شغل طراحی وب

اگر به شغل طراحی وب علاقمند هستید و قصد دارید تا در این زمینه مشغول به کار شوید، باید به خوبی آموزش های لازم را پشت سر بگذارید تا بتوانید در این مسیر موفق شوید. طراحی وب نیازمند خلاقیت، استعداد، علاقه و مهارت های فنی می باشد و اگر تمامی این ویژگی ها را داشته باشید بدون شک یک یکی از بهترین متخصصان طراحی وب خواهید شد و می توانید هر نوع وب سایتی با هر نوع ویژگی را طراحی کنید.

شغل طراحی وب از آن دسته شغل هایی است که می توانید درآمد بسیار خوبی از آن کسب کنید و به صورت کار شرکتی و یا آزادکاری می توان در آن فعالیت کرد و در هر دو مورد می توان درآمد خوبی کسب کرد و حتی از نظر آینده شغلی می توان گفت که می توانید روز به روز با این حرفه پیشرفت کنید. یک طراح سایت با دانشی که دارد باید بتواند نیازهای مشتریان را برطرف سازد و هر آن چه مشتری در ذهن دارد را بتوانید در طراحی وب پیاده سازی کند و برای این کار طراح سایت باید از یک ذهن خلاق برخوردار باشد تا بتوانید طراحی یک وب سایت را تصویرسازی کند.

شغل طراحی وب به صورتی می باشد که می توان در هر مکان و هر زمانی انجام داد یعنی می توان در شرکت یا منزل و با کامیپوتر شخصی کارهای مربوط به طراحی وب را انجام داد و همچنین اگر به صورت آزادکاری فعالیت می کنید، می توانید در ساعت های مختلف شبانه روز این کار را انجام دهید. قبل از هر چیزی باید به طور کامل به حرفه طراحی وب مسلط باشید و برای این کار می توانید در دوره های آموزش طراحی وب در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت نمایید.

تفاوت طراح وب با برنامه نویس وب

شغل طراحی وب

شاید برخی ها هنوز حرفه برنامه نویسی وب و طراحی وب را با هم اشتباه می گیرند و این دو کاملا جداگانه می باشد. کسی که به حرفه طراحی وب مسلط باشد می توانید بخش های ظاهری سایت را طراحی کند یعنی صفحه هایی که کاربر به طور مستقیم با آن در ارتباط است و این خیلی مهم است و طراحی باید به گونه ای باشد که کاربر زمانی که وارد سایت می شود بتواند به راحتی به آن چه که می خواهد دسترسی داشته باشد و هچنین طراحی وب در سایت باید به گونه ای باشد که برای کاربران جذابیت داشته باشد.

اما برنامه نویسی وب یعنی کارهایی که مربوط به پشت پرده سایت می باشد و به کاربران مربوط نمی شود و مربوط به مدیریت و توسعه وب سایت می باشد و افرادی که به زبان برنامه نویسی تسلط داشته باشند می توانند این کار را انجام دهند. اگر فردی به هر دو حرفه یعنی طراحی وب و برنامه نویسی وب تسلط داشته باشد به تنهایی می تواند یک وب سایت کامل را با تمامی امکانات و طراحی ها ایجاد کند و این مزیت بزرگی محسوب می شود. در دوره های آموزش Web Design Pack مطالب مربوط به این حرفه به هنرجویان آموزش داده می شود و علاقمندان می توانند در این دوره ها شرکت داشته باشند.

مهارت لازم برای شغل طراحی وب

  • تسلط به زبان برنامه نویسی مربوط به وب
  • تسلط بر اینترنت و مفاهیم وب و همچنین نرم افزارهای مربوط در این زمینه
  • داشتن اطلاعات بروز در زمینه طراحی وب
  • داشتن خلاقیت و ایده های جذاب برای طراحی های جدید
  • مسئولیت پذیر بودن در انجام به موقع پروژه ها
  • مسلط بودن به قوانین و دستورالعمل های اینترنتی برای دسترسی به وب سایت
  • تسلط کامل بر روی پروژه ها و برنامه ریزی های دقیق

اهمیت و کاربرد طراحی سایت

شغل طراحی وب در دیگر کشورها

شغل طراحی وب

طراحی وب از آن دسته شغل هایی است که می توان در هر کشوری فعالیت کرد و حتی در دیگر کشورهای پیشرفته سرمایه گذاری های بیشتری بر روی این حرفه انجام می دهند و کسی که به طور کامل به طراحی وب تسلط داشته باشد می تواند به راحتی در این زمینه در ایران و حتی خارج از ایران فعالیت کند. با گذراندن دوره های آموزش طراحی وب در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، به هنرجویان یک مدرک معتبر دو زبانه ارائه می شود که مورد تایید اکثر شرکت های دولتی و خصوصی در داخل ایران می باشد و حتی در خارج از ایران هم اعتبار دارد.

درآمد شغل طراحی وب در ایران و دیگر کشورها ممکن است تفاوت هایی داشته باشد و اگر فردی در ایران در این زمینه موفق باشد و به خوبی در بازار کار آن جا افتاده باشد می تواند درآمد زیادی کسب کند. برای رسیدن به بالاترین جایگاه در یک شغلی همه چیز بستگی به تلاش، استعداد و هوش فرد دارد و اگر به صورت مفید در این زمینه تلاش کند قطعا نتیجه خواهد گرفت. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439