دوره های کارآفرین مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب

دوره های کارآفرین مجتمع فنی تهران شعبه انقلاببرند آموزشی مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب سال ها است در زمینه آموزش در خدمت دانش پذیران عزیز بوده است و در این سال ها با ارائه بهترین خدمات آموزشی مانند استفاده از اساتید مجرب،محیط آموزشی مناسب، ارائه مدرک دو زبانه و معتبر و… توانسته اعتماد بسیاری از عزیزان را به خود جلب نماید.

امروزه با توجه به تغییر نحوه زندگی، نیازهای مردم به خصوص جوانان، تغییر روند و بهبود کسب و کار و…در خواست داشپذیران نیز برای آموزش تغییر کرده است مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب در این راستا سعی را براین داشته تا با ارئه رشته های نوین به ببهبود کسب و کار اشخاص به خصوص جوانان کمک نماید.

در انتها نیز بهتر است بدانید این آموزشگاه به نام با استفاده از بهترین اساتید در حوزه آموزشی و استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی که به صورت عملی و تئوری ارائه خواهد شد سعی را بر این داشته تا دانشپذیران عزیز بعد از پایان دوره آموزشی و دریافت مدرک معتبر و دو زبانه این آموزشگاه مانند یک حرفه ای بتوانند وارد بازار کار شوند و پله های موفقیت را بسیار سریع تر طی نمایند.

در مسیر پیشرفت، با افتخار در کنار شماهستیم.

مجتمع فنی تهران، پیشرو در حوزه مهارت آموزی و توسعه اشتغال مولد.

مجتمع فنی تهران ماموریت خود را توسعه اشتغال و کار آفرینی از طریق آموزش های مهارت محور می داند.

کمی بیشتر درباره دوره های کارآفرین مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب بدانید:

“مجتمع آرزوی روزی را دارد که در هر خانواده ایرانی حداقل یک نفر از خدمات یا محصولات آن بتواند به طور مطلوب بهره مند شود.”

به منظور تحقق این رویا مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب ماموریت خود را در زمینه گسترش و ارتقاء خدمات آموزشی، تولید و انتشار کتاب و نشریات، ارائه محصولات و خدمات مبتنی بر ICT در حوزه فناوری، هنر، مدیریت و کسب و کار آغاز کرده است. این برند آموزشی که تا کنون موفق نیز عمل کرده است به عنوان برترین موسسه آموزشی کشور در حوزه فناوری در بخش خصوصی قلمرو فعالیت خود را تمامی مناطق ایران، حضور موثر در خاورمیانه به خصوص کشورهای فارسی زبان و همکاری با سایر کشورها ترسیم کرده است.

مدیریت دانش محور و تلاش برای ارائه خدمات و محصولاتی متناسب با هزاره سوم در جهت آموزش مهارتها و تخصصهای پیشرفته و همچنین کارآفرینی و اشتغال، بخشی از فعالیتهای گسترده مجتمع فنی تهران به منظور نیل به اهداف چشم انداز 20 ساله کشور عزیزمان می باشد.

دوره های کارآفرین و فضای مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب بدانید:

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب از تاریخ 10/06/92 در فضایی بالغ بر 1200 متر مربع فعالیت خود را آغاز کرده است،این نمایندگی دارای 14 سایت،کلاس مجهز ، کارگاه هنر، سالن همایش ،کافی شاپ و…می باشد

همانطور که گفته شد نمایندگی انقلاب با تکیه بر کادر آموزشی قوی و اساتید مجرب خود اقدام به برگزاری دوره های تخصصی کامپیوتر، فنی و مهندسی، علوم مالی، زبانهای خارجی و فرهنگ و هنر نموده است ، و در حال حاضر تبدیل به قطب قوی و پایگاه مطمئن آموزش های کاربردی در مرکز تهران بزرگ شده است..

بیش از سه دهه است که پایه گذاران روشهای نوین آموزش، کارآفرینی و توسعه صنعت ICT کشور در مجتمع فنی تهران دوشادوش هم برای آبادانی میهن و گسترش دانش و علوم جدید و به منظور ایجاد اشتغال در ایران عزیز تلاش می کنند

بیش از سه دهه است که پایه گذاران روش نوین آموزش، کارآفرینی و توصعه صنعت (آی سی تی  ) در مجتمع فنی تهران دوشادوش هم برای آبادانی میهن و گسترش دانش و علوم جدید به منظور ایجاد اشتغال در ایران عزیزمان تلاش می کنند.

در ادامه تصمیم داریم کمی در باره دوره های آموزشی نوین و یا پولساز این آموزشگاه اطلاعات در اختیارتان قرار دهیم:

آیا دوره های آموزش کافی شاپ جزو برترین دوره های کارآفرین است؟

آیا دوره های آموزش کافی شاپ جزو برترین دوره های کارآفرین است؟بهتر است بدانید که دوره آموزش کافی شاپ جزو یکی از دوره های کارآفرین است گه در مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب برگذار می گردد و دانشپذیران بعد از گذراندن این دوره آموزشی می توانند به راحتی وارد بازار کار شوند. چرا که دنیای این روزای ما با گذشته ها خیلی متفاوت شده است، خیلی چیزها مثل تفریح، آشپزی، شکل زندگی و حتی هدف هامون تغییر کرده. شاید خیلی چیزها قدیمیش دوست داشتنی تر بوده، ولی در هیچ زمانی چشم انداز آینده برای آدم ها اینقدر وسیع و روشن نبوده است..

ما می دانیم چه کاری رو دوست داریم و برای بهترین شدن تو کارمون باید چه راهی رو طی کنیم. در دنیای امروز با این همه آدم زرنگ که برای رسیدن به هدف هاشون تلاش می کنند، برای بهترین بودن باید متفاوت بود. باید راهی رو انتخاب کرد که کمتر کسی رفته باشد.

دوست عزیز! اگر شما جز همون افرادی هستی که یه کار، درآمد و زندگی معمولی راضیت نمی کنه می تونی با کمک گرفتن از کسانی که الان جز بهترین ها هستند، برای داشتن یک شغل پردرآمد یک مسیر مطمئن و سریع رو پیدا کنی.

اگر قصد داری یک کافی شاپ، کافه یا رستوران داشته باشی می تونید با گذروندن دوره ی آموزش کافی شاپ، مدیریت یک کافه یا رستوران مدرن رو به دست بگیری و حتی توی این دوره ها می تونی قبل از خرید یا اجاره ی ملک، با کمک و راهنمایی استاد محاسبات ملکی برای راه اندازی کافی شاپ، کافه یا رستوران خودت رو بررسی کنی. اگر هم خودتون در حال حاضر مدیر کافی شاپ، کافه یا رستوران هستید بعد از پایان دوره ی آموزش راه اندازی و مدیریت کافی شاپ می تونید بیزنس خودتون رو به نحو چشمگیری گسترش بدید.

نمایندگی انقلاب برای علاقمندان به هنر کافی شاپ داری برگزار می کند مجتمع فنی تهران:

دوره ­های بین المللی مدیریت کافی شاپ به صورت تخصصی زیر نظر اساتید برجسته کشور

با ارائه مدرک بین المللی از دانشگاه های معتبر دنیا

ارئه مدرک دو زبانه معتبر در سطح جهانی

معرفی به بازار کار مناسب

مشاوره برای  راه اندازی کسب و کار

هنرجویان عزیز می توانند بعد از پایان دوره وارد بازار کار شده و در سمت کافی من، یک کافی شاپ را به صورت حرفه ای مدیریت نمایند.

آموزش باریستا یکی از دیگر از دوره های کارآفرین مجتمع فنی تهران

در این بخش قصد داریم دریاره آموزش باریستا که یکی از دوره های آموزشی کارآفرین است که در مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب برگذار می شود اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم و بگوئیم باریستا چیست و باریستا کار حرفه ای کیست؟

barista در اصل واژه‌ی ایتالیایی است فارغ از جنسیت به معنی شخصی که، مسئول تهیه نوشیدنی‌های گرم و سرد بر پایه اسپرسو می باشد.

در هر کافه ای قسمتی تعبیه می شود به نام بار که در واقع محل آماده سازی قهوه‌ها و نوشیدنی‌های گرم و سرد می باشد. بار کافه به دو بخش  گرم (برای آماده سازی قهوه‌ها و نوشیدنی‌های گرم) و بار سرد ( برای تهیه نوشیدنی‌های سرد) تقسیم خواهد شد. کار اصلی باریستا این است که مدیریت بار گرم را برعهده بگیرد و اصلی ‌ترین وظیفه‌ این فرد درست کردن نوشیدنی گرم ( مانند اسپرسو، لاته، کاپوچینو، ماکیاتو، موکا و …) می‌باشد.

همچنین در تهیه نوشیدنی‌های گرم دیگرمثل هات‌چاکلت، وایت‌چاکلت و دیگر چای‌های معروف مثل چای ماسالاو… حرفه‌ای باشد .

خصوصیت یک باریستا یا قهوه‌چی ای که حرفه ای این است که قادر باشد علاوه بر مواردی که در منو موجود می باشد، نوشیدنی های گرم دیگری را بر اساس سلیقه ی مشتریان تهیه و سرو کند..

یک باریستا باید قادر باشد تا مواد اولیه ای که سفارش داده می شوند را کنترل و در نهایت نوشیدنی که سر میز مشتری ها سرو می شود را کنترل و نظارت نماید.

آیا دوره آموزش طراحی معماری و دکوراسیون داخلی  نیز جزو دوره های کار آفرین است؟

در پاسخ به این سوال که آیا دوره آموزش طراحی معماری و دکوراسیون داخلی جزو دوره های کار آفرین است یا خیر باید بگوئیم که بله این دروه آموزشی جزو برترین دوره های کارآفرین است و دانشپذیران بعد از پایان موفق این دوره آموزشی می توانند به راحتی وارد بازار کار شوند.

لازم به ذکر است که این دوره آموزشی پرطرفدار زیر نظر بهترین اساتید در و یک محیط کاملا آموزشی با بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می شود و همه علاقمندان به این حرفه قادر هستند در این دوره ها شرکت نمایند.

دکوراسیون واژه ای است فرانسوی که معادل فارسی آن براساس تعریف لغت نامه دهخدا عبارت است از: فن و تخصص و رشته آموزشی آذین، آذین بندی و آراستن فضا و براساس معنی مندرج در لغت نامه آکسفورد، دکوراسیون داخلی عبارت است از: «هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه». در این دوره تأکید بر فضاهای داخلی با خلاقیت انسان و فضای عمومی دارد و در نهایت باعث همانند سازی و اذین بندی فضا و از جهت دیگر استفاده درست ساکنان از آن می شود.

طراحی دکوراسیون داخلی حرفه ای است که علاوه بر تخصص نیازمند سلیقه و ایده های جدید می باشد. کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند باید ذهنی خلاق و ایده های جذاب داشته باشند. با طراحی دکوراسیون داخلی منزل می توان هر وسیله ای را در جای مخصوص خود قرار دهید. اگر طراحی دکوراسیون منزل به درستی انجام شود می توان از زندگی کردن در آن منزل نهایت لذت را برد..

مجتمع فنی تهران با برگذاری دوره آموزشی طراحی معماری و دکوراسیون داخلی در سه سطح مقدماتی، متوسط، پیشرفته توانسته به دانشپذیران کمک نماید تا در هر سطحط که هستند دوره مناسب خود را انتخاب کرده و بعد از پایان دوره متناسب آموزش های خود وارد بازار کار شوند.

چرا دوره های آموزش زبان انگلیسی جزو دوره های کارآفرین مجتمع فنی تهران می باشد؟

چرا دوره های آموزش زبان انگلیسی جزو دوره های کارآفرین مجتمع فنی تهران می باشد؟امروزه باز هم تغییر رویه زندگی اشخاص باعث شده بسیاری از افراد به این زبان جذاب روی آورند چرا که برای استخدام در بسیاری از مشاغل نیاز به مدرک زبان انگلیسی دارید یا اگر نیاز به مدرک نباشد حتما نیاز است تا حدودی انگلیسی را بلد باشید، برای مهاجرت کردن به کشورهای توسعه یافته نیاز به مدرک زبان داریدو… پس پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که حتما هرچه سریع تر اقدام به یادگیری این زبان بین المللی نمائید.

این موضوع که شما عزیزان به زبان دومی مانند زبان انگلیسی مسلط باشید شانس شما را برای پیدا کردن شغل مناسب در یک شرکت چند ملیتی در کشور خود و یا یافتن کار در خارج از کشور بیشتر خواهد کرد. انگلیسی، زبان ارتباطات بین المللی، رسانه ها و اینترنت است بنابراین یادگیری این زبان برای داشتن معاشرت، سرگرمی و همچنین پیدا کردن یک شغل خوب از اهمیت بالایی برخوردار است.

دوره های آموزش زبان انگلیسی نیز مانند دیگر دوره های آموزشی که در مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب برگذار می شود زیر نظر بهترین اساتید با بهترین و به روز ترین متدهای آموزشی برگذار خواهد شد تا در کم ترین زمان ممکن دانشپذیران به این زبان بین المللی و جذاب مسلط شوند.

منظور از زبان دوم چیست و اهمیت شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی

زبان دوم به زبانی غیر از زبان مادری اطلاق می‌شود که فرد پس از فراگیری زبان اول و در طول دوران زندگی خود آن را خواهد آموخت. آموزش ESL به عنوان آموزش انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TEFL)، آموزش انگلیسی به عنوان زبان دوم (TESL) در کشورهای انگلیسی زبان به دانش آموزان غیر انگلیسی زبان (TESOL) گفته خواهند شد.

دلیل‌اینکه زبان انگلیسی یک زبان جهانی شناخته شده است و ارتباطات میان انسان ها را در سراسر جهان آسان و راحت کرده است. همچنین، انگلیسی زبانی محبوب و زبان دوم در جهان به شمار می‌آید. طبق آمار بیشتر از 1 میلیارد نفر در سراسر جهان، زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم آموزش می‌بینند