دوره آموزش ICDL حرفه ای

شما می توانید برای یادگیری تخصصی و اصولی مهارت های هفتگانه ICDL در دوره آموزش ICDL حرفه ای مجتمع فنی تهران مراجعه کنید. شما با شرکت در دوره آموزش ICDL حرفه ای، طی آموزش مهارت های هفتگانه کامپیوتر ای سی دی ال به صورت جزء به جزء با مبانی کامپیوتر از جمله ویندوز (Windows)، اینترنت (Internet)، نرم افزار ورد (Word)، نرم افزار اکسل (Excel)، نرم افزار اکسس (Access)، نرم افزار پاورپوینت (PowerPoint) آشنا خواهید شد و کار با این نر افزار ها را به صورت اصولی آموزش خواهید دید.

ICDL گواهینامه بین المللی کاربردی رایانه می باشد، دریافت این مدرک به معنای آن است که فرد با شرکت دوره ICDL به درجه ای مطلوب از مهارت در کار با کامپیوتر و نرم افزارهای رایانه ای رسیده است و اخذ این مدرک می تواند مهر تاییدی مطمئن بر این ادعا باشد. این دوره به اندازه ای مهم است که با گرفتن مدرک آن می توان به راحتی در هر جای دنیا  استخدام شد.

مزایای یادگیری مهارت های هفتگانه ICDL

دوره آموزش ICDL حرفه ای

مزایای ICDL – Office برای افراد: این طرح برای کمک به افراد در منزل و محل کار در نظر گرفته شده است .این مدرک در صورت ارائه به کارفرما، نشان میدهد که فرد، دارای قابلیتهای تایید شده و به روز است ICDL .به افراد بی تجربه در زمینه کامپیوتر، کمک میکند با فراگیری مفاهیم اولیه مهارتهای کامپیوتری، ماهرانه و با اعتماد به نفس با کامپیوتر کار کنند.

مزایای ICDL – Office برای کارفرمایان: قصد یک شرکت از ارتقای مهارت های کامپیوتری نیروی کار خود، حصول اطمینان از مصرف درست سرمایه است

  • ICDL هزینه های پشتیبانی IT را کاهش می دهد.
  • ICDL قابلیت کامپیوتری کارمندان را تضمین می کند.
  • ICDL سطوح توانایی IT را در یک سازمان تضمین می کند.
  • ICDL برای کارمندان، مهارت های کامپیوتری قابل ملاحظه ای ایجاد می کند.
  • ICDL از وقت تلف شده ناشی از فقدان دانش و روش های کاری غیر موثر IT می کاهد.
  • ICDL تعریفی از استاندارد و مقیاسی دقیق برای مهارت های کامپیوتری بوده که در سطح بین المللی مورد تایید است.
  • ICDL هم اکنون معتبرترین مدرک کامپیوتری در سطح جهان است که این مقبولیت، مرهون ارتباط آن با تمام افراد و پشتیبانی و کنترل سازمان های حامی آن است.

بیشتر بدانید: کاربرد ICDL

مدرک ICDL چیست

دوره آموزش ICDL حرفه ای

با توجه به آنچه گفته شد مدرک ICDL گواهینامه و تاییدیه ای برای متقاضیانی است که در دوره آموزش ICDL شرکت کرده و توانسته اند تمام سرفصل های آموزشی مربوطه به این دوره را با موفقیت آموزش دیده و در آزمون ICDL نمره قبولی دریافت نمایند. هر فردی بدون توجه به سن، جنس، تحصیلات، تجربه یا پیش زمینه می تواند در این آزمون ها شرکت کند.

برای کسب گواهینامه ICDL، می توان همه مهارت ها را به یک باره و یا با فاصله زمانی امتحان داد. مدرک ICDL در بسیاری از سازمان ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی ضرورتی بسیار مهم است. تا آنجا که تاثیر مستقیمی به میزان حقوق دریافتی دارد، توصیه می شود یادگیری این مهارت را هرچه سریع تر آغاز کنید تا با خیالی آسوده از مزایای آن در زندگی روزمره و محیط کار هرچه بیش تر استفاده نمایید.

دوره ICDL در مجتمع فنی تهران

دوره آموزش ICDL حرفه ای

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزارکننده دوره های آموزش ICDL در تهران می باشد و این دوره ها هر ساله زیر نظر اساتید برجسته کشور در یک محیط کاملا آموزشی به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می شود تمامی هنرجویان می توانند این دوره ها را در بالاترین سطح آموزشی با موفقیت پشت سر بگذارنند و پس از پایان دوره برای ورود به بازار کار آماده شوند. با شرکت در دوره های آموزش ICDL بیشتر به اهمیت ICDL در ایران پی می برید و پیشنهاد ما این است که قبل از ورود به بازار کار برای یادگیری مهارت های ICDL اقدام نمایید و این دوره ها قطعا در شغل شما مفید می باشد.

از مزیت های شرکت در دوره های آموزش ICDL در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب می توان گفت که پس از پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه از این مجموعه دریافت خواهید کرد و این گواهینامه یکی از معتبرترین مدارک آموزشی در کشور می باشد که مورد اکثر شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی داخل ایران می باشد و حتی این مدرک در خارج از ایران هم اعتبار دارد. برای شرکت در دوره های آموزشی می توانید به دو صورت حضوری و اینترنتی ثبت نام نمایید و جهت اطلاع از سرفصل های آموزشی می توانید به وب سایت این مجموعه مراجعه کرده و یا به صورت تلفنی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت شرکت دوره آموزش ICDL می توانید بر روی لینک ثبت نام کلیک کنید.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439 – 66576455