آموزش افترافکت

آموزش افترافکت (After Effects)، یکی از غول های نرم افزار در بخش جلوه های ویژه، کامپوزیت و موشن گرافیک در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب.

این نرم افزار تدوین و ویرایش ویدئو برای جلوه های ویژه، یعنی آفریدن هر آن چه که در ذهن شماست و در درنیای واقعی امکان پذیر نیست، به کار می رود.

در حال حاضر نرم افزار افترافکت جز اولین گزینه های فیلم سازان است به دلیل اینکه این نرم افزار قابلیت های زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. 

در نرم افزار افترافکت دیتاها به شکل های مختلف  از جمله فیلم، عکس، نوشته و حتی خروجی های نرم افزارهای دیگر مانند فتوشاپ، وارد می شوند.

فایل های سایر نرم افزارها می توانند به صورت دو بعدی یا سه بعدی در افترافکتز استفاده شوند.

افترافکت (After Effects) دارای پلاگین های قدرتمندی است و هر یک از این پلاگین ها مجموعه ای از پارامترها را در خود جای می دهد که امکان متحرک سازی شان وجود دارد.

از پرکاربردترین پلاگین های افترافکت (After Effects) می توان به پلاگین فورم Form ، المنت تری دی Element 3D  برای ساخت صحنه های فضایی، TOIXTOR برای اسلوموشن، After Codecs  برای کاهش حجم فیلم  اشاره کرد.

افترافکت (After Effects) برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی و تدوین فیلم کاربرد زیادی دارد.

آموزش افترافکت

دانش استفاده از این نرم افزار تقریبا برای تمامی حرفه های سینمایی مفید است، از جمله کاربرد های نرم افزار افترافکت در صدا و سیما می باشد.

کارگردانان، تدوین گران، سازندگان تیزرهای تبلیغاتی، انیمیشن سازها و سازندگان کلیپ های عروسی برای حرفه ای تر بودن و هر چه چشمگیرتر کردن محصولات تصویری خود به افترفکت نیاز دارند.

افترافکت (After Effects) این قابلیت را دارد که هنگام کار با آن می توانید نحوه ی نمایش دوربین را تغییر دهید و از جهات مختلف پروژه را مدیریت کنید.

در نرم افزار افترافکت اگر به اشتباه پروژه را ببندید، هنگام باز شدن محتوای فایل ویرایش ثابت می ماند.

 مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با هدف پرورش نیروهای متخصص در دنیای سینمای دیجیتال دوره ی آموزش افترافکت (After Effects) را با پیشرفته ترین سیستم روز دنیا برگزار می کند.

دوره ی آموزش افترافکت (After Effects) در کنار سایر دوره های سینمای دیجیتال از شما یک متخصص ماهر در ساخت فیلم، انیمیشن، تدوین،  کارهای تبلیغاتی و … می سازد. پس از پایان دوره مدرک مجتمع فنی تهران، معتبرترین مدرک دو زبانه  ایران، به شما اعطا می شود.

 باعث خوشحالی و افتخار است که مثل همیشه در کنار ما هستید. 

مدت دوره : 78 ساعت

سرفصل دوره

 

  • ماسک ها و مدهای تصویری
  • ابزار تایپ کروماکی(حذف رنگ سبز یا آبی)
  • لایه های 3 بعدی
  • کنترل دوربین
  • خروجی گرفتن و تنظیمات کلی
  • آشنائی با محیط کاری
  • طریقه وارد کردن و مدیریت کردن رسانه ها
  • پارامترهای کلیدگذاری
  • تکنیک های انیمیشن گذاری
  • افکت ها و تنظیمات لایه ها

 

میخواهم ثبت نام کنم         هنوز اطلاعاتم کامل نیست

 

مخاطبان دوره:

علاقه مندان به فیلم سازی، عکاسی، تدوین و سینمای دیجیتال 

 

فضای آموزشی مناسب


تالار افتخارات


اساتید مجرب


سابقه و مدارک معتبر

میخواهم ثبت نام کنم         نیاز به مشاوره دارم