آموزش کاربردی اتوکد دو بعدی در معماری

اگر علاقمند به نرم افزار اتوکد و کاربرد آن در معماری هستید پیشنهاد می کنیم که این مطلب را که درباره موضوع آموزش کاربردی اتوکد دو بعدی در معماری می باشد را بخوانید. همانطور که می دانید هر فردی برای وارد شدن به بازار کار هر حرفه و شغلی باید مهارت ها و توانایی های بالایی داشته باشد و حتما به طور تخصصی آن را آموزش دیده باشد.

از این رو نحوه آموزش مهارت ها، اصول و فنون هر حرفه ای یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه کرد. قطعا یادگیری نرم افزار اتوکد نیز از این قاعده مستثنا نیست و همه افرادی که علاقمند به یادگیری آن و وارد شدن به بازار کار آن هستند باید به صورت تخصصی و پیشرفته نرم افزار اتوکد دو بعدی را آموزش ببینند. در ادامه مطلب به شما یکی از بهترین روش های آموزش اتوکد دو بعدی را معرفی خواهیم کرد همچنان با ما همراه باشید.

کاربرد نرم افزار اتوکد در معماری

آموزش کاربردی اتوکد دو بعدی در معماری

اتوکد (AutoCAD) نرم ‌افزاری برای ترسیم و طراحی نقشه ‌های دقیق و حرفه ‌ای مهندسی و صنعتی می ‌باشد. این نرم ‌افزار هیجان ‌انگیز از محصولات محبوب شرکت آمریکایی اتودسک می ‌باشد. کاربران و طرفداران برنامه اتوکد امکان استفاده از قابلیت‌ ها و محیط‌ های دو و سه بعدی را دارند. آخرین نسخه منتشر شده از نرم افزار نسخه‌ مربوط به سال  ۲۰۲۰می باشد. قابل ذکر است که این نرم افزار از یک الگوی جالب برای نام‌ گذاری این نرم افزار استفاده می ‌نماید که هر نسخه از نام نسخه سال بعد استفاده می ‌نماید، برای مثال ورژن سال  ۲۰۱۹ در سال ۲۰۱۸ منتشر شده است.

اتوکد، از نرم افزارهای شناخته ‌شده و پر کاربرد در حوزه معماری است. مهندسان معمار معمولاً از این نرم افزار برای طراحی ساختمان‌ های مسکونی و تجاری استفاده می ‌کنند. تهیه نقشه‌ های معماری ساختمان، طراحی فضای داخلی و رندرگیری نیز از دیگر کاربردهای اتوکد در مهندسی معماری هستند. بسیاری از پلان ‌های مورد استفاده برای شیت بندی معماری نیز توسط این نرم افزار تهیه می ‌شوند. البته نسخه تخصصی اتوکد برای مهندسی معماری، AutoCAD Architecture است. قابلیت ‌ها و ابزارهای این نسخه برای کاربردهای معماری تهیه و بهینه شده ‌اند.

بیشتر بدانید: آموزش پیشرفته اتوکد دو بعدی

بهترین روش آموزش اتوکد دو بعدی

آموزش کاربردی اتوکد دو بعدی در معماری

یکی از بهترین روش های یادگیری نرم افزار اتوکد دو بعدی شرکت در دوره های آموزشی در این زمینه می باشد. با توجه به قابليت های بسيار گسترده نرم افزار اتوکد و کاربردهای بسيار گسترده اين نرم افزار در رشته ها و شاخه های مختلف طراحی اعم از معماری، عمران، طراحی صنعتی، طراحی دکوراسيون داخلی و… اين نرم افزار در ليست پر کاربرد ترين نرم افزارهای دنيا قرار دارد. مشخص است که هر چقدر کاربردهای يک نرم افزار بيشتر باشد، دوره های آموزشی آن با تعداد متقاضی بيشتری مواجه خواهد شد و دوره های آموزشی اتوکد نيز از اين قاعده مستثنی نيستند و در سال های اخير با استقبال بسيار قابل توجه و چشمگير علاقه مندان مواجه شده اند.

رنج متقاضيان شرکت در کلاس های آموزشی اتوکد بسيار متنوع است. بخش عمده متقاضيان شرکت در دوره های آموزشی اتوکد را کارشناسان رشته معماریی، کارشناسان رشته عمران، کارشناسان رشته طراحی صنعتی، کارشناسان دکوراسيون داخلی و برخی علاقه مندان به حوزه طراحی با پيش زمينه های متفاوت تشکيل می دهند. با توجه به استقبال بسيار زياد متقاضيان از دوره های آموزشی اتوکد در سال های اخير برخی از مراکز معتبر آموزشی در راستای پاسخ گويی به نياز متقاضيان  اقدام به برگزاری دوره های آموزشی اتوکد و ارائه گواهينامه اتوکد کرده اند. يکی از معتبرترين مراکز آموزشی که به منظور پاسخگويی به نيازهای متقاضيان دوره های آموزشی در این زمینه برگزار می کند، مرکز مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب است.

دوره آموزش اتوکد دو بعدی در مجتمع فنی تهران

آموزش کاربردی اتوکد دو بعدی در معماری

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برای علاقمندان به آموزش اتوکد دو بعدی به صورت تخصصی، دوره های آموزش برگزار می کند. هنرجویانی که در این دوره ها شرکت می کنند پس از اتمام دوره آموزشیشان مدرک معتبر دو زبانه از مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب دریافت خواهند کرد.

مدرک مجتمع فنی تهران یکی از معتبرترین مدارک مراکز آموزشی ایران در مجامع بین المللی شناخته می شود، دلیل این اعتبار سطح بالای دوره های آموزشی برگزار شده در مجتمع فنی تهران و نمایندگی های آن می باشد. مدرک دوره اتوکد دو بعدی AUTOCAD مجتمع فنی تهران قابل ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد. مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب از برترین نمایندگی های این مرکز آموزشی می باشد، بنابراین شما می توانید با خیالی راحت در دوره های این نمایندگی ثبت نام کنید.

جهت شرکت در دوره آموزش اتوکد دو بعدی مجتمع فنی تهران بر روی لینک ثبت نام کلیک کنید.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439 – 66576455