شغل برنامه نویسی

در این مطلب قصد داریم تا به شغل برنامه نویسی بپردازیم و همیشه یکی از سوالات مهم هنرجویان در مورد شغل های برنامه نویسی و بازار کار آن بوده است و بهتر از قبل از وارد شدن به یک شغل ابتدا در مورد آن تحقیق کرد. از زمانی که حرفه برنامه نویسی به عنوان یک تخصص کاربردی شناخته شد، شغل برنامه نویسی به وجود آمد و به افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند برنامه نویس گفته می شود. برنامه نویسی یک شغل بسیار عالی برای آن دسته از افرادی است که به کدنویسی و طراحی برنامه علاقمند هستند و آینده بسیار درخشانی هم دارد.

برنامه نویسی از گذشته تا کنون تغییرات زیادی کرده است و می توان گفت امروزه هر وسیله ای که در اطراف خود می بینیم به یک طریقی با برنامه نویسی ارتباط دارد. ما برای ارتباط برقرار کردن با دنیای کامپیوتری به یک زبان خاص نیاز داریم و این زبان باید به گونه ای باشد که کامپیوتر تمامی درخواست های ما رو متوجه شود و آن ها را انجام دهد. زبان های برنامه نویسی راه ارتباطی ما با کامپیوترها هستند از طریق آن ها می توان هر چیزی که در ذهن داریم را پیاده سازی کرد.

به زبان ساده تر، تمامی نرم افزارهای کامپیوتری، اپلیکیشن های موبایل، بازی های کامپیوتری و … با زبان های برنامه نویسی برنامه ریزی شده اند با پیشرفت برنامه نویسی می توان آن ها را ارتقا داد. با یک تحقیق ساده می توان فهمید که تعداد برنامه نویسان نسبت به سال های گذشته افزایش چشم گیری داشته است و این نشان دهنده پیشرفت این حرفه و همچنین افزایش علاقمندان در این زمینه می باشد و حتی در ایران بسیاری از علاقمندان به دنبال یاد گرفتن یک تخصص می باشند و اکثر آن ها به سراغ آموزش برنامه نویسی می روند.

جهت شرکت در دوره آموزش برنامه نویسی روی ثبت نام کلیک کنید.

آینده شغل برنامه نویسی

شغل برنامه نویسی

برنامه نویسی از آن دسته شغل هایی است که می توان گفت تا ابد مورد استفاده قرار می گیرد و در هر دوره تغییراتی در آن اعمال می شود که باعث کاربردی تر شدن آن می شود و به صورت تخصصی تر می توان از آن کمک گرفت. زبان های برنامه نویسی چندین نوع دارند که هر کدام از آن ها در زمینه های مختلف کاربرد دارند و یک اشتباهی که برخی ها آن را انجام می دهند، مقایسه کردن زبان های برنامه نویسی با یک دیگر می باشد. زبان های برنامه نویسی هر کدام مزیت ها و معایب خود را دارند و همچنین هر کدام از آن ها طرفداران خود را دارند و در زمینه های مختلفی از آن ها استفاده می شود و اگر قصد یادگیری یکی از زبان های برنامه نویسی را دارید، این به تصمیم شما بستگی دارد.

برای تبدیل شدن به یک برنامه نویسی هنوز دیر نشده و هر زمان که آمادگی کامل برای یادگیری آن داشته باشید می توانید اقدام کنید. برای شروع یادگیری برنامه نویسی می توانید از راه های مختلفی اقدام کنید اما بهتر است به دنبال بهترین راه برای یادگیری باشید. اکثر افراد برای یادگیری از اینترنت، کتاب ها، تلفن همراه، تبلت، کامپیوتر و … برای یادگیری استفاده می کنند اما یکی از بهترین و کاربردی ترین راه برای یادگیری، شرکت در دوره های آموزشی می باشد که تمامی مطالب به صورت تئوری و عملی به هنرجویان آموزش داده می شود.

معرفی زبان برنامه نویسی سی شارپ

زبان های برنامه نویسی

شغل برنامه نویسی

برای شروع یادگیری زبان برنامه نویسی ابتدا باید یک زبان را انتخاب کنید و سپس حوزه فعالیت و هدف خود را دنبال کنید. هر زبان برنامه نویسی مزیت ها و معایب خود را اما در هر حال تمامی آن ها جزء بهترین زبان های برنامه نویسی از سوی طرفداران خود به شمار می روند. در ادامه چندین زبان برنامه نویسی پرطرفدار و کاربردی را برای شما نام می بریم.

  • C
  • C++
  • C#
  • Java
  • Java Script
  • Python
  • Swift
  • Ruby
  • PHP
  • Net

جهت آموزش برنامه نویسی می توانید به مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه نمایید و این مجموعه دوره های آموزش برنامه نویسی را زیر نظر اساتید برجسته کشور به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می کند و پس از پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه از طرف مجتمع فنی تهران به هنرجویان ارائه می شود که مورد تایید اکثر شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و با آن می توانید وارد بازار کار شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439

‫0/5 0 نظر