حوزه‌های کاری بازارکار فتوشاپ چیست ؟

شما قادر خواهید بود تا با برنامه و نرم‌افزار فتوشاپ طرح‌های بسیاری را آماده نمائید، بیشترین و بزرگترین زمینه‌ی کاری فتوشاپ در طرح‌های تبلیغاتی می باشد.

حوزه‌های کاری بازارکار فتوشاپ و  طراحی لوگو

لوگو یک المان گرافیکی می باشد که این المان قادر است تا دارای شکلی هندسی یا آزاد  باشد. لوگو توسط سلیقه و نوآوری طراح خلق خواهد شد و به این دلیل که ساخته‌‌ی خلاقیت و ذهن طراح می باشد، خاصیت یکتا و منحصر به فرد آن حائز اهمیت می باشد. تمامی کسب وکارها دارای یک لوگوی مختص به خود می باشند. درآمدزایی از طراحی لوگو به مهارت و خلاقیت شخص بستگی خواهد داشت. تعرفه طراحی لوگو می تواند از ۵۰٫۰۰۰ تومان آغاز و تا قیمت ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ادامه یابد.

آیا طراحی پوستر پولسازترین حوزه‌های کاری بازارکار فتوشاپ می باشند ؟

پوستر، طرح گرافیکی، نقاشی و یا نوشته ای می باشد که برای جلب توجه و اطلاع‌رسانی درباره‌ی محتوایی خاص در معرض دید عموم نصب خواهد شد. پوستر، به این دلیل که پوسترها در مکان‌های پرتردد و شلوغ نصب خواهند شد و بیشتر مورد توجه‌ی اشخاص قرار خواهند گرفت، راهی مناسب برای معرفی کسب وکار می باشد. در بیشتر کسب‌وکارها از طراحی پوستر برای بازاریابی و معرفی کار خود استفاده می‌نمایند و برای آن سرمایه گذاری می‌نمایند. قیمت طراحی پوسترها به نوع سفارش مشتری، رنگ، اندازه، تعداد و… بستگی خواهد داشت.

پوسترها در بیشتر مواقع در اندازه‌ی A3، A4 یا 50 در 70 و 100 در 70 سانتیمتر طراحی می گردند. اگرچه بسته به نوع طراحی و یا سفارش مشتری ابعاد آن تغییر پیدا خواهد کرد. هر پوستر تبلیغاتی را با حداقل مبلغ ۲۰۰٫۰۰۰ تومان و حداکثر مبلغ ۴۰۰٫۰۰۰ تومان طراحی می‌نمایند که این مبلغ هم قابل تغییر خواهد بود و هر چقدر کار شما حرفه ای تر و خلاقانه تر است، مبلغ طراحی شما افزایش پیدا خواهد کرد. طراحی پوستر یکی از پول سازترین قسمت های بازارکار فتوشاپ می باشد.

حوزه‌های کاری بازارکار فتوشاپ و  طراحی کاراکترهای کارتون و انیمیشن

حوزه‌های کاری بازارکار فتوشاپ و  طراحی کاراکترهای کارتون و انیمیشنپیش از حرکت سازی و انیمیت کردن کارتون، یک طراح تمام کاراکترها را در فتوشاپ یا ایلاستریتور طراحی نموده اند. وقتی که هنرمند، طراحی کاراکترها را به اتمام برساند، توسط برنامه‌هایی نظیر افترافکت آن‌ کاراکترها را انیمیت کرده و حرکت به آنها خواهند داد. فتوشاپ در نسخه‌های جدید امکان ساخت انیمیشن و گیف را نیز فراهم می نماید.

جمع بندی درباره حوزه‌های کاری بازارکار فتوشاپ

همان گونه که توضیح داده شد بازارکار فتوشاپ گسترده می باشد. فتوشاپ برنامه‌ایی کاربردی می باشد و یادگیری آن برای کار طراحی لازم و ضروری خواهد بود. آموزشگاه‌ها و مجتمع‌های فنی زیادی نظیر مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب تقربیا یک دوره‌ی آموزشی کاربردی فتوشاپ را در برنامه‌ و زمان‌بندی آموزشی خود گنجانده‌اند. با یادگیری فتوشاپ کاربردی دانشپذیران قادر خواهند بود تا وارد بازارکار فتوشاپ گردند.

ما در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب دوره صفر تا صد فتوشاپ را تحت عنوان فتوشاپ مقدماتی تا پیشرفته با اساتید با تجربه و کاربلد و تدریس تمام نکات مخصوص بازار کار  را برگزار می نمائیم.

چرا شرکت در دوره مجتمع فنی تهران

همانطور که توضیح داده شد دوره های آموزش فتو شاپ که در مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب برگذار می گردد زیر نظر بهترین اساتید مربوطه و با بهترین و به روز ترین متدهای اموزشی برگذار خواهد شد.

لازم به ذکر است که مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب سال ها است که در زمینه آموزش فعالیت دارد و همواره در نظر داشته تا رضایت دانشپذیران را به همراه داشته باشد و خوشبختانه موفق نیز بوده است که اعتماد شما عزیزان نشان دهنده این موضوع می باشد.

مدرک این اموزشگاه معتبر است و می توانید از آن به عنوان رزومه مناسب استفاده نمائید.

آموزش فتوشاپ

چرا آموزش طراحی سایت