آموزش نرم افزار Revit در تهران

اگر برای آموزش نرم افزار Revit در تهران به یک موسسه آموزشی عالی نیاز دارید، ما به شما مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب را معرفی می کنیم و این مجموعه یکی از برترین نمایندگی های مجتمع فنی تهران می باشد که از نظر جغرافیایی در بهترین نقطه شهر تهران قرار دارد. مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب دوره های آموزش نرم افزار Revit در تهران را زیر نظر اساتید برجسته کشور در یک محیط آموزشی به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می کند و تمامی علاقمندان برای شرکت در دوره های آموزشی می توانند به این مجموعه مراجعه نمایند.

برای کار با نرم افزار Revit نیازی به سیستم های قدرتمند نمی باشد و با سیستم های متوسط هم می توانید نرم افزار را اجرا کنید و همچنین این مجموعه تمامی امکانات برای یادگیری نرم افزارهای آموزشی را در اختیار هنرجویان قرار می دهد. نرم افزار Revit مانند دیگر نرم افزارهایی که برای کارهای مختلف وجود دارند، یک نرم افزار تخصصی در زمینه نقشه کشی ساختمانی می باشد و این نرم افزار هم در ایران و هم در خارج از ایران کاربردهای فراوانی دارد.

این روزها برای پیدا کردن یک شغل مناسب، داشتن تخصص در یک زمینه بسیار مهم می باشد و با یادگیری نرم افزار Revit می توانید یک پله به شغل مورد نظر خود نزدیک تر شوید. این روزها اکثر شغل ها با نرم افزارهای خاص خود انجام می شوند و تسلط بر این نرم افزارها شرط به دست آوردن آن شغل می باشد. رشته معماری دارای حوزه های مختلف از جمله طراحی نقشه کشی ساختمان، طراحی معماری، طراحی داخلی، مدلسازی و … می باشد که برای هر کدام از این تخصص ها نرم افزارهای جداگانه مانند اتوکد، 3D Max، Revit، V-Ray، اسکچاپ و … می باشند.

تفاوت نرم افزار Revit با دیگر نرم افزارهای معماری

همان طور که گفتیم هر کدام از نرم افزارهای معماری مخصوص یک حرفه خاص می باشند و نمی توان گفت که کدام یک از نرم افزارهای معماری برتری بیشتری نسبت به دیگری دارند و هر کدام از این نرم افزارها در زمینه های خاصی کاربرد دارند. برای فعالیت در زمینه معماری لازم نیست تمامی نرم افزارهای مربوط به آن را یاد بگیرید و با یادگیری یکی از این نرم افزارها، می توانید در آن حرفه به صورت تخصصی فعالیت کنید و درآمد بسیار خوبی به دست آورید.

نرم افزار 3D Max یک نرم افزار تخصصی در زمینه طراحی معماری و دکوراسیون داخلی می باشد و یکی از محبوب ترین نرم افزارهای تخصصی معماری می باشد که در زمینه های دیگری مانند انیمیشن سازی، مدلسازی و … کاربرد دارد. نرم افزار 3D Max امکانات بسیاری دارد و کاربر هنگام کار با نرم افزار اصلا احساس خستگی نمی کند و ساعت ها می تواند انواع طراحی ها را انجام دهد و داشتن ایده های جذاب و جدید می تواند شما را در این زمینه به موفقیت برساند.

معروف ترین نرم افزار نقشه کشی که اکثر دانشجویان معماری با آن آشنایی دارند، نرم افزار اتوکد می باشد و این نرم افزار بهترین و تخصصی ترین نرم افزار نقشه کشی می باشد که به غیر از معماری، در زمینه های دیگری هم کاربرد دارد. اکثر دانشجویان معماری با این نرم افزار کار کرده اند ولی برای یادگیری تخصصی آن می توان در دوره های آموزشی شرکت کرد. نرم افزار Revit در کنار نرم افزارهای اتوکد و 3D Max کاربردهای بسیاری دارد و بازار کار آن در ایران در حال پیشرفت می باشد و می توانید آینده موفقی در این زمینه داشته باشید.

بیشتر بخوانید: تفاوت نرم افزار Revit و اسکچاپ

آموزش نرم افزار Revit

آموزش نرم افزار Revit در تهران در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار می شود و دوره های آموزشی این مجموعه در راستای نیازهای بازار کار می باشد و هنرجویان پس از گذراندن دوره های آموزشی، آماده ورود به بازار کار هستند و هر آن چه که لازم است آموزش ببینند، در این دوره ها به آن ها آموزش داده می شود. پس از پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه به هنرجویان ارائه می شود و جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.