آموزش طراحی دکوراسیون داخلی با مدرک معتبر

اگر به دنبال دوره های آموزش طراحی دکوراسیون داخلی با مدرک معتبر هستید ما به شما دوره های آموزش طراحی دکوراسیون داخلی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب را پیشنهاد می کنیم. مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب یکی از برترین و معتبر ترین مراکز برگزار کننده دوره های آموزش از جمله آموزش طراحی دکوراسیون داخلی می باشد. مدارک دوره های آموزشی مجتمع فنی تهران معتبر ترین مدرک فنی در کشور محسوب می شود و مورد تایید شرکت های خصوصی و دولتی می باشد و همچنین قابل ترجمه هم می باشد. به دلیل این که این مدرک معتبرترین مدرک فنی در کشور می باشد، هنرجویان پس از اتمام و تحویل مدرک خود می توانند به سرعت جذب بازارکار شوند.

شما با شرکت در این دوره های آموزشی صفر تا صد طراحی دکوراسیون را به صورت حرفه ای و تخصصی آموزش می بینید و پس از اتمام دوره ها به راحتی پروژه هایی در این زمینه قبول کنید. داشتن مهارت و دانش کافی در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی بسیار در آینده شغلی شما تاثیر گذار خواهد بود بنابراین شما باید از راه و روشی برای یادگیری این حرفه استفاده کنید که بسیار کاربردی و حرفه ای باشد. مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب هر ساله با برگزاری دوره های آموزش طراحی دکوراسیون زیر نظر اساتیدی برجسته و بنام، اطمینان یادگیری حرفه ای و تخصصی را برای هنرجویان به ارمغان می آورد.

درآمد رشته طراحی دکوراسیون داخلی

آموزش طراحی دکوراسیون داخلی با مدرک معتبر

در مورد درآمد این رشته باید این نکته را به شما بازگو کنیم که میزان درآمد و دریافتی این رشته نیز همانند سایر رشته ‌های دانشگاهی به موارد زیادی وابسته است. برای مثال، سابقه کار، محل کار، دفتر اختصاصی یا کارمند دفتری بودن، نمونه کارهای قبلی، محدوده شهری انجام فعالیت یا استقرار دفتر و بی شمار مورد دیگر. با این حال این رشته جزء مشاغل پر درآمد و یا در اصطلاح خوش درآمد در ایران به حساب می ‌آید که هر چه میزان توانایی ‌ها و موارد ذکر شده در فرد افزایش یابد به نسبت بر درآمد وی نیز اثرگذار خواهد بود.

درباره آینده شغلی این حرفه باید بگوییم، استخدام طراح دکوراسیون داخلی به شکل های مختلفی امکان پذیر است. طراح دکوراسیون داخلی می تواند در شرکت های مشاوره طراحی کار کند. همچنین می تواند به صورت مستقل کارکرده و یا به صورت پروژه ای با شرکت های طراحی قرارداد ببندد. در صورت داشتن تجربه بیشتر می تواند به کارهایی مانند طراحی صحنه تئاتر، طراحی نمایشگاه ها و… بپردازد. حوزه طراحی داخلی و دکوراسیون در منازل، شرکت ها و… در سال های اخیر از سوی مردم مورد توجه بیشتری قرار گرفته است. به دنبال آن بازارکار بهتری نیز پیش روی طراحان داخلی خواهد بود. البته با توجه به رقابت شدید در این شغل، افرادی که دانش، تخصص، مهارت و تجربه لازم و کافی را دارند، می توانند در این بازارکار موفق شده و درآمد خوبی کسب کنند.

آشنایی با شغل طراحی دکوراسیون داخلی

درباره دوره آموزش طراحی دکوراسیون داخلی در مجتمع فنی تهران

آموزش طراحی دکوراسیون داخلی با مدرک معتبر

در دوره آموزش طراحی دکوراسیون داخلی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با تمامی اصول و دانش معماری داخلی آشنا خواهید شد. طراحی و تنظیم سرفصل های دوره مناسب غیر معماران و معماران می باشد. و پس از گذراندن دوره قادر خواهید بود به طراحی داخلی و بازسازی فضا مشغول شوید.

  • طراحی داخلی و دکوراسیون مقدماتی: شامل آشنایی و توانایی کامل در نقشه کشی، آموزش اتوکد، طراحی دست آزاد و درک معماری و رنگ شناسی
  • طراحی داخلی و دکوراسیون متوسطه: در این مرحله درس های طراحی داخلی به صورت تخصصی تر ارائه خواهند شد که شامل مصالح شناسی، متره و برآورد، سبک شناسی، نرم افزار اسکچاپ و طراحی داخلی 1 می باشد.
  • طراحی داخلی و دکوراسیون پیشرفته: این دوره شامل نرم افزار 3d max، نورپردازی، آموزش فتوشاپ در معماری و طراحی داخلی 2 می باشد.

پس از پایان دوره آموزش دکوراسیون داخلی دانشجو می تواند در امر دکوراسیون داخلی به صورت مستقل و توانمند فعالیت کند و پس از گذراندن دوره های تخصصی کارگاهی اجرای ساختمان و بازسازی، به هردو محور بپردازد.

بهترین نرم افزار های طراحی دکوراسیون داخلی

آموزش طراحی دکوراسیون داخلی با مدرک معتبر

اتوکد Autodesk AutoCad (نرم افزار مادر در همه رشته های طراحی): اتوکد یک نرم افزار بسیار محبوب و پر کاربرد در کلیه شرکت های طراحی معماری و دکوراسیون داخلی است. توجه به جزئیات فوق العاده واقعی و ابزارهای پر بهره این نرم افزار، سه بعدی سازی و تجسم فضای داخلی از نقاط قوت این نرم افزار برای طراحی داخلی است.

تری دی مکس Autodesk 3Ds Max (سخت ترین اما بهترین): این نرم افزار سه بعدی تقریبا همه کار می کند و تمام نیازتان را برآورده می سازد.از قابلیت های نرم افزار 3d max  می توان به انیمیشن سازی سه بعدی و ذرات، رندر 3 بعدی، مدلسازی سه بعدی، افکت گذاری و تکچردهی اشاره کرد. خروجی های گرفته شده با این نرم افزار به شدت واقعی هستند و پیش از طراحی دکوراسیون می توانید محیط کار یا منزل را در حد واقعیت ببینید.

رویت معماری Autodesk Revit: از نظر ماهیت نرم افزار رویت کاملا فنی است و برای طراحی و ساخت ساز ساختمان متخصصان طراحی داخلی را قادر می سازد تا طرحی از ساختمان ها و اشیاء را مبتنی بر مدل بسازند. در این نرم افزار می توان تمامی آبجکت ها به صورت سه بعدی ساخت و در طراحی دو بعدی نمای کلی و پلان ساختمان را طراحی کرد و مدل های سه بعدی طراحی دکوراسیون را در طراحی دو بعدی علامت گذاری و چیدمان کرد. جهت شرکت در دوره های آموزش دکوراسیون داخلی بر روی لینک ثبت نام کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439 – 66576455