دوره برنامه نویسی PHP

اگر به دنبال یک دوره برنامه نویسی PHP به صورت پیشرفته می باشید، ما به شما دوره آموزش برنامه نویسی PHP در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب را پیشنهاد می کنیم. تمامی دوره های آموزشی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب در بالاترین سطح آموزشی زیر نظر اساتید برجسته کشور برگزار می شود و تمامی علاقمندان به این حرفه می توانند در دوره های آموزش برنامه نویسی PHP ثبت نام نمایند. در این مطلب قصد داریم تا اطلاعات بیشتری در مورد زبان برنامه نویسی PHP در اختیار شما قرار دهیم و تا پایان همراه ما باشید.

دوره برنامه نویسی PHP از سری دوره های آموزش طراحی وب می باشد و همان طور که می دانید، زبان PHP یک زبان تخصصی برای طراحی سایت می باشد که طرفداران بسیاری هم دارد. اکثر سایت هایی که در گوگل مشاهده می کنید توسط زبان PHP کدنویسی شده اند و برای این که شما هم بتوانید با زبان برنامه نویسی PHP یک سایت طراحی کنید، باید به طور کامل به این زبان مسلط باشید. PHP در سراسر جهان یک زبان شناخته شده می باشد و اکثر سایت های جهان با این زبان توسعه یافته پایه گذاری شده اند. وب سایت هایی مانند یاهو و فیسبوک از جمله سایت های معروفی هستند که با این زبان پایه گذاری شده اند.

زبان PHP یک زبان شیء گرا می باشد و در زمان کوتاهی می توانید یک سایت را پایه گذاری کنید. البته توجه داشته باشید که با زبان PHP نمی توان ظاهر یک سایت را طراحی کرد و با این زبان می توان اطلاعات را وارد پایگاه داده کرد و قدرت زبان PHP زمانی پدیدار می شود که با یک دیتابیس ترکیب شود. در دوره برنامه نویسی PHP در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با تمامی این موارد آشنا خواهید شد و به طور عملی با آن کار خواهید کرد.

 

توسعه وردپرس با زبان PHP

دوره برنامه نویسی PHP

حتما اسم وردپرس به گوشتان خورده است و وردپرس یکی از بهترین و محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا می باشد که در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد و به خصوص در ایران به صورت جدی به آن پرداخته می شود. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای متن باز می باشد که با زبان PHP پایه گذاری شده است و هر فردی که به زبان PHP تسلط داشته باشد می تواند آن را توسعه دهد. این کار مزایای زیادی برای طراحی سایت دارد و یک سایت آماده را می توان ارتقا داد. ترکیب وردپرس و توسعه آن با زبان PHP می توان یک وب سایت فوق العاده را به وجود آورد و هر زمان که بخواهید می توانید به کدهای آن دسترسی داشته باشید و آن ها را توسعه دهید.

ویژگی زبان PHP

  • یادگیری آسان
  • مناسب برای توسعه وب سایت
  • شیء گرا
  • پشتیبانی از دیتابیس ها
  • مولتی پلتفرم
  • فرصت های شغلی فراوان

کلاس پیشرفته برنامه نویسی

آیا زبان PHP زبان خوبی است؟

دوره برنامه نویسی PHP

یکی از پرتکرارترین سوالاتی که برای افراد مبتدی برای یادگیری زبان های برنامه نویسی پیش می آید این است که آیا این زبان خوب است و یا در مقایسه با دیگر زبان های برنامه نویسی سعی در انتخاب یکی از آن را دارند. در دنیای برنامه نویسی چندین زبان وجود دارد که هر کدام از آن ها کاربردهای خاصی دارند و همچنین طرفداران خاص خود را دارند. زمانی که شما قصد ورود به دنیای برنامه نویسی را دارید، برای تصمیم گیری در مورد یک زبان باید اطلاعاتی درباره آن زبان به دست آورد و پس از آن هدف خود را بررسی کنید و نتیجه گیری کنید که با این زبان می توانید به هدف خود برسید یا خیر.

طبیعتا نمی توان گفت که یک زبان برنامه نویسی خوب است یا خیر اما هر زبان برنامه نویسی برای انجام کارهای مختلفی به کار گرفته می شود و به طور مثال اگر علاقمند به طراحی و توسعه وب سایت را دارید ما به شما زبان PHP را پیشنهاد می کنیم. اگر هدف شما هم فعالیت در زمینه طراحی و توسعه وب سایت می باشد می توانید در مورد زبان PHP تحقیق کنید و اگر به نتیجه رسیدید می توانید برای آموزش آن اقدام نمایید.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب دوره برنامه نویسی PHP را که زیر مجموعه دوره آموزش طراحی وب می باشد برگزار می کند و تمامی علاقمندان می توانند در این دوره ها شرکت داشته باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی و ثبت نام در آن ها می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439