آموزش طراحی وب با وردپرس

این بار با آموزش طراحی وب با وردپرس همراه شما هستیم و این دوره ها یکی از پر مخاطب ترین دوره های مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب به شمار می رود هر ساله هنرجویان بسیاری در آن شرکت می کنند. وردپرس نه تنها در ایران، بلکه در کل جهان طرفداران بسیاری پیدا کرده است و دلیل آن، ساده و کاربردی بودن آن می باشد و هر فردی که به کارهای طراحی وب علاقمند باشد، می تواند وردپرس را انتخاب کند چرا که بدون نوشتن یک خط برنامه نویسی، می توان یک وب سایت کامل با تمامی امکانات طراحی کرد.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای آماده می باشد که از قبل برنامه نویسی شده است و اگر برای طراحی وب به زبان برنامه نویسی تسلط ندارید، وردپرس بهترین گزینه برای شما می باشد. وردپرس تمامی امکانات برای طراحی وب سایت را در اختیار شما قرار می دهد و به راحتی می توانید از آن ها استفاده کنید و حتی مدیریت وب سایت هایی که با وردپرس طراحی شده اند راحت تر می باشد و بهتر می توان آن ها را بهینه سازی کرد.

برای طراحی وب با وردپرس، شما فقط به یک هاست و دامنه نیاز دارید و بقیه کارها به سرعت انجام می شود و در کمترین زمان می توانید وب سایت مورد نظر خود را تاسیس کنید. این روزها، شغل طراحی وب به صورت جدی در حال پیشرفت می باشد و اکثر جوانان برای کسب تخصص، به یادگیری طراحی وب سایت می پردازند و این حرفه یک شغل آینده دار می باشد که می تواند شما را به موفقیت برساند. جهت شرکت دوره های آموزش طراحی وب با وردپرس می توانید روی ثبت نام کلیک نمایید.

مزیت های وردپرس

آموزش طراحی وب با وردپرس

  • پشتیبانی قدرتمند
  • انعطاف پذیری
  • متن باز بودن
  • بهینه سازی موتورهای جستجو
  • مدیریت آسان
  • قالب های متنوع
  • سرعت بالا
  • امنیت
  • انتشار مطالب روی سایت به آسانی
  • چند منظوره بودن

آموزش وردپرس

چرا باید وردپرس یاد بگیریم؟

آموزش طراحی وب با وردپرس

یکی از راه های طراحی وب سایت، استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد و یادگیری وردپرس نسبت به زبان های برنامه نویسی برای طراحی وب سایت، آسان تر می باشد و زمان کمتری طول می کشد تا این حرفه را آموزش ببینید. از طرفی، یادگیری زبان های برنامه نویسی نیاز به علاقه و استعداد دارد و زمان بیشتری طول می کشد تا یک فرد، زبان برنامه نویسی مورد نظر خود را به طور کامل یاد بگیرد.

طراحی وب سایت با وردپرس در زمان کمتری انجام می شود و هر آن چه که برای طراحی وب سایت نیاز داشته باشید، وردپرس در اختیار شما قرار می دهد اما برای طراحی وب با زبان برنامه نویسی، زمان بیشتری نیاز می باشد و حتی اگر یک کد خطا در سایت وجود داشته باشد، می تواند به طور کلی سایت را دچار مشکل مشکل کند و از طرفی برای مدیریت این گونه سایت ها، باید به زبان برنامه نویسی تسلط داشته باشید.

اما موردی که در وردپرس وجود دارد این است که اگر به زبان برنامه نویسی تسلط داشته باشید، می توانید قسمت های مختلف سایت را به کمک کدنویسی، شخصی سازی و وردپرس به صورت متن باز می باشد و حتی اکثر برنامه نویسان به دلیل این قابلیت وردپرس، برای طراحی سایت از آن استفاده می کنند تا کدنویسی کمتری انجام دهند. وردپرس در هر دوره قابلیت بروزرسانی دارد و این باعث می شود تا در هر بروزرسانی، قابلیت های سایت افزایش پیدا کند و باعث پیشرفت سایت می شود.

آموزش طراحی وب با مدرک معتبر

آموزش طراحی وب با وردپرس در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار کننده دوره های آموزش طراحی وب با وردپرس می باشد و این دوره ها در یک محیط کاملا آموزشی زیر نظر اساتید برجسته کشور به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می شود و پس از پایان دوره، یک مدرک معتبر دو زبانه از طرف مجتمع فنی تهران به هنرجویان ارائه می شود و این مدرک مورد تایید اکثر شرکت های دولتی و خصوصی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439