چرا باید ICDL یاد بگیریم

ما در زندگی در هر دوره ای باید مهارت های مختلفی را یاد بگیریم که اکثر آن ها در زندگی و آینده ما تاثیرگذار هستند و برخی از این مهارت ها در زمینه شغلی کمک بسیار زیادی به ما می کند. داشتن مهارت و تخصص در یک زمینه ای می تواند شما را از سایر افراد متمایز کند و این که راحت تر می توانید زمینه های شغلی را برای خود فراهم کنید. یکی از این مهارت هایی که در پیدا کردن شغل می تواند به شما کمک کند، مهارت های ICDL می باشد که این مهارت ها مربوط به کار کردن با کامپیوتر می باشد.

شاید هنوز برای خیلی ها این سوال به وجود آید که چرا باید ICDL یاد بگیریم و تا مدت ها جواب کاملی برای آن نداشته باشند ولی با شرکت در دوره های آموزش ICDL می توانند به اهمیت این دوره پی ببرند. کامپیوتر این روزها بخشی از زندگی ما شده است و همان طور که تلفن همراه از سال ها قبل جزوه نیازهای ما بوده است. کار کردن و مسلط بودن به کامپیوتر یکی از مسائلی است که به آن پرداخته می شود و به طور قطعی می توان گفت با پیشرفت تکنولوژی در سال های اخیر، تمامی افراد برای رفع نیازهای روزانه خود باید به کامپیوتر مسلط باشند.

کامپیوتر یک دنیای بسیار بزرگی دارد که هر چقدر برای یادگیری آن و نرم افزارهای تخصصی اقدام کنید باز هم جای پیشرفت دارید ولی نیاز نیست تا به تمامی امور کامپیوتر مسلط باشید ولی برخی از مسائل هستند به صورت عمومی تمامی افراد باید آن را بلد باشند. مهارت های ICDL در کامپیوتر به مهارت هایی گفته می شود که برای کار کردن با کامپیوتر باید آن ها را بلد باشید و حتی در بسیاری از شغل های اداری، مسلط بودن به مهارت های ICDL جزوه الزامات می باشد.

مهارت های ICDL

در پاسخ به این سوال که چرا باید ICDL یاد بگیریم باید گفت که کامپیوتر یک سری نرم افزارهای مهم و کاربردی دارد که در طول زندگی ممکن است بارها به آن ها نیاز داشته باشیم و این موارد بیشتر در دوران تحصیل به خصوص دوران دانشگاهی برای شما کاربرد دارد. برای مسلط شدن به کامپیوتر باید با یک سری از مفاهیم آن مانند دنیای اینترنت و ایمیل، فناوری اطلاعات، ویندوز و … آشنا شوید و پس از یادگیری چندین نرم افزار برای شما ضروری می باشد.

شاید مهمترین نرم افزار در این بخش، نرم افزار Word باشد و این یک نرم افزار واژه پرداز می باشد که می توانید کارهای تایپی خود را به راحتی و با کاملترین ابزار با این نرم افزار انجام دهید. Word بهترین و قدرتمندترین نرم افزار واژه پرداز در جهان می باشد و این نرم افزار و سایر نرم افزارهایی که در ادامه به آن می پردازیم از محصولات شرکت مایکروسافت می باشد. نرم افزار بعدی نرم افزار PowerPoint می باشد که بیشترین کاربرد این نرم افزار در دوران تحصیلات دانشجویی می باشد که از طریق آن می توان مطالب جمع آوری شده را به صورت اسلاید به نمایش در آورد.

یکی دیگر از نرم افزهای کامپیوتر، نرم افزار Excel می باشد و این نرم افزار به عنوان یک بانک اطلاعاتی شناخته می شود که یادگیری آن مزیت های زیادی دارد. نرم افزار دیگری که وجود دارد نرم افزار Access می باشد و این نرم افزار هم جزوه محصولات مایکروسافت است و کاربردهای خاص خود را دارد. تمامی این نرم افزارها و مفهومات مربوط به کامپیوتر در دوره های آموزش ICDL به هنرجویان آموزش داده می شود.

آموزش مهارت های ICDL در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزارکننده دوره های آموزش ICDL زیر نظر اساتید برجسته کشور می باشد و این دوره ها در یک محیط کاملا آموزشی به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می شود و پس از پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه از طرف مجتمع فنی تهران به هنرجویان ارائه می شود این مدرک مورد تایید اکثر شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و برای فعالیت در بسیاری از شرکت ها و سازمان ها، داشتن مدرک ICDL از یک موسسه معتبر الزامی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزش ICDL می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439 – 66576455

آموزش ICDL

دوره آموزش ICDL حرفه ای