اهمیت ICDL در ایران

ICDL یکی از مهمترین و پرکاربردترین مهارت در ایران می باشد که بسیاری از شغل به مهارت های ICDL نیاز دارد و حتی برای فعالیت در برخی از شغل ها باید به طور کامل به مهارت های ICDL تسلط داشته باشید. ICDL شامل چندین مهارت می باشد که به مربوط به کامپیوتر می شود و این روزها می توان گفت که تمامی کارها با کامپیوتر انجام می شود و شغل های زیادی در این باره وجود دارد و مهارت های ICDL باعث می شود تا شما کار با کامپیوتر را بهتر آموزش ببینید و بهتر بتوانید از آن استفاده کنید.

دوره های ICDL شامل یادگیری چندین نرم افزار و آشنایی با مفاهیم کامپیوتر می باشد و امروزه برای کار با کامپیوتر باید به این مهارت ها مسلط باشید. اهمیت ICDL در ایران به گونه ای است که برای فعالیت در شغل های کارمندی و اداری باید به این مهارت ها تسلط داشته باشید. البته ICDL در جهان کاملا جا افتاده است و اهمیت برای همه کشورها بسیار بالا است و با یادگیری مهارت های ICDL می توان به راحتی از کامپیوتر استفاده کرد.

به عنوان مثال تمامی جوانان و نوجوانان در دوران تحصیلات خود به خصوص تحصیلات دانشگاهی تحقیقیات بسیاری را در درس های مختلف ارائه کرده اند و برای انجام این پروژه های درسی نیاز به کامپیوتر و مهارت استفاده از آن دارد که با یادگیری ICDL به راحتی می توانید این کارها را انجام دهید. دوره های ICDL شامل یادگیری نرم افزارهای کاربردی Word، PowerPoint، Excel، Access، ویندوز و … می باشد که در سرفصل های آموزشی بیشتر به آن پرداخته شده است.

آموزش مهندسی شبکه در مجتمع فنی تهران
بیشتر بخوانید

آموزش ICDL

اهمیت ICDL برای ورود به بازار کار

اهمیت ICDL در ایران

در دنیای پیشرفته برای ورود به بازار کار باید حتما به یک یا چند مهارت خاص تسلط داشته باشید و کسانی که تخصص خاصی ندارند در پیدا کردن شغل به مشکل می خورند. تسلط داشتن به برخی از نرم افزارهای کامپیوتر باعث می شود تا شما حداقل چندین مهارت داشته باشید و تخصص ها را می توانید در دوره های آموزشی ICDL به دست آورید. زمانی که به بازار کار ورود پیدا می کنید، باید با مهارت هایی که از قبل آموزش دیده اید را به خوبی از آن استفاده کنید.

ICDL از آن دسته مهارت هایی است که در هر شغل کاربرد دارد و یادگیری آن یک مزیت بزرگ برای فرد جویای شغل به شمار می رود و فرقی نمی کند که رشته تحصیلی یا تخصص شما در چه زمینه ای است. امروزه یادگیری کامپیوتر و تسلط به برخی از نرم افزارهای آن الزامی می باشد و برخی از این موارد را در تا حدودی در دوران تحصیل به دانش آموزان و دانشجویان آموزش داده می شود ولی برای یادگیری تخصصی و دریافت گواهینامه جداگانه می توانید در دوره های آموزشی شرکت نمایید.

مهارت های هفتگانه ICDL

  • Word
  • PowerPoint
  • Excel
  • Access
  • فناوری اطلاعات
  • مبانی کامپیوتر و اینترنت
  • مدیریت فایل و ویندوز

بیشتر بخوانید: دوره آموزش مهارت های هفتگانه ICDL

آموزش ICDL در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

اهمیت ICDL در ایران

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزارکننده دوره های آموزش ICDL در تهران می باشد و این دوره ها هر ساله زیر نظر اساتید برجسته کشور در یک محیط کاملا آموزشی به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می شود تمامی هنرجویان می توانند این دوره ها را در بالاترین سطح آموزشی با موفقیت پشت سر بگذارنند و پس از پایان دوره برای ورود به بازار کار آماده شوند. با شرکت در دوره های آموزش ICDL بیشتر به اهمیت ICDL در ایران پی می برید و پیشنهاد ما این است که قبل از ورود به بازار کار برای یادگیری مهارت های ICDL اقدام نمایید و این دوره ها قطعا در شغل شما مفید می باشد.

زبان برنامه نویسی اندروید چه کاربردی دارد
بیشتر بخوانید

از مزیت های شرکت در دوره های آموزش ICDL در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب می توان گفت که پس از پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه از این مجموعه دریافت خواهید کرد و این گواهینامه یکی از معتبرترین مدارک آموزشی در کشور می باشد که مورد اکثر شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی داخل ایران می باشد و حتی این مدرک در خارج از ایران هم اعتبار دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دوره های آموزشی می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.