آموزش مهندسی شبکه در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب هر ساله زیر نظر اساتید برجسته کشور در یک محیط کاملا آموزشی به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می شود و این دوره ها یکی از پرمخاطب ترین دوره های این مجموعه به شمار می رود که هر ساله هنرجویان بسیاری برای شرکت در این دوره ها ثبت نام می کنند. دوره های آموزش مهندسی شبکه در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب یکی از کاربردی ترین و مهمترین دوره محسوب می شود و در این دوره ها هنرجویان به گونه ای آموزش می بینند که پس از پایان دوره آماده ورود به بازار کار شوند.

مهندسی شبکه در جهان یک شغل آینده دار و پولساز می باشد و کسانی که قصد فعالیت در این حرفه را دارند می توانند در هر دوره دانش خود را افزایش دهند و دوره های آموزش مهندسی شبکه در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب در شاخه های مختلفی برگزار می شود و در هر کدام از دوره ها را با رعایت پیش نیازها می توانید شرکت نمایید. مهندسی شبکه از زیر شاخه های رشته کامپیوتر می باشد و ساده ترین تعریف از آن اتصال دو یا چند کامپیوتر به یک دیگر یک شبکه را تشکیل می دهند ولی این حرفه به همین جا ختم نمی شود.

شاخه های دوره های مهندسی شبکه هر کدام از حرفه های جداگانه می باشد و نمی توان این دوره ها را با یکدیگر مقایسه کرد چرا که در جهان هر کدام از آن ها در بالاترین سطح قرار دارند و می توان هر بار اطلاعات و دانش خود را در این حرفه ها افزایش دهید. دوره های سیسکو و مایکروسافت از اصلی ترین شاخه های دوره مهندسی شبکه می باشد که هر برای هر کدام از آن ها دوره های آموزشی جداگانه در سطح های متفاوت برگزار می شود که در ادامه بیشتر در مورد آن ها توضیح می دهیم.

آموزش فتوشاپ در تهران
بیشتر بخوانید

دوره های سیسکو

آموزش مهندسی شبکه در مجتمع فنی تهران

دوره های سیسکو (Cisco) یکی از زیر شاخه های مهندسی شبکه برگزار می شود که در ایران هم به صورت پیشرفته در حرفه در جریان می باشد و کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند درآمد بسیار بالایی می توانند از این حرفه به دست آورند. برای ورود به دوره های سیسکو باید از ابتدایی ترین دوره های آموزشی شروع کنید تا به طور کامل با مفهوم شبکه آشنایی پیدا کنید و ابتدایی ترین دوره برای ورود به دوره های سیسکو و یا هر دوره ی شبکه دیگری، دوره های آموزش Network + می باشد.

برای ورود به دوره های شبکه باید ابتدا دوره های Network + را پشت سر بگذارید تا با مفاهیم ابتدایی شبکه آشنا شوید و پس از آن می توانید به دوره های سیسکو ورود کنید و اولین دوره سیسکو، دوره ی CCNA می باشد و که این دوره به دو بخش Routing و switching تقسیم می شود و دوره بعدی CCNP است که این دوره هم به سه بخش تقسیم می شود و دوره T-Shoot دوره ی دیگر آن می باشد.

دوره های مایکروسافت

آموزش مهندسی شبکه در مجتمع فنی تهران

مایکروسافت هم جزوه دوره های مهندسی شبکه می باشد و برای شرکت در این دوره ها هم ابتدا باید دوره Network + را پشت سر گذاشت و پس از آن می توان در دوره های MCSA و MCSE شرکت کرد. مایکروسافت یکی از بزرگترین ارائه دهندگان سیستم عامل در جهان می باشد که در زمینه برنامه های کاربردی رایانه ای و تجهیزات کامپیوتر فعالیت دارد. حتما با سیستم عامل مایکروسافت و نرم افزارهای آن مانند نرم افزارهای آفیس کار کرده اید و محصولات شرکت مایکروسافت یکی از پرفروش ترین محصولات در جهان می باشد.

تفاوت نرم افزار ایلاستریتور و فتوشاپ
بیشتر بخوانید

در ایران بازار کار دوره های شبکه به خصوص در زمینه مایکروسافت به صورت جدی در حال پیشرفت می باشد و تمامی افرادی که توانایی های لازم در این زمینه را داشته باشند می توانند بهترین شغل را برای خود پیدا کنند و این حرفه جزوه آن دسته از تخصص هایی است که همیشه می توانید دانش خود را افزایش دهید و پیشرفت کنید.

ثبت نام در دوره آموزش مهندسی شبکه در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

اگر علاقمند به یادگیری دوره های مهندسی شبکه هستید، می توانید با شرکت در دوره های آموزش مهندسی شبکه در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، این دوره ها را به صورت تخصصی و بالاترین سطح آموزشی پشت سر بگذارید و تمامی دوره های آموزشی در این مجموعه به گونه ای برگزار می شود که هنرجو پس از گذراندن دوره آماده ورود به بازار کار باشد و هر آن چه که لازم است تا هنرجویان در این زمینه آموزش ببینید، به آن ها آموزش داده می شود.

برای شرکت در دوره های آموزش مهندسی شبکه در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب می توانید از طریق وب سایت این مجموعه اقدام به ثبت نام نمایید و اگر به مشاوره نیاز دارید می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.