آموزش فتوشاپ به صورت تخصصی

برای یادگیری آموزش فتوشاپ به صورت تخصصی می توانید به مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه نمایید و این دوره در 60 ساعت برگزار می شود.

تمامی علاقمندان به طراحی عکس می توانند در این دوره شرکت داشته باشند و دوره ی آموزش فتوشاپ به هیچ پیش نیازی در موقع ثبت نام نیاز ندارد.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، آموزش فتوشاپ به صورت تخصصی را به دلیل استقبال هنرجویان هر ساله زیر نظر اساتید بزرگ و با تجربه برگزار می کند.

جهت شرکت در دوره های آموزش فتوشاپ به صورت تخصصی می توانید از طریق همین سایت اقدام به ثبت نام نمایید تا شامل تخفیفات این مجموعه شوید.

آموزش فتوشاپ به صورت تخصصی

نرم افزار فتوشاپ

فتوشاپ (photoshop) یک نرم افزار طراحی و ویرایش عکس می باشد که از محصولات شرکت ادوبی می باشد و همچنین یکی از قویترین نرم افزارهای طراحی عکس به شمار می رود.

این نرم افزار با قابلیت های ویژه ای که دارد این امکان را به طراح می دهد تا هر عکسی با هر موضوع و جلوه ای خلق کرد و این نقطه ی مثبت این نرم افزار می باشد.

با پدید آمدن نرم افزار فتوشاپ، بسیاری از کارهای گرافیکی توسط این نرم افزار انجام می شود و کاربرد بسیار زیادی در چاپخانه ها، طراحی دیجیتال، طراحی وب و متحرک سازی دارد.

فتوشاپ هر سال نسخه های جدیدی را روانه ی بازار می کرد اما آخرین و کاملترین نسخه ی آن در سال 2017 به بازار آمد و در حال حاضر در دسترس مردم قرار دارد.

یکی از ویژگی های مهم نرم افزار فتوشاپ این است که از تمامی نمونه رنگ های اصلی مانند سیاه وسفید، CMYK ،RGB ،LAB و Bitmap پشتیبانی می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره ها، تاریخ شروع و اساتید می توانید به کارشناسان مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن های 66933379 – 66929920 تماس حاصل فرمایید.