آموزش تخصصی نرم افزار ایلاستریتور

اگر می خواهید نرم افزار ایلاستریتور را به صورت تخصصی آموزش ببینید، باید روش صحیح یادگیری این نرم افزار را طی کنید و در طول مسیر یادگیری تلاش و دقت خود را چند برابر کنید و همچنین بهترین مسیر یادگیری را انتخاب کنید. روش یادگیری نرم افزار ایلاستریتور در نحوه یادگیری هنرجویان بسیار تاثیرگذار می باشد و برای شروع کار، برای آموزش تخصصی نرم افزار ایلاستریتور باید به یک موسسه آموزشی مراجعه نمایید.

موسسات آموزشی دوره های آموزشی را به صورت عملی و تئوری برای هنرجویان برگزار می کند و بسیاری از تخصص هایی که وجود دارد را در همین دوره های آموزشی می توانید به دست آورید و برای این کار لازم است تا در دوره آموزشی مورد نظر شرکت نمایید. برگزاری دوره های آموزشی در هر دوره ای ممکن است متفاوت باشد ولی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب تمامی دوره های آموزشی خود را زیر نظر اساتید برجسته کشور در یک محیط کاملا آموزشی به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می کند و همچنین پس از پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه به هنرجویان ارائه می شود.

برای شرکت در دوره های آموزش تخصصی نرم افزار ایلاستریتور نیازی به گذراندن هیچ پیش نیازی نمی باشد و فرقی نمی کند که رشته تحصیلی شما چه می باشد و تمامی علاقمندان می توانند در این دوره ها شرکت نمایند. ایلاستریتور یک نرم افزار طراحی تصاویر می باشد که بیشتر نقاشان و دانشجویان رشته های هنر، گرافیک و معماری با آن سروکار دارند و به حرفه آن ها مربوط می شود. ایلاستریتور نرم افزار است که با یادگیری آن به راحتی می توان درآمد بسیار خوبی کسب کرد و همچنین هر بار که نسخه جدیدی از نرم افزار ارائه می شود می توانید دانش خود را در این زمینه افزایش دهید.

آموزش نرم افزار ایلاستریتور

درباره ایلاستریتور

آموزش تخصصی نرم افزار ایلاستریتور

نرم افزار ایلاستریتور در سال های دور طراحی و به بازار عرضه شد و به طور عمده توسط گرافیست، طراحان وب، تصویرسازان، هنرمندان و … مورد استفاده قرار گرفت و تا به امروز جدیدترین و پیشرفته ترین نسخه آن برای کاربران در دسترس است که با نسخه های اولیه نرم افزار تفاوت های بسیار زیادی دارد. ایلاستریتور در سال 1987 منتشر شد و تا به امروز تغییرات زیادی داشته است و در حال حاضر نرم افزار ایلاستریتور شامل ابزاراهای پیچیده و گسترده زیادی است که برای یادگیری آن ها باید زمان زیادی صرف شود.

نرم افزار ایلاستریتور از همان ابتدا برای خلق انواع گوناگونی از تصاویر چاپ شده یا دیجیتال که شامل جدول، لوگو، تصویرسازی و کارتون می باشد، مورد استفاده قرار گرفته است. البته بسیاری از کاربران نرم افزار فتوشاپ را با نرم افزار ایلاستریتور اشتباه می گیرند و کارایی این دو نرم افزار کاملا متفاوت می باشد. نرم افزار ایلاستریتور به کاربران این اجازه را می دهد که با وارد کردن یک عکس به نمر افزار، از آن برای ردگیری یک شکل در آن استفاده شود و این قابلیت می تواند برای رنگ کردن دوباره ی یک عکس و یا ایجاد یک حالت شبیه به طراحی در عکس استفاده شود.

از ویژگی های مهم نرم افزار ایلاستریتور می توان به همخوانی با نرم افزارهای افترافکت، ایندیزاین، فتوشاپ و پریمیر اشاره کرد و تمامی این نرم افزارها از محصولات شرکت ادوبی می باشد. دیگر ویژگی های نرم افزار ایلاستریتور این است که کیفیت کار تولید شده توسط نرم افزار ایلاستریتور به رزولوشن صفحه ای که در آن نمایش داده می شود بستگی ندارد و تصویری که در نرم افزار ایجاد می شود می تواند بدون از دست دادن کیفیت، کوچک و یا بزرگ شود.

بیشتر بخوانید: آموزش طراحی با نرم افزار ایلاستریتور

کاربرد نرم افزار ایلاستریتور

آموزش تخصصی نرم افزار ایلاستریتور

  • ساخت آیکون ها
  • طراحی آیکون های اختصاصی
  • طراحی تصاویر چند بعدی
  • کارتون ها
  • طراحی لوگوهای تبلیغاتی
  • طراحی نقشه
  • نمودارها
  • طراحی جداول
  • طراحی پکیج های مختلف
  • اینفوگرافیک ها

آموزش تخصصی نرم افزار ایلاستریتور در مجتمع فنی تهران

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب دوره های آموزش تخصصی نرم افزار ایلاستریتور را هر ساله برگزار می کند و یکی از دوره های پر مخاطب این مجموعه به شمار می رود. مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب یکی از برترین موسسات آموزشی کشور محسوب می شود و اهداف دوره های آموزشی به گونه ای طراحی شده است که هنرجویان پس از پایان دوره آماده ورود با بازار کار باشند. نرم افزار ایلاستریتور به گونه است که در هر زمانی می توانید آن را آموزش ببینید و حتی با یک کامپیوتر در منزل خود می توانید کارهای طراحی با نرم افزار را انجام دهید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در دوره های آموزش تخصصی نرم افزار ایلاستریتور می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.