با دوره تخصصی آموزش وردپرس همراه شما هستیم و اگر دنبال اطلاعات بیشتری در مورد این حرفه هستید، تا پایان این مطلب همراه ما باشید. در مطالب قبلی که در وب سایت موجود است، در مورد مطالب ابتدایی وردپرس و تاریخچه و نحوه کار کردن با آن پرداختیم و امروز قصد داریم تا درباره پشتیبانی و مدیریت وردپرس مطالبی در اختیار شما قرار دهیم. اگر علاقمند به یادگیری وردپرس هستید، همین حالا می توانید از طریق وب سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب در دوره تخصصی آموزش وردپرس ثبت نام نمایید.

سیستم مدیریت محتوای وردپرس به گونه ای طراحی شده است تا دسترسی به هر پلاگینی به راحتی امکان پذیر باشد و در کمترین زمان بتوان تغییرات دلخواه را در سایت اعمال کرد. مهمترین سرمایه های یک وب سایت، محتواهای آن می باشد و این محتواها هستند که باعث پیشرفت سایت و جذب کاربران می شود. برای بارگذاری محتواها باید به بخش نوشته ها مراجعه و محتوایی که از قبل تهیه کرده اید را باید در این قسمت بارگذاری کرد.

محتوا باید بر طبق قوانین گوگل و بهینه شده باشد تا باعث رشد سایت شما شود و همچنین حتما از مطالب جدید و پرمخاطب در وب سایت خود استفاده کنید تا کاربران بیشتری جذب کنید. محتوایی که بر روی سایت قرار می گیرد نباید مشابه سایت های دیگر باشد و این کپی محسوب می شود. در وردپرس افزونه های کاربردی و بسیاری وجود دارد که به بهبودی سایت کمک می کند.

آموزش طراحی وب

دوره تخصصی آموزش وردپرس

فهرست مطلب

افزونه ها

افزونه ها، پارامترهای اضافی هستند که وجود برخی از آن ها بر روی وب سایت اجباری و برخی دیگر اختیاری می باشد و با توجه به نیاز و سلیقه خود می توانید آن ها را نصب کنید. هزاران افزونه در وردپرس وجود دارد که می توانید با مراجعه به بخش افزونه ها، افزونه ی مورد نظر خود را نصب کنید. توجه داشته باشید که فقط باید افزونه های مورد نیاز را نصب کنید و زیاده روی در این زمینه باعث به وجود آمدن اختلال در سایت و حتی کند شدن سایت شود.

افزونه های ناشناس را به هیچ عنوان نباید در سایت نصب کرد و فقط افزونه هایی که به تعداد بالا دانلود شده است را دریافت کنید و توجه داشته باشید که اگر چندین افزونه درباره یک موضوع وجود داشت، فقط یکی از آن ها را نصب کنید و دو افزونه با کارایی یکسان بر روی وب سایت نصب نکنید. یکی از مهمترین و محبوب ترین افزونه های وردپرس، افزونه ووکامرس می باشد که برای فروشگاهی کردن سایت مورد استفاده قرار می گیرد و در دوره تخصصی آموزش وردپرس توضحیات بیشتر درباره افزونه و این افزونه داده می شود.

قالب ها

قالب ها دیزاین یک وب سایت را درست می کنند و هر وب سایتی به یک قالب حرفه ای نیاز دارد. بزرگترین فروشگاه قالب های وردپرس در جهان تم فارست می باشد که قالب های رایگان و پولی را در اختیار کاربران قرار می دهد. اما برای قالب های فارسی می توان به چندین وب سایت معتبر فارسی مراجعه کرد و قالب های فارسی ساز را تهیه کرد. هر قالب برای خود یک سری ویژگی های مثبت دارد که در دوره تخصصی آموزش وردپرس کار با چند قالب برای شما آموزش داده می شود.

برخی قالب ها هر کدام برای خود افزونه های اختصاصی دارند که برای طراحی وب سایت تاثیر گذار می باشند و برای طراحی وب سایت باید به آن ها مسلط باشید. برای انتخاب قالب وب سایت خود باید بیشترین دقت را داشته باشید چرا که قالب را نمی توان به راحتی از روی وب سایت برداشت و قالب دیگری بارگذاری کرد و ممکن است تمامی سایت دچار تغییر شود و مشکلاتی به وجود آورد.

در دوره تخصصی آموزش وردپرس به تمامی مطالب فوق پرداخته می شود اگر شما هم علاقه دارید تا وب سایت خود را بهترین شکل مدیریت کنید، حتما پیشنهاد می کنیم در دوره های آموزش وردپرس شرکت نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره می توانید با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید.

دوره جامع آموزش سئو