در این مطلب می خواهیم به موضوع آموزش اتوکد دو بعدی با مدرک معتبر بپردازیم، اگر شما نیز سوالاتی در این زمینه دارید با ما همراه شوید.

در گذشته، تنها روشی که یک طراح یا معمار می ‌توانست به ایده‌ ها و طرح‌ های خود جان ببخشد، ترسیم دستی آن‌ ها بود. با ظهور و پیشرفت کامپیوترها، قلم و کاغذ جای خود را به نرم افزارهای طراحی دادند. استفاده از قابلیت‌ های متعدد این نرم افزارها و ابزارهای متنوع آن ‌ها، ترسیم ایده‌ های ساده تا پیچیده را بسیار سریع ‌تر و بهینه ‌تر کرد. «اتوکد (AutoCAD)» یکی از نرم افزارهای طراحی است که بسیاری از کاربران کامپیوتر در حوزه‌ های مختلف با نام آن آشنا هستند. این نرم افزار از محبوبیت و جایگاه خاصی در میان مهندسان و طراحان برخوردار است. درادامه توضیحات بیشتری درباره این نرم افزار خواهیم داد.

نرم افزار اتوکد چیست

آموزش نرم افزار اتوکد دو بعدی با مدرک معتبر

نرم افزار اتوکد بدون شک بهترین نرم افزار نقشه کشی دو بعدی و سه بعدی می باشد. این نرم افزار با ظاهری زیبا، ساده و کاربر پسند توانسته تقریبا تمامی کسانی که نیاز به نقشه کشی با کامپیوتر را دارند درگیر خود نماید. لازم به ذکر است که نرم افزار اتوکد محصول کمپانی بزرگ و معروف در حوزه طراحی رایانه ای یعنی اتودسک یا Autodesk می باشد. در واقع نرم افزار اتوکد در سال ۱۹۸۲ توسط شرکت  Autodesk  به عنوان یک نرم افزار برای کشیدن نقشه های دو بعدی معرفی شد. اما این شرکت بعد ها به علت استقبال مردم از اتوکد در بروزرسانی های خود اقدام به انتشار ماژول هایی برای رسم نقشه های سه بعدی با کیفیتی باورنکردنی برای این نرم افزار کرد. جالب است بدانید که نرم افزار اتوکد هر ساله آپدیت می شود و همیشه نسخه ای که انتشار می دهد برای سال دیگر است. به طور مثال تاریخ انتشار اتوکد ۲۰۲۰ در سال ۲۰۱۹ می باشد با این حال این به این معنی نیست که هر سال شما باید بیایید و دوباره یادگیری نسخه جدید این نرم افزار را از سر بگیرید. بلکه باید بدانید که نرم افزار اتوکد در آپدیت های خود تنها امکاناتی به نرم افزار اضافه می کند و آن را گسترش می دهد. ماژول های این نرم افزار عبارتند از:

  • AutoCAD Architecture (برای رشته معماری)
  • AutoCAD structural (برای رشته عمران  وسازه و نقشه کشی)
  • AutoCAD Electrical (برای رشته برق)
  • AutoCAD Mechanical (برای رشته مکانیک )
  • AutoCAD Ciil 3D (برای رشته عمران و راهسازی)
  • AutoCAD Map 3D (برای رشته جغرافیا و شهرسازی)
  • AutoCAD Plant 3D (برای رشته طراحی صنعتی و کارخانجات)
  • AutoCAD MEP (برای رشته تاسیسات ولوله کشی)
  • AutoCAD P&ID (ابزار آلات و نقشه های تاسیساتی)

بیشتر بخوانید: آموزش اتوکد دو بعدی به صورت تخصصی

یادگیری اتوکد با دریافت مدرک معتبر

آموزش نرم افزار اتوکد دو بعدی با مدرک معتبر

بسیاری از افراد می خواهند که در کنار یادگیری حرفه ای و تخصصی این نرم افزار، مدرک معتبری نیز دریافت کنند تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند و مهارت خود را در این زمینه به کارفرمایان نشان دهند. بنابراین یکی از لازمه های دریافت مدرک معتبر شرکت در دوره های آموزش اتوکد دو بعدی که در مراکز معتبر برگزار می شود می باشد.

در واقع یکی از ملاک های انتخاب و شرکت در کلاس ها و دوره های آموزشی، مدرک معتبر و بین المللی می باشد. پس باید توجه داشته باشید که صدور مدرک معتبر توسط مراکز و آموزشگاه های تاییده شده ای مانند مجتمع فنی تهران انجام می شود. مدرک معتبر مجتمع فنی تهران یکی از معتبرترین مدارک مراکز آموزشی ایران در مجامع بین المللی شناخته می شود، دلیل این اعتبار سطح بالای دوره های آموزشی برگزار شده در مجتمع فنی تهران و نمایندگی های آن می باشد. مدرک دوره اتوکد دوبعدی AUTOCAD مجتمع فنی تهران قابل ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد. مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب از برترین نمایندگی های این مرکز آموزشی می باشد، بنابراین شما می توانید با خیالی راحت در دوره های این نمایندگی ثبت نام کنید.

آموزش اتوکد دو بعدی در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

آموزش نرم افزار اتوکد دو بعدی با مدرک معتبر

آموزش و یادگیری اتوکد دو بعدی، مقدمه و زمینه ای برای ورود به دنیای طراحی های مهندسی است. تمامی علاقه مندان به یادگیری نرم افزار اتوکد و تمامی دانشجویان معماری و عمران و تمامی رشته های مهندسی که تمایل به ترسیم نقشه های دو بعدی و سه بعدی و ترسیمات دقیق مهندسی دارند می توانند در کلاس های آموزشی اتوکد دو بعدی شرکت کرده و مدرک دو زبانه و بین المللی مربوط به آن را در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب دریافت کنند.

این دوره ها با حضور اساتیدی برجسته و بنام در این زمینه برگزار خواهد شد، بنابراین افرادی که در این دوره ها شرکت می کنند نرم افزار اتوکد دو بعدی را از مبتدی تا پیشرفته به صورت حرفه ای آموزش می بینند. برای شرکت در این دوره ها می توانید بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و یا به وب سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه کنید.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439 – 66576455

آموزش فتوشاپ در مجتمع فنی تهران
بیشتر بخوانید