آموزش عکاسی دیجیتال

دوره های سینمای دیجیتال

 

دپارتمان سینمای دیجیتال مجتمع فنی تهران اولین مرکز آموزش سینمای کشور است. این دپارتمان از سال 1383 با ایجاد گروه مونتاژ فیلم و خلق افکت ­­های رایانه­ ای فعالیت خود را آغاز نمود. هدف دپارتمان سینمای دیجیتال، آموزش فیلم­سازی مطابق با استانداردهای جهانی، کاربردی بودن دوره­ های آموزشی این دپارتمان و تلاش در جهت پرورش نیروهای متخصص و کارآمد است.

علاقمندان به هنر عموما افرادی منحصر به فرد و خلاق هستند که توانایی آفریدن دارند. افرادی که می­ توانند با استفاده از دانش, خلاقیت و ابزاری که در اختیار دارند, ماندگارترین نگاره ­ها را در تاریخ ثبت کنند.

آموزش عکاسی دیجیتال

دوره های آموزش عکاسی دیجیتال

آموزش عکاسی دیجیتال به عنوان مادر سینما یکی از مهم ترین دوره ها برای ورود به دنیای هنر هفتم است. در دوره ی  عکاسی دیجیتال مجتمع فنی تهران  شما اصول عکاسی مانند نورپردازی، ترکیب بندی، کادربندی و … را آموزش دیده، به مدت 110 ساعت با انواع ژانرهای عکاسی از جمله ژانر مفهومی، طبیعت، پرتره، صنعتی، تبلیغاتی و … آشنا می شوید.

پس از گذراندن دوره ی عکاسی شما می توانید در آتلیه، مراکز خبری و تبلیغاتی و … کار کنید. هنرجویان عزیز نمایندگی انقلاب امکان شرکت در مسابقات و جشنواره های مجتمع فنی تهران، دریافت گواهینامه و همچنین ارتباط با عکاسان و سینماگران مطرح کشور را خواهند داشت.

آموزش عکاسی دیجیتال

با آموزش عکاسی دیجیتال شما بیس علمی مورد نیاز دوره های فیلمبرداری و تدوین (ادیوس و پریمیر)  را  کسب خواهید کرد و می توانید در حوزه ی سینمای دیجیتال پیشرفت کنید. از دیگر دوره های آموزشی پرطرفدار سینمای دیجیتال  نمایندگی انقلاب می توان از دوره های موشن گرافیک شامل آموزش ساخت جلوه های ویژه( افترافکتز) و آموزش ساخت انیمیشن سه بعدی نام برد. با گذراندن این دوره ها شما توانایی ساخت تصویر متحرک دوبعدی و سه بعدی، ساخت انواع کلیپ های آموزشی، عروسی و تیزرهای تبلیغاتی، ساخت کاراکتر بازی های کامپیوتری و انیمیشن کوتاه و بلند را پیدا خواهید کرد.

آموزش عکاسی دیجیتال در مجتمع فنی تهران انقلاب

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با رویکردی نو به هزاره­ ی سوم و نگاه جدی به فناوری روز دیجیتال، کامل ترین و به روزترین دوره های آموزشی سینمای دیجیتال در ایران را براساس رشته‌ ی New Media کانادا زیر نظر استادان مطرح و با سابقه ی حوزه ی هنر و سینمای ایران برگزار می کند.

 شما دوستان عزیز پس از آموزش دوره مدرک معتبر و دو زبانه ی مجتمع فنی تهران را دریافت خواهید کرد.

باعث خوشحالی و افتخار است که مثل همیشه در  کنار ما هستید:)

تهیه کننده: فائزه خانلرزاده مسئول دپارتمان سینمای دیجیتال

‫0/5 0 نظر