چگونه نرم افزار 3d max را یاد بگیریم

معمولاً افرادی که به طراحی علاقمند هستند حتما با نرم افزار 3d max که یک نرم افزار پر کاربرد در دنیای طراحی است آشنا هستند. از متداول ترین سوالاتی که علاقمندان در این زمینه از ما می پرسند این است که چگونه نرم افزار 3d max را یاد بگیریم، از این رو خواستیم مقاله ای در این رابطه آماده کنیم تا همه کسانی که به طراحی علاقمند هستند اطلاعات لازم در این زمینه کسب کنند و به راحتی در این مسیر قدم بردارند.

3d max یکی از نرم افزار های شرکت Autodesk است، این نرم افزار بخش مهمی از پروژه های معماری و مهندسی است که به وسیله آن سه بعدی سازی، مدلینگ، رندر و انیمیشن سازی انجام می شود. هم چنین، هنرمندان فعال در صنعت تلویزیون و فیلم، از نرم افزار 3d max برای طراحی انیمیشن ها و بازی های واقعیت مجازی استفاده می کنند. در واقع می توان گفت که امروزه به ‌نحوی تمامی مشاغل اعم از معماری، بازی ‌سازی، تبلیغات، جلوه‌ های ویژه سینمایی، خودرو سازی، انیمیشن، طراحی صنعتی، کابینت ‌سازی، غرفه‌ های نمایشگاهی، طراحی نما و… با 3d max عجین شده‌ اند. یکی از کاربرد های 3d max این است که در زمینه معماری بسیار کارآمد می باشد. در واقع  تری دی مکس در معماری در زمینه ی طراحی نما، طراحی داخلی، طراحی کابینت وطراحی دکور و… یکی از مطرح ترین نرم افزارهایی می باشد که به همراه نرم افزار اتوکد استفاده می شود. جدیدا شرکت اتودسک یک ورژن مخصوص طراحان معماری و مهندسان شهر سازی و… بنام 3ds max Design ارئه دااده است که فرق چندانی با ورژن عادی 3ds max ندارد. همچنین یکی از قابلیت های اصلی نرم افزار 3d max، ویژگی رندر است. یکی از گزینه های رندر در نرم افزار 3d max، قابلیت پیش نمایش رندر است. شما می توانید قبل از اتمام کار، تغییرات نور و متریال را در پروژه ببینید. هم چنین تغییرات نور پردازی، المان ها و بافت و متریال آن ها، بین موتور های رندر، به راحتی انجام می شود. حتی می توان بافت های جزئی تری مانند ترک دیوار، بازتاب نور و… را به جزییات المان ها اضافه نمود.

کاربرد 3d max

روش یادگیری قطعی نرم افزار 3d max

چگونه نرم افزار 3d max را یاد بگیریم

افرادی که علاقمند به طراحی با نرم افزار 3d max هستند و می خواهند این علاقه را به یک حرفه تبدیل کنند از روش های متفاوتی برای یادگیری 3d max استفاده می کنند. از جمله این روش ها می توان به کتب آموزشی در این زمینه، خواندن مقالات آموزشی راجع به تری دی مکس، دیدن کلیپ های آموزشی و… . اما به دلیل اینکه در این روش ها به طور واضح و نکته به نکته توضیح داده نمی شود و یا این که مثلا بخشی که توضیح داده اند نا مفهموم است و فرد آن را درک نمی کند افراد معمولا بسیار سختی می کشند و آن گونه که باید این نرم افزار را یاد نمی گیرند و یا حتی اصلا یاد نمی گیرند و با شکست در این زمینه مواجه می شوند. بنابراین انتخاب راه و روش اصولی برای آموزش نرم افزار 3d max یکی از مهم ترین مسائلی است که باید به آن توجه کنید. در واقع شما با استفاده از آموزشی اصولی آینده کاری خود را تضمین می کنید و می توانید با انگیزه و مهارت بیشتری وارد این زمینه شوید و از طریق آن به کسب درآمد بالایی دست پیدا کنید.

خوب حالا که اهمیت انتخاب روش اصولی برای یادگیری را دریافتید، باید بگوییم که این روش اصولی شرکت در دوره ها آموزشی است که برخی مراکز برای علاقمندان برگزار می کنند. شرکت در دوره های آموزش نرم افزار 3d max به شما کمک می کند که به سرعت و حتی به صورت حرفه ای 3d max را یاد بگیرید و نکته های طلایی را در این زمینه دریافت کنید. در واقع یکی از مزیت های حضور در این دوره ها، وجود اساتیدی است که در این زمینه مهارت های بالایی دارند و با تجربیاتی که دارند مشلات شما را رفع کرده و شما را راهنمایی می کنند. مجتمع فنی تهران دوره های آموزشی را در رابطه با نرم افزار 3d max برگزار می کند، علاقمندان می توانند از این دوره های آموزشی استفاده کنند. در ادامه توضیحات بیشتری را راجع به دوره آموزش نرم افزار 3d max در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب خواهیم داد، با ما همچنان همراه باشید.

دوره آموزش نرم افزار 3d max در مجتمع فنی تهران

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب دوره های آموزشی را در خصوص نرم افزار 3d max برای افراد فراهم کرده است. این دوره ها با حضور اساتیدی برجسته و بنام در این زمینه برگزار خواهد شد، بنابراین افرادی که در این دوره ها شرکت می کنند نرم افزار 3d max را از مبتدی تا پیشرفته به صورت حرفه ای آموزش می بینند. بعد از اتمام دوره اموزش نیز از مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب یک مدرک معتبر دو زبانه دریافت می کنند. برای شرکت در این دوره ها می توانید بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و یا به وب سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه کنید.

برای شرکت در دوره های آموزش نرم افزار 3d max بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید

شماره های تماس: 66939772 – 66933439