سرفصل دوره آموزش ICDL

قبل از شرکت در دوره های آموزش ICDL بهتر است با سرفصل دوره آموزش ICDL آشنایی داشته باشید تا بهتر بتوانید مطالب آموزشی را یاد بگیرید. ICDL مانند سایر دوره های آموزشی دیگر شامل یادگیری چندین مهارت می باشد و ICDL در دسته دوره های آموزشی عمومی می باشد که هر فردی می توانید برای یادگیری آن اقدام کند و حتی به نوعی می توان گفت یادگیری مهارت های ICDL برای درک بهتر کامپیوتر و کار کردن با آن ضروری می باشد و حتی برای مشغول شدن در برخی از مشاغل، داشتن مدرک ICDL الزامی می باشد.

سرفصل دوره آموزش ICDL شامل هفت مهارت می باشد که هر کدام از آن ها به صورت جداگانه و همچنین به صورت عملی و تئوری به هنرجویان آموزش داده می شود. کامپیوتر مهارت های بسیاری دارد که یادگیری برخی از آن ها ضروری می باشد و در هر لحظه ممکن است به آن نیاز پیدا کنیم. در ادامه سرفصل دوره آموزش ICDL را برای شما شرح می دهیم.

سرفصل ICDL

سرفصل دوره آموزش ICDL

  • مبانی فناوری اطلاعات

در این بخش هنرجویان با مفاهیم اولیه کامپیوتر و ویندوز آشنا می شوند و این که چطور با یک کامپیوتر می توان کار کرد. کمتر کسی پیدا می شود که کار با کامپیوتر را بلد نباشد ولی این سرفصل ها به طور کامل به هنرجویان ارائه می شود و تمامی مطالب به صورت تئوری و عملی به هنرجویان منتقل می شود.

  • ویندوز

تمامی کامپیوترها دارای یک سیستم عامل ویندوز هستند که با توجه به نسخه های موجود در بازار، هر کامپیوتر ممکن است ویندوز متفاوتی داشته باشد. مطالبی که در این بخش به هنرجویان ارائه می شود شامل آشنایی با ویندروزهای کامپیوتر و نحوه نصب آن ها می باشد.

  • اینترنت و پست الکترونیک

با توجه به پیشرفت تکنولوژی، اکثر کارهای روزمره ما توسط کامپیوتر و تلفن همراه انجام می شود و برای این کارها لازم است که به شبکه اینترنت و پست الکترونیک یا همان ایمیل آشنایی داشته باشیم. آشنای و نحوه استفاده از اینترنت و پست الکترونیک شامل مطالب این بخش می شود که در دوره های آموزشی بیشتر به آن پرداخته می شود.

  • نرم افزار Word

موارد قبلی که اشاره کردیم شامل مفاهیم اولیه کامپیوتر بوده است و سرفصل دوره آموزش ICDL شامل یادگیری چندین نرم افزار می باشد که یکی از آن ها نرم افزار واژه پرداز Word است. نرم افزار Word یکی از کاربردی ترین و مهمترین نرم افزارهای کامپیوتر و همچنین شرکت مایکروسافت می باشد و همان طور که از نامش پیداست، مربوط به کارهای نوشتاری می باشد و ابزارها و امکاناتی را در اختیار کاربران قرار می دهد که آن ها از هر نرم افزار دیگری بی نیاز می کند.

  • نرم افزار PowerPoint

نرم افزار PowerPoint از دیگر نرم افزارهای شرکت مایکروسافت می باشد که بیشتر مورد استفاده دانشجویان قرار می گیرد و با آن می توان تحقیقات دانشجویی را به صورت اسلایدهای جداگانه به همراه فیلم، عکس، متن، نمودار و … ارائه داد و برای کارهای کردن با آن باید به تمامی ابزارها و امکانات نرم افزار مسلط باشید.

  • نرم افزار Excel

نرم افزار Excel در هر جایی مورد استفاده قرار می گیرد و قابلیت فرمول نویسی هم دارد و با وارد کردن فرمول های متفاوت داخل نرم افزار، می توانید خروجی کار را به صورت نموداری یا عددی دریافت کنید و همچنین نرم افزار Excel کاربردی های پیشرفته تری هم دارد که در دوره های آموزش ICDL به هنرجویان آموزش داده می شود.

  • نرم افزار Access

نرم افزار Access نرم افزاری است که به کمک آن می توانید یک پایگاه داده ایجاد کنید و می توانید اطلاعات خود یا یک شرکت را در داخل آن ذخیره کنید و مدیریت داده ها در داخل نرم افزار بسیار راحت می باشد و می توانید داده هایی را که وارد کرده اید را به صورت فرم و گزارش های حرفه ای نمایش دهید.

بیشتر بخوانید: آموزش مهارت های هفتگانه ICDL

آموزش ICDL در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزارکننده دوره های آموزش ICDL می باشد و این دوره ها زیر نظر اساتید برجسته کشور در یک محیط کاملا آموزشی به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می شود و تمامی علاقمندان می توانند در این دوره های آموزشی شرکت نمایند. پس از پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه از طرف مجتمع فنی تهران به هنرجویان ارائه می شود و این مدرک مورد تایید اکثر شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی می باشد و از آن می توانید به عنوان یک رزومه قدرتمند استفاده کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439 – 66576455