کاربرد ICDL

این شاید سوالی باشد که بسیاری از افراد به دنبال پاسخ آن هستند برای همین در بیشتر در اینترنت عبارت کاربرد ICDL را جستجو می کنند و مطالب متفاوتی را مشاهده می کنند اما برای این که بفهمیم کاربرد ICDL چیست بهتر است این مطلب را تا پایان دنبال کنید.

شاید تنها دوره ای که یادگیری آن برای همه مفید می باشد دوره های ICDL است و در دنیای امروزی که اکثر کارها با کامپیوتر انجام می شود، یادگیری مهارت های ICDL به نوعی لازم و ضروری می باشد و حتی برای بسیاری از شغل ها مسلط بودن به مهارت های ICDL اجباری می باشد. ICDL مخفف عبارت International Computer Driving License می باشد که نشان از مهرات های هفت گانه استفاده از کامپیوتر است. مهارت های هفت گانه کامپیوتر شامل مواردی است که یادگیری آن برای استفاده از کامپیوتر بسیار مفید می باشد و حتی در دوران تحصیل می توان به شما کمک زیادی بکند.

مهارت های ICDL شامل یادگیری مجموعه نرم افزارهای آفیس از جمله Word، PowerPoint، Excel، Access، فناوری اطلاعات، مفاهیم ویندوز و توانایی استفاده زا اینترنت، ایمیل و … می باشد. هزاران نرم افزار برای کامپیوتر وجود دارد که یادگیری همه آن ها لازم نیست و هر نرم افزار در یک حوزه خاص کاربرد دارد ولی نرم افزارهای نام برده شده جزوه نرم افزارهای عمومی و کاربردی می باشد که در همه زمینه ها می توان از آن ها استفاده کرد.

یادگیری مهارت های ICDL کار سختی نمی باشد و فقط با شرکت در دوره های آموزشی می توانید به طور کامل به آن مسلط شوید. مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزارکننده دوره های آموزش ICDL می باشد و تمامی هنرجویان می توانند در این دوره ها شرکت نمایند. این دوره ها زیر نظر اساتید برجسته کشور در یک محیط کاملا آموزشی به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می شود و پس از پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه از طرف مجتمع فنی تهران به هنرجویان ارائه می شود. جهت شرکت در دوره های آموزشی می توانید از طریق وب سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب اقدام به ثبت نام نمایید.

دوره آموزش مهندسی شبکه
بیشتر بخوانید

دلایل یادگیری ICDL

کاربرد ICDL

  • در ایران یکی از الزامات فعالیت در شغل های کارمندی و اداری، مسلط بودن به مهارت های ICDL و داشتن مدرک رسمی از آن ی باشد و اگر شما بخواهید در یک شرکت یا سازمان استخدام شوید، باید حتما مدرک رسمی ICDL را داشته باشید.
  • امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و انجام کارهای روزانه با کامپیوتر باید به کامپیوتر مسلط باشید و در غیر این صورت به مشکل برخورد خواهید کرد. با مسلط بودن به کامپیوتر می توانید بسیاری از کارهای روزانه خود را انجام دهید و این کار در کمترین زمان و با کمترین هزینه برای شما انجام می شود.
  • این روزها اگر بخواهید در یک شغلی مشغول به کار شوید باید حداقل یک تخصص داشته باشید و مسلط بودن به مهارت های ICDL می توانید به شما در زمینه پیدا کردن یک شغل مناسب کمک کند.
  • در دوران تحصیل در دوران دانشگاه بیشتر نیاز را به مهارت های IDCL دارید و اگر بخواهید پروژه و یا تحقیقی را ارائه بدهید قطعا با یکی از نرم افزارهای آفیس سروکار دارید و حتی نوع استفاده از آن با افراد مبتدی بسیار متفاوت می باشد.

بیشتر بخوانید: کاربرد مدرک ICDL چیست

آموزش ICDL در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

اگر به دنبال یک موسسه آموزشی برای گذراندن دوره های ICDL می باشید، ما به شما مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب را پیشنهاد می کنیم و این مجموعه از موقعیت مکانی در بهترین نقطه تهران می باشد که دسترسی آن برای اکثر متقاضیان راحت می باشد. دوره های آموزش ICDL در این مجموعه جزوه دوره های پر مخاطب می باشد و پس از اتمام دوره به سرعت دوره های بعدی برگزار می شود. همچنین برای شرکت در دوره های آموزشی اگر به مشاور نیاز داشته باشید می توانید به صورت حضوری و یا تلفنی با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید و کارشناسان ما به تمامی سوالات شما پاسخ خواهند داد.

آموزش حسابداری کاربردی
بیشتر بخوانید

برای شرکت در دوره های آموزشی می توانید به دو صورت حضوری و اینترنتی ثبت نام نمایید و جهت اطلاع از سرفصل های آموزشی می توانید به وب سایت این مجموعه مراجعه کرده و یا به صورت تلفنی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.