دوره پیشرفته آموزش طراحی وب در مجتمع فنی تهران

در حال حاضر دوره های آموزش طراحی وب بسیار پر طرفدار شده، چراکه یکی از اقداماتی که برای یک وب سایت باید انجام داد طراحی وب است. درواقع یادگیری طراحی وب امروزه مانند یک سرمایه گذاری است، سرمایه گذاری نه چندان بلند مدت و طاقت فرسا، زیرا هر گاه که شما به حد مناسبی از تسلط بر طراحی وب برسید، بازار کار برای شما لحظه شماری می کند.

یادگیری طراحی وب سخت نیست به شرطی که از راه و روش مناسبی برای یادگیری استفاده کنید، چرا که طراحی وب سایت به صورت حرفه ای نیاز به تخصص و تجربه فراوان دارد. بنابراین شما به تنهایی نمی توانید طراحی وب را به صورت حرفه ای یاد بگیرید و قطعاً به مهارت ها و تجربه های فردی که در این زمینه تخصص دارد نیاز دارید. پیشنهاد ما به شما علاقمندان به آموزش طراحی وب این است که حتماً در دوره های آموزش طراحی وب شرکت کنند تا دچار سردرگمی نشوند و به راحتی و به سرعت طراحی وب را آموزش ببینند.

درباره طراحی وب

طراحی وب یعنی ایجاد ظاهر وب سایت (نرم افزار تحت وب) با بهره گیری از طراحی گرافیک که معمولاً پیاده سازی آن در نرم افزارهای طراحی انجام می پذیرد و به وسیله زبان های طراحی تحت وب یعنی CSS و HTML به فرمتی برای اجرا در مرورگر تبدیل می شود. ایجاد ظاهر وب سایت بدین معناست که آنچه به صورت دیداری در یک نرم افزار تحت وب قابل مشاهده است ظاهر آن تلقی می شود، از این رو طراحی وب عملی برای ایجاد پوسته ظاهری نرم افزار تحت وب می باشد.

آموزش صفر تا صد فینگرفود
بیشتر بخوانید

همانطور که گفتیم برای یادگیری طراحی وب باید زبان های مخصوص به آن را فرا گرفت، زیرا در محیط کد نویسی ایجاد می شوند. این زبان ها جاوا اسکریپت، CSS و HTML می باشند. در واقع یک طراح وب سایت حرفه ای لازم است در مورد طراحی گرافیک، کد نویسی HTML و CSS ، زبان برنامه نویسی سمت سرور نظیر PHP ، ایمن سازی وب سایت، تنظیمات سرور و هاستینگ اطلاعات کافی داشته باشد.

زبان هایی که در طراحی وب به کار می روند

بر خلاف صور برخی افراد اچ تی ام ال و سی اس اس جزء زبان های برنامه نویسی و طراحی سایت نیست، بلکه آن ها زبان های اسکریپتی هستند که می توانند محتوای شما را تغییر دهد و ویژگی های خاصی مانند اندازه، موقعیت، رنگ و نوع قلم و مانند این را انجام دهند. کلمه HTML به معنی زبان نشانه گزاری فرا متنی است، از این زبان بسیار ساده و کاربردی برای ساخت صفحات وب سایت استفاده می شود. درواقع اچ تی ام ال در ابتدایی ترین قدم های شما به دنیای وب می تواند کمک زیادی به شما کند و شما را به خواسته هایتان برساند.

و اما زبان CSS، زبان های HTML به کمک تگ هایشان صفحات وب ایجاد می کند اما این صفحات ایجاد شده هیچ گونه زیبای ندارند. شما با استفاده از زبان سی اس اس می توانید به تگ های اچ تی ام ال استایل دهید یا به عبارتی دیگر به آن ها ظاهری زیبا ببخشید.

درباره زبان جاوا اسکریپت هم باید بگوییم که، جاوا اسکریپت یکی از معروف ترین زبان هایی است که توسعه دهندگان از آن برای تعاملی کردن وب سایت ها استفاده می کنند. البته زبان جاوا با زبان جاوا اسکریپت متفاوت است و این دو زبان را نباید با هم مقایسه کرد. زبان جاوا یک زبان برنامه نویسی کامل است اما  Java script یک زبان اسکریپت نویسی است که در طراحی صفحات جذاب و واکنش گرا وب می تواند به کار گفته شود، شما با استفاده از این زبان اسکریپتی می توانید از نظر گرافیکی بر روی طراحی سایت کار کنید. درواقع جاوا اسکریپت را می توان یک زبان چند وجهی دانست که می تواند از توابع، api ها و المان های HTML در طراحی یک سایت زیبا از آن استفاده کند.

آموزش فتوشاپ تخصصی
بیشتر بخوانید

دوره آموزش طراح وب در مجتمع فنی تهران

مجتمع فنی تهران یکی از معتبر ترین و بهترین برگزار کننده دوره های پیشرفته آموزش طراحی وب می باشد. هنرجویانی که در این دوره ها شرکت می کند، طراحی وب را از مبتدی تا حرفه ای آموزش می بینند و به عنوان یک طراح وب می توانند به سرعت وارد بازار کار شوند. شما عزیزان برای شرکت در این دوره های آموزشی کافی است بر روی گزینه ثبت نام کلیک کرده و از این دوره ها بهرمند شوید.

نکات مهم در مورد سئو سایت