طراحی منزل با 3d max

منزل رویایی خود را با 3d max طراحی کنید! 3d max با قابلیت ها و امکاناتی که دارد این امکان را به شما می دهد که بتوانید انواع مدلسازی و طراحی های داخلی را با آن انجام دهید. حتما شما هم دیده اید که با نگاه کردن به طراحی برخی از منازل کامل شگفت زده می شوید و دلیل آن این است که این طراحی از قبل توسط نرم افزار طراحی شده است. در طراحی داخلی به کمک نرم افزار می توان چندین طرح را بر روی مکان مورد نظر پیاده سازی کرد تا بتوان بهترین آن را انتخاب کرد. این روزها طراحی دکوراسیون داخلی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و حتی در نحوه زندگی و روحیات یک فرد تاثیر ویژه ای می گذارد.

طراحی منزل با 3d max این روزها به یک تخصص فوق العاده کاربردی تبدیل شده است و افرادی که قصد چیدمان منزل را دارند، از افرادی که در طراحی منزل و دکوراسیون داخلی تجربه دارند کمک می گیرند. شاید برای خیلی ها طراحی منزل اصلا موضوع مهمی نباشد ولی با یک بار امتحان کردن و چیدمان اصولی می توان منزل را به جایی بهتر برای زندگی تبدیل کرد. طراحی دکوراسیون داخلی فقط مخصوص منزل نمی باشد و اکثر شرکت برای طراحی دیزاین خود از طراحان حرفه ای کمک می گیرند و به همین دلیل است که وقتی وارد یک شرکت می شویم از طراحی آن لذت می بریم.

بسیاری از افراد هستند که به کارهای چیدمان و طراحی منزل علاقمند هستند ولی هدف مشخصی برای شروع فعالیت های ندارند. دوره های مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با برگزاری کلاس های تخصصی شما را برای ورود به بازار کار آماده می کند به طور کامل می توانید به حرفه ای که علاقمند هستید، تسلط پیدا کنید. آموزش نرم افزار 3d max جزء همین دوره های آموزشی در زمینه طراحی داخلی و مدلسازی می باشد و با یادگیری این نرم افزار می توانید کار خود را در این زمینه آغاز کنید. جهت شرکت در این دوره می توانید روی ثبت نام کلیک نمایید.

دکوراسیون داخلی

طراحی منزل با 3d max

تا به حال به دکوراسیون داخلی مکان هایی که رفته اید توجه کرده اید؟ تا به حال به نحوه چیدمان، نورپردازی ها، ترکیب ها و وسایل به کار برده شده دقت کرده اید؟ دکوراسیون داخلی بیشتر از آن چه که شما به آن فکر می کنید شگفت انگیز تر خواهد بود. با پیشرفت تکنولوژی و ظهور نرم افزارهای طراحی مانند 3d max می توان هر نوع طراحی و مدلسازی را با بالاترین کیفیت و جزییات انجام داد. در گذشته که هنوز نرم افزارهای طراحی وجود نداشت، طراحی دکوراسیون داخلی معمولا با طراحی بر روی کاغذ و یا حتی در ذهن آدم ها صورت می گرفت اما با پیدایش نرم افزارها انتقال آن ها از ذهن بر روی نرم افزار امکان پذیر شد.

برای این که در زمینه دکوراسیون داخلی فعالیت کنید باید یک ذهن خلاق و ایده های جدید و بروز داشته باشید و در کنار آن کار با نرم افزار را هم یاد بگیرید. حالا برای این که دکوراسیون داخلی و طراحی منزل با 3d max را بیشتر درک کنید یک مثال می زنیم. فرض کنید که وارد یک خونه شده اید که هیچ گونه وسیله ای داخل آن نیست و کاملا خالی است. اول باید به دقت تمام فضای خالی خونه را تجسم کنید و یک متراژ دقیق از آن به دست آورید. حالا می توانید ایده ها و پیشنهادهای طراحی خود را بررسی کنید و بهترین آن را انتخاب کنید.

به کمک نرم افزار محیط منزل را شبیه سازی کنید و هر آن چه که در ذهن دارید را اعمال کنید. پس از اتمام کار شبیه سازی و به دست آمدن یک طرح مطلوب می توانید طراحی منزل را شروع کنید. تمامی جزییات مانند رنگ دیوارها، انتخاب پرده ها، نوع نورپردازی منزل، چیدمان وسایل منزل، ترکیب رنگ های وسایل منزل، طرح اتاق خواب، طرح آشپزخانه و … در طراحی یک منزل تاثیر گذار می باشد. حالا تصویر یک منزل خالی با تصویر یک منزل به چیدمان و طراحی دکوراسیون را مقایسه کنید. قطعا این طراحی ها جلوه های ویژه ای به منزل می دهد و هر دفعه که وارد منزل شوید، انرژی مثبتی دریافت خواهید کرد.

آموزش نرم افزار معماری

نرم افزار 3d max

طراحی منزل با 3d max

نرم افزار 3d max یکی از بهترین نرم افزارهای طراحی داخلی و مدلسازی می باشد که از آن برای معماری و دکوراسیون داخلی استفاده می شود. طراحی داخلی فقط یکی از کارهایی است که می توان با این نرم افزار انجام داد و 3d max در حرفه های دیگری مانند مدلسازی، طراحی سه بعدی، انیمیشن سازی، جلوه های ویژه سینمایی، ساخت بازی و … کاربرد دارد. 3d max در جهان و حتی در ایران بسیار محبوب می باشد و در همین راستا، مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با برگزاری دوره آموزش نرم افزار 3d max در سطح پیشرفته این امکان را به شما می دهد که این نرم افزار را به خوبی یاد بگیرید و آماده ورود به بازار کار باشید.

این دوره ها زیر نظر اساتید برجسته کشور در یک محیط کاملا آموزشی با بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می شود و یکی از مزیت های شرکت در این دوره این است که پس از پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه که معتبرترین مدرک فنی در کشور محسوب می شود، از طرف مجتمع فنی تهران دریافت خواهید کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد برگزار دوره آموزش نرم افزار 3d max می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439