بازار کار طراحی وب

همان طور که می دانید پراکندگی شغلی در ایران بسیار زیاد و متنوع می باشد و بازار کار طراحی وب در این روزها بر سر زبان ها افتاده است. در این مطلب قصد داریم تا بیشتر در مورد بازار کار طراحی وب بپردازیم تا هنرجویانی که در این دوره ها شرکت می کنند، با بازار کار آن و شغل های مرتبط به آن آشنایی داشته باشند. شغل طراحی وب از آن جایی قابل اهمیت می باشد که کسب و کارهای اینترنتی روز به روز در حال افزایش باشد و در حال حاضر کسب و کارهای اینترنتی در جهان حرف اول را می زند. با بیشتر شدن کاربران اینترنتی، شغل های اینترنتی چندین برابر شده اند و هر فردی برای ارائه خدمات و فروش محصولات خود یک وب سایت حرفه ای طراحی کرده است تا کاربر بتواند نیازهای خود را برطرف سازد.

در گذشته که در فضای اینترنت کابران کمتری وجود داشت، خرید اینترنتی به ندرت انجام می شد و کاربران خیلی سخت به این جور خریدها اعتماد می کردند ولی با گذشت زمان و پیشرفت فضای اینترنت، این فضا قابل اعتمادتر شد و شرکت های معتبری وارد این فضا شدند و این همین واسطه کاربران بیشتری هم توانستند از طریق اینترنت خریدهای خود را انجام دهند. در حال حاضر هر شرکت یا استارت آپی که بخواهد خدمات خود را به صورت اینترنتی ارائه دهد، به یک وب سایت تخصصی نیاز دارد تا کاربران بتوانند به آن مراجعه کنند.

داشتن یک وب سایت کامل و حرفه ای می تواند اعتماد کاربران را به دست آورد و برای همین اکثر شرکت ها و استارت آپ ها داشتن یک سایت حرفه ای و کامل را جزء اولین و مهمترین اقدامات برای معرفی خود و خدمات خود می دانند و به دنبال یک تیم پشتیبانی و طراحی حرفه ای و قوی هستند. در کشور ایران شرکت هایی بسیاری هستند که خدمات پشتیبانی و طراحی وب را ارائه می دهند و شما هم می توانید یکی از آن ها باشید و با یاد گرفتن این حرفه بتوانید به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت کنید. دوره های آموزش طراحی وب به شما کمک می کند تا هر آن چه که برای طراحی وب لازم است را آموزش ببینید و برای این کار می توانید به مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه نمایید.

جهت شرکت در دوره آموزش طراحی وب روی ثبت نام کلیک نمایید.

Table of Contents
آموزش افترافکت پلاگین
بیشتر بخوانید

بازار کار طراحی وب در ایران

بازار کار طراحی وب

اغلب افرادی که دوره های آموزش طراحی وب را پشت سر گذاشته اند، در داخل ایران مشغول به کار می شوند و بد نیست که درباره بازار کار طراحی وب بیشتر بدانیم. با پیشرفت اینترنت در جهان، اکثر شرکت ها و استارت آپ های ایرانی طراحی وب را جزء اقدامات اولیه خود قرار داده اند و از افرادی که به این حرفه تسلط دارند برای طراحی و پشتیبانی وب سایت کمک می گیرند. هر چند که پیدا کردن یک شغل مناسب در ایران کمی دشوار می باشد ولی با داشتن یک تخصص مانند طراحی وب می توان در شرکت های بزرگی مشغول به فعالیت شد.

این روزها داشتن یک شغل ایده آل فقط با داشتن یک یا چند تخصص محقق می شود و طراحی وب یک تخصص کامل محسوب می شود که خواهان بسیاری هم دارد. اکثر شرکت ها به دنبال افراد جوان و مستعدی هستند که بتوانند مسئولیت پشتیبانی و طراحی یک وب سایت را بر عهده بگیرند. اما طراحی وب فقط مربوط به دوره های آموزشی نمی باشد و برخی ویژگی ها است که خود فرد باید آن ها را داشته باشد تا بدون مشکل بتواند تا مدت ها در شغل خود ادامه دهد.

درآمد طراحی وب

ویژگی های شغل طراحی وب

  • طراحی وب شغلی است که با کامپیوتر و اینترنت سروکار دارد و برای انجام این کار باید ساعت ها پشت میز کامپیوتر باشید.
  • یک طراح وب علاوه بر دانش برنامه نویسی باید خلاق و با سلیقه باشد تا بتواند وب سایت را به بهترین شکل مدیریت کند.
  • داشتن پشتکار و تلاش در این زمینه بسیار مهم است و این پشتکار است که آینده شغلی شما را درخشان تر می کند.
  • بروز نگه داشتن دانش از مهمترین عوامل در این زمینه می باشد و باید خود را با پیشرفت تکنولوژی بروز نگه دارید.
  • داشتن روحیه کاری تیمی و انعطاف پذیری در این شغل کمک بسیار زیادی در این زمینه به شما می کند.
دوره آموزش ICDL حرفه ای
بیشتر بخوانید

با شرکت در دوره های آموزش طراحی وب می توانید یک تخصص فوق العاده کاربردی را یاد بگیرید و همچنین پس از پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه به شما ارائه می شود که به راحتی می توانید وارد بازار کار شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب تماس حاصل نمایید.

شماره های تماس: 66939772 – 66933439