دوره های آموزشی علوم مالی و حسابداری

دوره های آموزشی علوم مالی و حسابداری هر ساله در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار می شود و شما می توانید در دوره ی مورد نظر خود اقدام به ثبت نام نمایید.

دوره های آموزشی علوم مالی و حسابداری در عنوان مختلف و زیر نظر اساتید با تجربه و مجرب برگزار می گردد و تمامی علاقمندان می توانند در این دوره ها شرکت داشته باشند.

در دنياي امروز كه هر لحظه شكل تازه اي از ارتباطات اقتصادي به وجود مي‌آيد و افراد و شركت ها و مؤسسات با يكديگر در ارتباط مي‌باشند و تغييرات مالي آنها بر يكديگر تأثير دارد و روز به روز اين فعاليت‌ها پيچيده‌تر مي‌شود اين عوامل باعث مي شود كه نقش حسابداري به عنوان فراهم كنندگان اطلاعات مالي با استفاده از استانداردهاي حسابداري براي استفاده كنندگان بيشتر مشخص گردد.

نياز روز افزون موسسات و سازمان ها به اطلاعات صحيح و بهنگام جهت بكارگيري در فرآيند تصميم گيري مديران، مقوله‌اي اجتناب ناپذير است. در اين راستا سيستم اطلاعات مديريت منبع اصلي ارائه اطلاعات بشمار مي‌آيد.

سيستم اطلاعات حسابداري به عنوان مهمترين زير مجموعه اين سيستم، اطلاعات مالي متنوعي را در اختيار استفاده كنندگان اين نوع اطلاعات، خصوصا ” مديران هر سازمان” قرار مي دهد.

به طور كلي اطلاعات حسابداري بايستي از ويژگي‌هاي خاصي برخوردار باشد تا در فرآيند تصميم گيري مورد استفاده قرار گيرد. ويژگي‌هاي كيفي اين گونه اطلاعات نظير مربوط بودن، و قابليت اتكاء از جمله خصيصه‌هايي است كه بر ميزان بكار گيري اطلاعات به‌موقع (بهنگام) تأثير مي گذارد.

دوره های آموزشی علوم مالی  حسابداری در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

جهت شرکت در دوره های آموزشی علوم مالی و حسابداری می توانید از طریق سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب اقدام به ثبت نام نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید و یا به صورت حضوری به مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه نمایید.