشوند.

جالب است بدانید که این الگوریتم ها همواره هرچند مدت یک بار دست خوش تغییراتی قرار می گیرند، بهینه سازی وب سایت ها امروزه به یک تخصص مهم تبدیل شده است.

برای مثال اگر وب سایتی در زمینه فروش محصولات بهداشتی ایجاد شود، اما به خوبی بهینه سازی نشده باشد و در موتور های جستجوگر گوگل رتبه بندی بالایی نداشته باشد، کاربران نمی توانند آن وب سایت را پیدا کرده و از خدماتی که ارائه می دهد استفاده کنند.

قطعا هدف صاحب آن وب سایت از برپایی یک سایت تنها حضور در این دهکده جهانی اینترنت نمی باشد، بلکه قصد دارد بخشی از فروش و خدمات خود را بر بستر اینترنت ارائه دهد. سئو در واقع فرآیندی است که موجب می شود صفحات یک سایت

و خواندن آن ها برای بازدید کنندگان بسیار ساده شود و همینطور از سردرگمی کاربران جلوگیری می کند. بدین صورت که کاربران به جای سرگردان شدن در انواع و اقسام موضوعات و اطلاعات دقیقاً همان اطلاعات لازمی را که به دنبالش هستند را پیدا می کنند.

ممکن است وب سایت هایی که تازه شروع به فعالیت کرده اند در ابتدا ترافیک بر روی آن بسیار کم باشد، یا اصلاً وجود نداشته باشد. از این رو سئو، به این دست وب سایت ها کمک می کند تا ترافیک ورودی آن ها بالا رود، چراکه ترافیک سایت بسیار در روند موفق شدن یک وب سایت کمک می کند!

همچنین بهینه سازی سایت (سئو سایت) به موتورهای جستجو کمک می کند تا موضوع و اهمیت هر صفحه و میزان آن را بهتر متوجه شوند. هیچکدام از وب سایت های دنیا به خودی خود به صفحات اول گوگل دست نیافته اند، بلکه همگی با انجام فعالیت های مرتبط با بهینه سازی به رتبه های برتر رسیده و کاربران را جذب وب سایت خود کرده اند.

بخش های سئو

در حالت کلی فعالیت هایی که یک متخصص سئو بر روی یک سایت جهت بهینه سازی آن انجام می دهد به دو بخش سئو داخلی (on-page seo) و سئو خارجی (off-page seo) تقسیم بندی می شود.

سئو داخلی یا سئو on-page شامل فاکتورهایی برای رتبه بندی صفحات داخلی یک سایت می باشد که در صورتی که به درستی این فاکتورها رعایت شود تاثیر به سزایی در رتبه بندی و کسب جایگاه صفحات داخلی دارد. در صورتی که این عوامل نادیده گرفته شود چه بسا سایت متحمل ضربه ها و جریمه از سمت موتور جستجو گوکل شود.

سئو off-page به مجموعه اقداماتی در خارج از وب سایت گفته می شود که بر رتبه سایت شما در رتبه بندی موتور های جستجو تاثیر دارد. بهینه سازی سایت در خارج از سایت باعث درک موتور جستجو از میزان محبوبت سایت شما برای کاربران می باشد.

در واقع سئو خارجی توسط دیگران بر روی سایت ما انجام می شود که در اساساً تضمینی بر کیفیت مطالب و صفحات سایت ما از نظر کاربران می باشد. در حالی که الگوریتم های موتور جستجو و عوامل تاثیر گذار بر رتبه بندی صفحات مدام در حال تغییر است عواملی که بر سئو خارجی ما تاثیر گذار است از نظر متخصصان سئو در این حوزه بسیار حائز اهمیت است و نقش به سزایی در رتبه بندی موتورهای جستجو دارد.