بازار کار وردپرس

همانطور که مشخص است دنیای کنونی، دنیای تجارت الکترونیکی و کسب درآمد اینترنتی می باشد. یکی از روش های کسب درآمد اینترنتی که بسیار بین صاحبان وب سایت ها پر طرفدار است، راه اندازی یک سایت وردپرسی می باشد. شما با استفاده وردپرس می توانید به درآمد بالایی دست پیدا کنید، البته باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید که برای یک کسب وکار مناسب در زمینه های مختلف، تخصص دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد. چرا که اگر شما به اندازه کافی با وردپرس آشنا نباشید و تخصصی در آن نداشته باشید مطمنئاً نمی توانید وردپرس یک وب سایت را به صورت حرفه ای و مناسب انجام دهید و پروژه های بزرگی را قبول کنید. بنابراین آموزش وردپرس به صورتی اصولی و حرفه ای در این زمینه بسیار حائز اهمیت است و باید اهمیت زیادی به یادگیری آن بدهید تا با موفقیت هر چه تمام تر این کار را ادامه دهید.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای قدرتمند می باشد که در حال حاضر در بین کلیه سیستم مدیریت محتوا محبوب ترین و قدرتمند ترین می باشد. بیش از 30 درصد از کل وب سایت ‌های دنیا و بیش از 90 درصد از وب‌ سایت ‌های ایرانی با وردپرس ایجاد شده و این امر سبب افزایش بازار کار وردپرس می باشد. شاید بتوانیم به واقعیت بگوییم وردپرس واقعاً عجیب و عالی است، هزاران هزار قالب و افزونه برای آن توسعه داده شده است و هر امکانی که اراده کنید ماژول آماده آن را خواهید یافت. شما با وردپرس می توانید بهترین و عالی ترین سایت ها را بسازید، همچنین وردپرس نسبت به دیگر CMS ها نیز در اولویت قرار دارد. وردپرس به عنوان محبوب‌ ترین سیستم مدیریت محتوای رایگان در دنیا است که بازار بسیار بزرگی را برای توسعه‌ دهندگان ایجاد کرده است. شما با وردپرس می توانید هر نوع وب سایتی را راه اندازی کنید. در واقع وردپرس، به دلیل متن باز بودن و امکاناتی که در اختیار افراد قرار می دهد و همین طور سادگی استفاده از پنل مدیریت، توانسته سهم بالایی از بازار استفاده از سیستم های مدیریت محتوا را به خود اختصاص دهد.

آموزش وردپرس مقدماتی تا پیشرفته

 

بازار کار وردپرس

مزایای وردپرس

  • یادگیری وردپرس آسان و ساخت یک وب سایت با آن نسبتا سریع است.
  • افزونه ‌های زیادی هنگام کار با آن وجود دارند؛ پس امکان کدنویسی در وردپرس به حداقل می ‌رسد.
  • وردپرس به صورت رایگان در دسترس است.
  • به صورت پیوسته به ‌روزرسانی می ‌شود و امنیت بالایی دارد.
  • می ‌توان سایت ‌های مختلفی مانند سایت شرکتی، سایت خبری، سایت فروشگاهی و… را با وردپرس ساخت.
  • و…

دوره های آموزش طراحی وب

 

بازار کار وردپرس در ایران

همانطور که در بالاتر گفتیم در حال حاضر افراد زیادی به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی می باشند، از این رو می توان گفت بازار کار وردپرس چه در ایران و ه در خارج از ایران بسیار داغ و پر رونق می باشد. امروزه اکثر افرادی که پیش از این به صورت سنتی کار می کردند، حال با توجه به پیشرفت تکنولوژی و رشد تجارت الکترونیک قصد کرده اند به صورت اینترنتی کسب و کار خود را ادامه دهند و کسب درآمد بیشتری داشته باشند. از آنجایی که راه اندازی وب سایت با وردپرس آسان است و مزیت های فراوانی دارد بنابراین انتخاب اول همه صاحبان وب سایت ها وردپرس است و بازار کار وردپرس را تشکیل می شود. از این رو می توان گفت که  شما می توانید از طریق کار با وردپرس از کسب درآمد خوبی برخوردار شوید.

البته این نکته را نیز فراموش نکنید که گفتیم کار با وردپرس به صورت حرفه ای شرط است و اگر بتوانید به صورت اصولی و تخصصی آن را یاد بگیرید قطعاً در این زمینه موفق خواهید شد. در ادامه روشی که باعث می شود شما به سرعت کار با وردپرس را به صورت حر فه ای و اصولی یاد بگیرید را بیان خواهیم کرد.

دوره های آموزش وردپرس

شرکت در دوره های آموزش وردپرس به شما بسیار کمک می کند و باعث می شود شما در عین سرعت یادگیری، وردپرس را به صورت حرفه ای و اصولی آموزش ببینید. مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب یکی برترین برگزار کننده دوره های آموزشی در زمینه وردپرس، طراحی وب، سئو سایت می باشد. این دوره های آموزش زیر نظر اساتید برجسته و بنام برگزار می شود. به عزیزانی که در دوره آموزش وردپرس شر کت می کنند یک مدرک معتبر دو زبانه نیز تعلق می گیرد، برای شرکت در این دوره ها می توانید بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

شماره های تماس: 66939772 – 66933439