اپلیکیشن ها در زندگی ما نقش بسیار مهم و کاربردی دارند به طوری که ما اکثر کارهای روزمره خودمان را از طریق همین اپلیکیشن ها انجام می دهیم. اپلیکیشن ها نرم افزارهای کاربردی هستند که انواع مختلفی دارند و در هر تلفن همراه هوشمندی چندین اپلیکیشن وجود دارد که فرد با توجه به نیازها و کارهای خود آن ها را در تلفن همراه خود نصب می کند. این روزها اپلیکیشن ها در تسریع انجام کارهای روزانه کمک زیادی به ما می کند و در کمترین زمان ممکن می توان با تلفن همراه و اپلیکیشن ها اکثر کارهای غیر حضوری را انجام داد.

زمانی که از اپلیکیشن ها توسط کاربران استقبال فراوانی شد، اکثر شرکت ها سرمایه گذاری های زیادی برای این پروژه انجام دادند و دست به طراحی و توسعه اپلیکیشن ها زدند. برای طراحی و توسعه اپلیکیشن باید به زبان های برنامه نویسی تسلط داشته باشید. بسیاری از کسانی که به زبان های برنامه نویسی مانند سی شارپ، C و جاوا تسلط دارند، در زمینه طراحی و توسعه اپلیکیشن فعالیت می کنند. این روزها طراحی و توسعه اپلیکیشن با برنامه نویسی به یک شغل پر طرفدار با درآمد بسیار خود تبدیل شده است و اکثر شرکت ها نیروهای جوان و با با استعداد را جذب می کنند.

اگر به مباحث توسعه و طراحی اپلیکیشن با برنامه نویسی علاقمند هستید، می توانید با یادگیری یکی از زبان های برنامه نویسی در این حوزه کار خود را شروع کنید. به طور مثال زبان های برنامه نویسی C، سی شارپ، جاوا و پایتون از بهترین زبان های برنامه نویسی جهت طراحی و توسعه اپلیکیشن ها می باشد. مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار کننده دوره های آموزش برنامه نویسی می باشد و شما در هر کدام از دوره هایی که عقلامند می باشید می توانید ثبت نام کنید. در ادامه به بازار کار طراحی و توسعه اپلیکیشن می پردازیم و این که چه زبان برنامه نویسی می توان در این حوزه مشغول به کار شد.

بازار کار طراحی و توسعه اپلیکیشن با برنامه نویسی

طراحی و توسعه اپلیکیشن های اندروید

طراحی و توسعه اپلیکیشن با برنامه نویسی

اندروید سهم بسیار زیادی از بازار اپلیکیشن را به خود اختصاص داده است و همچنین اکثر کاربران در جهان از تلفن های هوشمند با سیستم عامل اندروید استفاده می کنند. تنوع در اپلیکیشن های اندروید فوق العاده زیاد می باشد و شرکت های زیادی هم در داخل ایران سرمایه گذاری های زیادی در همین موضوع انجام داده اند. این روزها اکثر شرکت های خدماتی برای این که کاربران راحت تر بتوانند از خدمات آن ها استفاده کنند، دست به طراحی اپلیکیشن تخصصی زده اند و آن را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند.

برای طراحی اپلیکیشن های اندروید باید دوره های آموزش برنامه نویسی موبایل را پشت سر بگذارید. در بخش آموزش برنامه نویسی موبایل شما می توانید در دوره اندروید شرکت نمایید و هر آن چه لازم است تا درباره این حرفه یاد بگیرید در این دوره به شما آموزش داده می شود. زبان برنامه نویسی اندروید توسط گوگل توسعه داده شد است و به صورت متن باز می باشد و نکته مهم این است که با یادگیری این زبان علاوه بر برنامه نویسی موبایل می توانید در حوزه های دیگری که مربوط به اندروید می باشد، مشغول به کار شوید.

طراحی و توسعه اپلیکیشن های IOS

طراحی و توسعه اپلیکیشن با برنامه نویسی

اگر علاقمند هستید که در سیستم عامل IOS مشغول به کار شوید، باید زبان مربوط به آن را آموزش ببینید. معمولا زبان رسمی سیستم عامل IOS، زبان swift می باشد که به کمک همین زبان می توان اپلیکیشن های سیستم عامل IOS را طراحی کرد. IOS یک زبان مستقل می باشد که با برخی دیگر از زبان های برنامه نویسی مانند C و C++ سازگاری دارد. IOS هم جزء سیستم عامل پرطرفدار موبایل در جهان می باشد که طرفداران خاص خود را دارد و بسیاری از افراد کار کردن با سیستم عامل IOS را ترجیح می دهند.

چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم

طراحی و توسعه اپلیکیشن با زبان برنامه نویسی جاوا

طراحی و توسعه اپلیکیشن با برنامه نویسی

جاوا یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در جهان می باشد که در طراحی و توسعه اپلیکیشن بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و علاوه بر برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل، در زمینه های دیگری هم کاربرد دارد. زبان برنامه نویسی جاوا یک زبان سطح بالا می باشد که در انواع سیستم عامل ها مانند مک، ویندوز و لینوکس اجرا می باشد و یک زبان کاملا کاربردی در همه زمینه ها می باشد. زبان برنامه نویسی جاوا در بسیاری از حوزه ها مانند طراحی و توسعه اپلیکیشن های اندروید، طراحی اپلیکیشن های تحت وب، طراحی و توسعه نرم افزار، سیستم معاملاتی، دستگاه های تعبیه شده، پردازش داده های بزرگ و … کاربرد دارد.

اگر قصد ورود به بازار کار طراحی و توسعه اپلیکیشن با برنامه نویسی را دارید، می توانید یکی از زبان های برنامه نویسی فوق را آموزش ببینید. مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب تمامی زبان های برنامه نویسی فوق را در دوره های آموزشی جداگانه به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی زیر نظر برترین اساتید کشور برگزار می کند و پس از پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه به هنرجویان ارائه می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

‫0/5 0 نظر