دوره آموزش مهارت های هفتگانه ICDL یکی از پر طرفدار ترین دوره های مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب می باشد. در دنيای مدرن امروز که انجام ساده ترين و پيش پا افتاده ترين امور نيازمند آشنایی با ابزارهای مدرن و کامپيوتری است می توان ادعا کرد که عدم آشنایی با اصول و مبانی پایه کامپيوتر برابر با بی سوادی، کم سوادی و نا توانی افراد محسوب می شود. لذا، شرکت در دوره های ویژه مانند آموزش ICDL می تواند تاثیر زیادی بر کارایی افراد چه در زندگی شخصی و چه در کار بگذارد. حال برخی افراد این سوال را می پرسند که در این دوره ها چه مبانی به هنرجویان آموزش داده می شود، در ادامه در این رابطه توضیحاتی خواهیم داد با ما همراه باشید.

مهارت های ICDL

دوره آموزش مهارت های هفتگانه ICDL

تمامی مهارت هایی که در دوره های آموزش ICDL به هنرجویان آموزش داده می شود به بازار کار آن مربوط می شود و افرادی که قصد دارند در شغل های کارمندی مشغول به کار شوند باید به این هفت مهارت تسلط داشته باشند. حتی این مهارت ها برای دانشجویان رشته های مختلف بسیاری کاربردی می باشد و از طریق این مهارت ها می توانند برخی از پروژه ها و تحقیقات خود را به صورت اصولی و با بهترین کیفیت انجام دهند و اگر این مهارت ها را در سنین پایین تر آموزش ببینید قطعا بیشتر به کار شما خواهد آمد. مهارت های ICDL شامل موارد زیر می باشد:

  • آشنایی با مفاهیم اولیه و ابتدایی فناوری اطلاعات Information Technology
  • آشنایی با مفهوم ویندوز و چگونگی مدیریت فایل ها و ابزار ها در فضای رایانه ای مبتنی بر سیستم عامل   Windows
  • آشنایی با ویژگی های نرم افزار واژه پرداز Word و کار با آن
  • آشنایی و کار با نرم افزار صفحه گسترده Excel
  • آشنایی با بانک اطلاعات و دسترسی به این اطلاعات در رایانه با استفاده از نرم افزار Access
  • آشنایی و کسب مهارت در زمینه ارائه های کامپیوتری به واسطه نرم افزار PowerPoint
  • آشنایی با صفحات اینترنتی و کسب مهارت در حوزه Web و وبگردی

هدف از دوره های آموزش ICDL

دوره آموزش مهارت های هفتگانه ICDL

هدف این دوره بالابردن سطح اطلاعاتی اقشار جامعه در زمینه علوم کامپیوتر و افزایش قابلیت استفاده کاربران از کامپیوتر می باشد. آموزش نیروی کاری آشنا با مهارت های هفتگانه کامپیوتر موجب بالا بردن بازدهی شغلی اشخاص گردیده و در نتیجه امکان سرمایه گذاری مطمئن کارفرما در حوزه IT را فراهم می نماید. برای شرکت در کلاس های ICDL مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب نیازی به گذراندن پيش نياز خاصی نیست و اين کلاس برای بسياری از دوره های آموزشی پيشرفته به عنوان پيش نياز به حساب می آید. دوره آموزشی ICDL به عنوان اولين دوره آموزشی کامپيوتر و همچنین به عنوان دوره مقدماتی و پيش نياز برای ورود به ساير دوره های کامپيوتری شناخته می شود. البته لازم به ذکر است که محتواهای آموزشی به دو بخش مقدماتی و پیشرفته تقسیم می شود. شرکت در کلاس آی سی دی ال برای تمامی افراد کاربردی است ولی به چند دسته از آن ها کمک زیادی خواهد کرد.

  • برای افرادی است که قصد ادامه تحصيل در مقاطع مختلف را دارند
  • برای کليه افرادی است که قصد ورود به بازار کار را دارند
  • برای کارمندان دولت و مراکز نيمه دولتی و خصوصی

بیشتر بخوانید: مهارت های هفت گانه ICDL

دوره آموزش ICDL در مجتمع فنی تهران

دوره آموزش مهارت های هفتگانه ICDL

با یادگیری مهارت های ICDL بیشتر می توانید با کارایی کامپیوتر آشنا شوید و کامپیوتر سیستمی است که می توان با آن کارهای بی نظیر و غیر قابل تصور انجام داد و فقط باید به طور کامل بر روی تسلط داشت و مهارت های ICDL تا حدودی می تواند شما را با کامپیوتر آشنا کند. نرم افزارهای بی شماری وجود دارند که هر کدام از آن ها در حوزه های مختلفی کاربرد دارند و کاربردی ترین آن ها مربوط به مهارت های ICDL می باشد که یادگیری آن برای هر فردی یک مزیت بزرگ محسوب می شود.

همانطور که گفتیم برای یادگیری مهارت های ICDL می توانید در دوره های آموزش ICDL در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت نمایید، این دوره ها چندین بار در طول سال برگزار می شود یکی از دوره های پر مخاطب این مجموعه به شما می رود. برای شرکت در دوره های آموزشی می توانید به صورت حضوری به این مجموعه مراجعه نمایید کارشناسان ما فرم های ثبت نام را در اختیار شما قرار می دهند و یا می توانید در کمترین زمان و به صورت آنلاین از طریق وب سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب اقدام به ثبت نام نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند. 

تلفن تماس: 66939772 – 66933439 – 66576455