کلاس پیشرفته برنامه نویسی

اگر قصد ورود به حوزه برنامه نویسی را دارید، می توانید با شرکت در کلاس پیشرفته برنامه نویسی یک شروع قدرتمند داشته باشید. برنامه نویسی یک حرفه ای است که چندین شاخه دارد و باید این سوال را از خودتان بپرسید که کدام یک از زبان های برنامه نویسی را می خواهید آموزش ببینید و در کدام شاخه قصد فعالیت دارید؟ برای شروع یادگیری ابتدا شما باید یک هدف داشته باشید و مسیر رسیدن به آن هدف را مشخص کنید.

اولین قدم برای یادگیری یکی از زبان های برنامه نویسی، شرکت در دوره های آموزشی می باشد. دوره های آموزشی به شما کمک می کند که این تخصص را از مبتدی تا پیشرفته آموزش ببینید و گام به گام طبق سرفصل های آموزشی پیش می روید. در دوره های آموزشی تک تک نکات را با دقت دنبال کنید و یکی از مزیت های دوره های آموزشی این است که به طور عملی می توانید با این تخصص آشنا شوید.

کلاس پیشرفته برنامه نویسی در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب به صورت عملی برگزار می گردد و هنرجویان به بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی می توانند این حرفه را آموزش ببینند و اساتید در کنار آموزش عملی، مباحث تئوری را هم به هنرجویان آموزش می دهند. آموزش عملی یک تجربه اولیه برای هنرجو محسوب می شود و مطالب را بهتر می تواند درک کند و پس از پایان دوره شما می توانید کار خود را در حوزه برنامه نویسی شروع کنید. در ادامه بیشتر با حوزه های فعالیت مربوط به برنامه نویسی آشنا خواهیم.

دوره آموزش برنامه نویسی

اگر قصد شرکت در کلاس پیشرفته برنامه نویسی را دارید، می توانید به صورت حضوری به مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه کرده و ثبت نام نمایید و یا برای راحتی کار می توانید بر روی ثبت نام کلیک کرده تا به صورت اینترنتی ثبت نام انجام شود.

حوزه فعالیت برنامه نویسی

کلاس پیشرفته برنامه نویسی

 • طراحی سایت

طراحی سایت یکی از حوزه های پر رونق برنامه نویسی محسوب می شود و بسیاری از سایت هایی که در گوگل مشاهده می کنیم، توسط همین زبان های برنامه نویسی طراحی شده است. بازار کار طراحی سایت در ایران با توجه به این اکثر شغل ها به سوی کسب و کارهای اینترنتی کشیده می شوند، بسیار پر رونق می باشد. برای این که بتوانید یک سایت به کمک زبان برنامه نویسی طراحی کنید، باید به طور کامل به زبان مورد نظر تسلط داشته باشید و همچنین انتخاب نوع زبان برنامه نویسی در طراحی سایت تاثیر گذار می باشد.

 • طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن یک شغل پردرآمد در ایران و جهان محسوب می شود و متقاضیان بسیاری هم در این حوزه حضور دارند. اپلیکیشن ها برنامه های کاربردی هستند که در هر تلفن همراه هوشمند چندتا از آن ها وجود دارد و هر کدام از آن ها مخصوص یک کار خاص طراحی شده است. این روزها اپلیکیشن ها در زندگی ما نقش ویژه ای دارند و به کمک آن ها می توان اکثر کارهای روزانه مانند انواع خریدها، پرداخت قبوض، سرگرمی و … را انجام داد.

 • طراحی نرم افزار

نرم افزارها هم مانند اپلیکیشن ها جزء برنامه های کاربردی محسوب می شود و با یادگیری زبان های برنامه نویسی می توان در زمینه طراحی نرم افزارهای ویندوز به صورت حرفه ای فعالیت کرد. همچنین پشتیبانی از این نرم افزارها هم یک شغل در این حوزه می باشد که می توان در آن فعالیت کرد.

 • برنامه نویسی ماژول های الکترونیکی

شاید برای شما هم جالب باشد، افرادی که در زمینه الکترونیک و رباتیک فعالیت می کنند، برنامه نویسی به آن کمک بسیار زیادی می کند. این روزها می توان با برنامه نویسی هر قطعه را به حرکت در آورد و می توان ماژول های الکترونیکی را برنامه نویسی کرد. هوش مصنوعی و رباتیک یکی از فعالیت های مهم و فوق العاده است که بسیاری از مردم در آن فعالیت می کنند و نقش زبان های برنامه نویسی در این زمینه بسیار پر رنگ می باشد.

درآمد برنامه نویس پایتون

مهمترین و بهترین زبان های برنامه نویسی

 • زبان برنامه نویسی جاوا
 • زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت
 • زبان برنامه نویسی C
 • زبان برنامه نویسی C++
 • زبان برنامه نویسی C#
 • زبان برنامه نویسی PHP
 • زبان برنامه نویسی پایتون
 • زبان برنامه نویسی Net
 • زبان برنامه نویسی سوئیفت
 • زبان برنامه نویسی کاتلین

زبان های فوق جزء کاربردی ترین و مهمترین زبان های برنامه نویسی در جهان محسوب می شود و با یادگیری یکی از زبان های فوق می توان در حوزه های مختلفی فعالیت کرد. در کلاس پیشرفته برنامه نویسی هر کدام از زبان های فوق دارای دوره های جداگانه می باشد و تمامی مطالب به طور کامل به هنرجویان آموزش داده می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی و شرکت در آن ها می توانید با کارشناسان مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439