معرفی دوره طراحی لباس

آموزش طراحی لباس 

آموزش طراحی لباس در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب یک رشته ی جدید و بی نهایت جذاب برای علاقمندان  به مد و زیبایی است. در این رشته شما به عنوان یک طراح با آموزش نرم افزارهای طراحی لباس با پیشرفته ترین و سریع ترین روش، موفق به طراحی شیک ترین و  متناسب ترین الگوهای لباس می شوید.

از پرکاربردترین نرم افزارهایی که در این رشته توسط متخصصان طراح لباس به کار می روند می توان از جمینی، مارولوس و ایلاستریتور نام برد. این نرم افزارها با وجود ویژگی های مشترک هر کدام  قابلیت های منحصر به فردی دارند که با توجه به هدف طراح یکی از آنها برای طراحی و ساخت الگو استفاده می شود.

آموزش طراحی لباس

برخی از موارد اصلی در آموزش طراحی لباس

جمینی

قابلیت جمینی طراحی دقیق، سریع و بدون خطا مطابق با خواست تولیدکنندگان پوشاک است. طراحان لباس می توانند مطابق با متد دلخواه خود و بدون محدودیت، الگوی  مورد نظر را طراحی و با استفاده از جداول استاندارد الگو را سایز بندی نمایند.

مارولوس

یکی از بهترین نرم افزارهای طراحی لباس و الگوسازی مجازیست. قابلیت منحصر به فرد مارولوس سادگی کار،  هماهنگ سازی و ویرایش الگو است. مارولوس از خواص فیزیکی پارچه از جمله کششی، سفتی، چگالی، ضخامت و … پشتیبانی می کند.

ایلاستریتور

یکی از قدرتمندترین نرم‌افزارهای طراحی و ویرایش به صورت برداری است  که کار کردن با آن مشابه کار کردن با نرم‌افزارهایی پیکسلی مانند فتوشاپ است. ایلاستریتور به عنوان یک نرم افزار عمومی در کنار نرم افزارهای تخصصی طراحی لباس استفاده می شود.

آموزش طراحی لباس در مجتمع فنی تهران

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برای خانم ها و آقایان علاقمند به مد و طراحی دوره های آموزش طراحی لباس را از سطح مقدماتی تا پیشرفته برگزار می کند. پس از پایان دوره مدرک دو زبانه ی مجتمع فنی تهران به شما اعطا می شود.

باعث خوشحالی و افتخار است که مثل همیشه در کنار ما هستید.

زمینه های شغلی و بازار کار

– سوپروایزر خط تولید در کارخانجات و تولیدی های پوشاک
– سرپرست خط تولید در کارخانه های لباس تولیدی های پوشاک
– برشکار لباس بانوان و اطفال در صنایع پوشاک
– مربی آموزشگاه های خیاطی وابسته به وزارت کار و امور اجتماعی و آموزشگاه هاب خصوصی و دولتی
– نازک دوز و ضخیم دوز انواع لباسهای زنانه و بچه گانه
– دیزاینر الگو و دوخت لباس زنانه و بچه گانه در تولیدی های لباس
– سرپرست آموزشگاه خیاطی خصوصی و آموزش افراد تحت پوشش
– طراح چیدمان کارگاه دوخت

فعالیت های ویژه گروه

برگزاری سمینارها و مراسم های مختلف، بازدیدها و اردوها و نیز جلسات و نشست های داخلی در راستای ارتقاء سطح کیفی آموزش و ارتباطات.

امکانات گروه
کارگاه های تجهیز شده طراحی و دوخت، آتلیه ها، کارگاه برش، کارگاه های مجهز طراحی، کارگاه سوزن دوزی، کارگاه مولاژ، سایت سمعی بصری، کارگاه تخصصی عکاسی و کارگاه تخصصی چاپ، باشگاه کارآفرینی و انجمن علمی دانشجویان.
مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با برگزاری دوره های تخصصی آموزش طراحی لباس در محیطی مناسب ، توسط اساتید مجرب و حرفه ای در راستای آموزش حرفه ای طراحی لباس به دانشجویان عزیز ، پس از اتمام دوره با اهدای مدرک تخصصی دو زبانه اقدام به اعزام دانشجویان عزیز به بازار کار کرده و در همین راستا با افتخار اعلام می داریم که دانشجویان ما در حال حاضر با برترین متد ها در حال آموزش می باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و  مشاوره رایگان با ما تماس حاصل فرمایید.

66929920 – 66933379