آموزش نرم افزار Revit پیشرفته

در دوره های آموزش نرم افزار Revit پیشرفته به هنرجویان صفر تا صد کار با این نرم افزار آموزش داده می شود و هنرجو به طور کامل به تمامی ابزارها و پارامترهای نرم افزار تسلط پیدا می کند و همین باعث می شود تا بتوان به خوبی با نرم افزار کار کرد و از تمام ظرفیت های آن در پروژه های معماری کمک گرفت. نرم افزار Revit یک نرم افزار تخصصی در زمینه معماری و نقشه کشی می باشد که می توان از طریق آن طرح های دو بعدی و سه بعدی را به صورت همزمان ترسیم کرد.

نرم افزارهای مهندسی نقش مهمی در انجام پروژه ها دارند و برای انجام پروژه های معماری و نقشه کشی، باید حتما به یکی از نرم افزارهای تخصصی در حوزه معماری تسلط داشته باشید. نرم افزار Revit یک نرم افزار حرفه و شناخته شده در جهان می باشد و این نرم افزار به دلیل سادگی و سهولت در یادگیری، در بین دانشجویان معماری، برق، عمران و مکانیک بسیار مورد توجه قرار گرفته است و با یادگیری این نرم افزار می توانند در بازار کار آن رشته به راحتی شغل مورد نظرشان را پیدا کنند.

آموزش نرم افزار Revit پیشرفته در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب زیر نظر اساتید برجسته کشور در یک محیط کاملا آموزشی به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می شود و در پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه به آن ها ارائه می شود. تمامی علاقمندان به یادگیری این نرم افزار می توانند از طریق وب سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب اقدام به ثبت نام نمایند و اگر به مشاوره نیاز داشتید، می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

درباره نرم افزارهای معماری

آموزش نرم افزار Revit پیشرفته

نرم افزار Revit از محصولات شرکت Autodesk می باشد و در سال های اخیر در هر نسخه عملکرد بهتری از خود نشان داده است و در حال حاضر سرعت بیشتری دارد و اکثر کاربران اتوکد برای طراحی و ترسیم نقشه های ساختمانی خود از نرم افزار Revit کمک می گیرند. طراحی سه بعدی ساختمان به همراه تمامی اجزا، تفسیر مدل طراحی شده با عناصر نقشه کشی دو بعدی و دسترسی به پایگاه داده مدل های ساختمانی از جمله کاربردهای این نرم افزار می باشد.

بسیاری از هنرجویان برای ورود به رشته معماری نیاز دارند تا حداقل به یکی از نرم افزارهای معماری تسلط پیدا کنند اما برای انتخاب آن ها دچار مشکل می شوند. درست است که اکثر نرم افزارهای معماری و نقشه کشی مانند Revit، 3D Max و اتوکد بهترین کاربرد را در این زمینه دارند اما یادگیری تمامی آن ها لازم نیست و زمان و هزینه زیادی در بر دارد ولی یادگیری تمامی این نرم افزارها هیچ ضرری ندارد و می توانید در حوزه های مختلف فعالیت کنید.

برای این که یک نرم افزار تخصصی مانند نرم افزار Revit را آموزش ببینید، اول بهتر است اطلاعاتی درباره این نرم افزار به دست آورید و می توانید از منابعی که در اینترنت وجود دارد کمک بگیرید. حوزه کاری که قصد دارید در آن فعالیت کنید بسیار مهم می باشد و به طور مثال اگر قصد دارید در زمینه معماری و نقشه کشی فعالیت کنید، نرم افزارهای Revit و اتوکد برای شما بسیار مناسب می باشد و اگر قصد دارید در زمینه معماری داخلی و طراحی دکوراسیون فعالیت کنید، نرم افزار 3D Max بهترین گزینه برای شما می باشد.

بیشتر بخوانید: بازار کار نرم افزار Revit

ویژگی های نرم افزار Revit

آموزش نرم افزار Revit پیشرفته

  • سرعت یادگیری بالا به دلیل سادگی نرم افزار Revit
  • امکان درج افکت ها و اقلیم از قبیل نور، سایه و .. روی ساختمان به راحتی
  • طراحی و ترسیم نفشه های دو بعدی و سه بعدی به صورت همزمان
  • ارتباط بین رشته های مختلف طراحی با نرم افزار Revit
  • به دلیل داشتن قابلیت 4D BIM، می توان مراحل مختلف برنامه ریزی و طراحی یک ساختمان از ایده تا ساخت و حتی تخریب را درون برنامه پیاده سازی کرد.
  • برقراری ارتباط و انتقال فایل ها از نرم افزار Revit به دیگر نرم افزارهای معماری مانند 3D Max و Auto cad

جهت آموزش نرم افزار Revit پیشرفته می توانید به مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه نمایید و جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439 – 66576455