چیدمان منزل با 3d max

تا به حال به فکر چیدمان منزل با 3d max بوده اید؟ چرا چیدمان منزل اهمیت دارد ولی افراد کمی به آن اهمیت می دهند؟ کاربرد نرم افزار 3d max در چیدمان منزل چیست؟ این ها سوالاتی هستند که اغلب توسط مردم پیش می آید و ما قصد داریم تا امروز به آن ها پاسخ دهیم. بحث چیدمان منزل با 3d max یک مبحث بسیار مهم و فوق العاده می باشد که در دوره های آموزش نرم افزار 3d max در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب به صورت مفصل به هنرجویان آموزش داده می شود. اگر قصد شرکت در این دوره ها را دارید می توانید از طریق سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب اقدام به ثبت نام نمایید.

برای این که خونه به یک جای فوق العاده برای زندگی تبدیل بشه نیاز به یک چیدمان بدون نقص و اصولی می باشد که باید توسط افراد باتجربه این کار انجام شود. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که هنگام چیدمان منزل، نقاطی از منزل بی استفاده مانده است و هیچ وسیله ای را نمی توان در آن نقطه قرار داد و یا متراژ منزل شما نسبت به وسلیه هایی که دارید بزرگ یا کوچکتر است و برای این که بتوانید هر نوع وسیله را در جای درست قرار دهید، باید یک چیدمان درست و اصولی داشته باشید.

در دوره آموزش نرم افزار 3d max، پس از آشنایی با محیط برنامه با تمامی پارامترهای آن آشنا می شوید. در بخش مدلسازی شما آموزش می بینید که می توانید اشیا منزل را به صورت استاندارد و به صورت دو بعدی طراحی کنید و سپس با جا به جایی، دوران و تغییر مقیاس اشیا می توانید به آن مسلط شوید. طراحی اشکال دو بعدی با نرم افزار بسیار مهم می باشد و شما ابتدا آن چیزی را که دارید باید به صورت اصولی در نرم افزار طراحی کنید و سپس با استفاده از امکانات و ویژگی های نرم افزار 3d max می توانید بحث چیدمان منزل را دنبال کنید.

اهمیت چیدمان منزل

چیدمان منزل با 3d max

بسیاری از افراد از طراحی و چیدمان منزل با نرم افزار 3d max لذت می برند و با پیاده سازی در داخل یک منزل می توان فهمید که چقدر این حرفه مهم و کاربردی می باشد. به طور مثال یک اتاق خواب با متراژ متوسط را در نظر بگیرید. داخل اتاق خواب وسایلی مانند تخت خواب، کمدهای لباس، میز کامپیوتر، آینه، کشو، قفسه و … وجود دارد ولی ممکن است در هر اتاق خوابی این وسایل به طور کامل جا نشود. در این جا می توان از حرفه چیدمان منزل با 3d max کمک گرفت و ابتدا باید وسایل مورد نیاز خود را در نرم افزار با مقیاس دقیق مدلسازی کنید.

حالا یک تصویر از اتاق خواب باید داشته باشید و حالا فقط جایگذاری و چیدمان مدل ها در نرم افزار می باشد. شما هر طرحی که داشته باشید می توانید به کمک نرم افزار پیاده سازی کنید و حتی در آخر می توانید یک مدل سه بعدی از آن داشته باشید. نرم افزار 3d max قابلیت سه بعدی نشان دادن اشیا را دارد که به کاربر این امکان را می دهد تا به طور دقیق تر طرح خود را اجرا کند. حالا طرح به دست آمده را اجرا کنید و چیدمان اتاق خواب را شروع کنید.

طراحی منزل با 3d max

آموزش نرم افزار 3d max

اگر به مباحث طراحی دکوراسیون، مدلسازی و چیدمان منزل علاقمند هستید می توانید در دوره های آموزش نرم افزار 3d max در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت نمایید. 3d max یک نرم افزار کامل در زمینه طراحی دکوراسیون، مدلسازی، انیمیشن، جلوه های ویژه، طراحی های سه بعدی و … می باشد که می توانید در زمینه های مختلف آن فعالیت کنید. اگر به کارهای گرافیستی و فیلمسازی علاقمند هستید، نرم افزار 3d max در این زمینه می تواند به شما کمک کند. برای شرکت در این دوره نیاز به گذراندن هیچ پیش نیازی نمی باشد و پس از پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه از طرف مجتمع فنی تهران به هنرجویان ارائه می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439