برای رسیدن به رتبه برتر گوگل با سئو سایت لازم است تا تمامی نکات مربوط به این حرفه را بدانید و بهینه سازی سایت این روزها یک تخصص کاربردی محسوب می شود و به کمک آن می توان هر وب سایتی را به جایگاه برتر گوگل رساند. اهمیت بهینه سازی یک وب سایت زمانی معلوم می شود که شما به رتبه برتر گوگل رسیده اید و کاربران بسیاری با سایت شما آشنا شده اند و از خدمات شما استفاده می کنند. تا زمانی که شما وب سایت را بهینه سازی نکنید، ممکن است نتوانید هیچ کاربری جذب کنید و اصولا کاربران به سایت های برتر گوگل برای پیدا کردن مطالب خود می باشند.

سایت یک شبه بهینه سازی نمی شود و این کار نیاز به دانش و زمان دارد و برای کسب دانش در این زمینه باید در دوره های آموزشی شرکت نمایید. موسسات آموزشی بسیاری هستند که دوره های آموزش سئو را برگزار می کنند اما مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برترین موسسه آموزشی فنی و حرفه ای در کشور محسوب می شود که هر ساله هنرجویان بسیاری جهت گذراندن دوره های مختلف به این مجموعه مراجعه می نمایند. دوره های آموزش سئو زیر نظر برترین اساتید کشور به همراه بروزترین و بهترین سیستم های آموزشی برگزار می شود و جهت شرکت در دوره ها می توانید روی ثبت نام کلیک نمایید.

رسیدن به رتبه برتر گوگل با سئو سایت

راه های رسیدن به رتبه برتر گوگل با سئو سایت

برای رسیدن به رتبه برتر گوگل با سئو سایت لازم است که در راستای قوانین گوگل کارهای خود را انجام دهید و هر فعالیتی خارج از قوانین گوگل تخلف محسوب می شود و باعث جریمه شدن سایت و حتی مسدود شدن دامنه نیز می شود. در دوره های آموزش سئو به طور کامل به قوانین برای شما شرح داده می شود و این که برای بهینه سازی وب سایت از چه قوانینی باید پیروی کرد. در این جا مهمترین پارامترهای بهینه سازی یک سایت را برای شما شرح می دهیم و در دوره های آموزشی توضیحات بیشتر به هنرجویان داده می شود.

  • محتوا

اصلی ترین و مهمترین پارامتر بهینه سازی سایت محتوا می باشد و حدودا نیمی از راه سئو سایت توسط همین محتوا طی می شود اما تولید محتوا خود به تنهایی یک حرفه تخصصی محسوب می شود برخی سایت سرمایه گذاری های بزرگی بر روی همین تولید محتوا انجام می دهند. برای تولید محتوا هم باید در راستای قوانین گوگل عمل کنید و پارامترهایی مانند کلمه کلیدی، تعداد کلمات، نوع محتوا، عناوین، رسانه و … در امتیازگیری سئو تاثیرگذار می باشند.

  • بک لینک

بک لینک ها دیوار بهینه سازی شما را مستحکم تر می کنند و بک لینک ها به دو دسته ی بک لینک داخلی و بک لینک خارجی تقسیم می شوند. بک لینک داخلی به لینک های گفته می شود که در داخل وب سایت و در محتواها قرار داده می شود و به معنی پیوند دادن محتواها به یک دیگر می باشد. با لینک دهی داخلی می توانید ربات های گوگل را به سمت مهمترین محتواهای خود بکشانید تا آن ها را به رتبه برتر گوگل برسانند.

بک لینک های خارجی به لینک هایی گفته می شود که خارج از سایت شما و در سایت های دیگر می باشد و این باعث می شود تا بتوانید از اعتبار سایت های دیگر استفاده کنید. برای استفاده از بک لینک های خارجی شما می توانید به وب سایت های پر بازدید که رتبه آن ها بالا است مراجعه کنید و در صورت مجاز بودن، لینک سایت خود را قرار دهید. اکثر سایت ها اجازه این کار را به کاربران نمی دهند و برخی دیگر در ازای پرداخت مبلغی این کار را انجام می دهند.

  • ریپورتاژ خبری

ریپوتاژهای خبری باعث می شود تا بازدیدهای سایت شما به یک باره بالا رود و کاربران زیادی جذب سایت شما شود. برای انجام ریپورتاژ خبری باید به سایت پر بازدید مراجعه کنید و این کار هزینه های جداگانه دارد ولی بازدید خوبی به سایت شما می دهد. ریپورتاژ خبری را جدی بگیرید و حداقل ماهی یک بار این کار را انجام دهید و نتیجه آن را به زودی خواهید دید.

  • وبلاگ ها

استفاده از وبلاگ های داخلی و خارجی علاوه بر بازدید می تواند یک بک لینک دائمی برای شما داشته باشد. بک لینک های خارجی ممکن است پس از مدتی توسط مدیر وب سایت پاک شوند ولی داشتن یک وبلاگ خصوصی می تواند برای شما یک منبع بک لینک دائمی داشته باشد و علاوه بر آن می توانید تعدادی بازدید کننده و کاربر جذب کنید. شما می توانید داخل وبلاگ مطالب جدید قرار دهید تا با این روش بتوانید مخاطبان بیشتری را جذب کنید.

دوره های آموزش طراحی وب

رسیدن به رتبه برتر گوگل با سئو سایت

زمان رسیدن به رتبه برتر گوگل با سئو سایت

در سئو سایت عجله نکنید و هیچ سایتی یک شبه به رتبه برتر گوگل نمی رسد و این پروسه ممکن است چندین ماه طول بکشد. در این زمان، مهم زحمتی است که برای وب سایت می کشید و گوگل تمامی فعالیت های سایت شما را زیر نظر می گیرد و اگر سایت شما سایت فعالی باشد، رتبه و جایگاه خوبی به شما می دهد. سایت خود را با مطالب جدید بروز نگه دارید و برای این که زودتر نتیجه کار خود را ببینید، از راه های غیرقانونی که باعث جریمه شدن سایت شما می شود استفاده نکنید. سئو سایت ممکن است بین 4 تا 6 ماه زمان ببرد و در این زمان باید تمام تمرکز خود را بر روی وب سایت بگذارید تا در زمان معینی بتوانید ثمره تلاش خود را ببینید.

از تمامی نکاتی که در دوره های آموزشی به شما آموزش داده می شود استفاده کنید و با یادگیری این حرفه می توانید وارد بازار کار شوید و امروزه شرکت بسیاری به دنبال افرادی هستند که تسلط کامل به تولید محتوا و سئو سایت داشته باشند و درآمد بسیار خوبی هم می توانید از این طریق کسب کنید. با بهینه سازی هر وب سایتی می توانید یک تجربه جدید کسب کنید و تجربه ها در هر سری به کمک شما می آیند و باعث می شود تا کار خود را به بهترین شکل انجام دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی می توانید با کارشناسان مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب تماس حاصل نمایید.

چگونه طراح وب شویم