مهمترین مسئله برای یادگیری یک تخصص، بررسی بازار کار آن حرفه می باشد و هر فردی قبل از آن که تخصصی را یاد بگیرد باید ابتدا در مورد بازار کار آن تحقیق کند و این که در ایران چقدر به آن تخصص بها داده می شود. برنامه نویسی پایتون یکی از تخصص هایی است که اکثر برنامه نویسان علاقمند به یادگیری آن می باشند و خوشبختانه بازار کار خوبی هم در ایران دارد و در خارج از ایران به صورت جدی تر به آن پرداخته می شود.

پایتون یک زبان برنامه نویسی سطح بالا محسوب می شود و طرفداران بسیاری هم دارد و در ایران به کمک این زبان برنامه نویسی می توان درآمد خوبی هم کسب کرد. گستردگی بازار کار پایتون در جهان بسیار زیاد می باشد و در ایران فقط بخش کمی از آن پوشش داده می شود اما با این حال شغل های خوبی در این زمینه در ایران وجود دارد. با کمی تحقیق و جستجو در وب سایت های آنلاین کاریابی می توان فهمید که در ایران چه مقدار به این حرفه بها داده می شود و چه شرکت هایی در این زمینه فعالیت می کنند.

فرصت های شغلی بزرگ و کوچک به تازه کاران این امکان را می دهد تا بتوانند هر چه زودتر وارد بازار کار شوند و پس از ورود به بازار کار، این تجربه و تلاش شماست که آینده ی شما را رقم می زند و هر تخصص بیشتری داشته باشید قطعا در این راه موفق تر خواهید بود. اما مهمتر از آن یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون می باشد که می توانید به مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب جهت آموزش برنامه نویسی پایتون مراجعه نمایید. این مجموعه دوره آموزش برنامه نویسی پایتون را با بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برای هنرجویان برگزار می نماید که در روند یادگیری آن ها بسیار تاثیر گذار می باشد.

جهت شرکت در دوره آموزش برنامه نویسی پایتون می توانید روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید.

پایتون بهترین زبان برای یادگیری برنامه نویسی

درآمد برنامه نویسی پایتون در ایران

میزان در آمد یک شغل همیشه برای افراد بسیار مهم بوده است و این که یک شغل تا چه اندازه جای پیشرفت دارد. میزان درآمد برنامه نویسی با پایتون در ایران نسبت به خارج از ایران تقریبا برابر می باشد و در ایران می توان از این طریق درآمد خوبی کسب کرد. به طور رسمی منبعی برای درآمد دقیق این شغل وجود ندارد و هر شغلی در هر شرکتی درآمد مشخص خود را دارد و نمی توان یک واحد برای آن تعریف کرد. برای مشخص شدن این موضوع می توانید با ارسال رزومه به چندین شرکت از درآمد و مزایای آن باخبر شوید و همچنین در صورت فراهم بودن شرایط می توانید در آن ها مشغول به کار شوید.

فاکتورهای دیگری در میزان درآمد برنامه نویسی با پایتون وجود دارد که مقدار آن را کم یا زیاد می کند. فاکتورهایی مانند نوع فعالیت، میزان تخصص فرد، شرکت مورد نظر و … در میزان درآمد این حرفه تاثیر گذار می باشد. متخصصان برنامه نویسی با پایتون به دو صورت آزاد و استخدامی در این زمینه مشغول به کار شوند و برای استخدام می توانند به شرکت های مورد نظر مراجعه کنند و از انجام مصاحبه و قبولی می توانند به استخدام رسمی آن شرکت در بیاید. از مزایای کار به صورت استخدامی می توان به حقوق و درآمد ثابت و وجود کار همیشگی اشاره کرد.

اما در آزاد کاری می توان بدون وابستگی به هیچ شرکتی مشغول به فعالیت شد و به تعداد مورد نیاز خود در پروژه های مختلفی مشارکت داشته باشید و تمامی این ها فقط به خود شما بستگی دارد. آزاد کاری مزایا و معایبی هم دارد و از مزایای آن می توان به انجام چندین پروژه در زمینه های مختلف، انجام پروژه در هر زمان و بالا رفتن درآمد با افزایش پروژه ها اشاره کرد ولی از معایب آن می توان به نداشتن درآمد ثابت و پیدا کردن مشتری اشاره کرد. با این حال بسیاری از برنامه نویسان در هر دو حالت استخدامی و آزاد کاری مشغول به کار می باشند و شما می توانید یکی از این دو گزینه را برای نوع فعالیت خود انتخاب کنید.

با بررسی بازار کار برنامه نویسی پایتون می توان فهمید که این زبان یکی از محبوب ترین زبان ها در ایران محسوب می شود و بازار کار نسبتا خوب و رو به رشدی در این زمینه وجود دارد. مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار کننده دوره های آموزش برنامه نویسی پایتون می باشد و علاقمندان می توانند در این دوره ها شرکت نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از دیگر مطالب سایت بازدید نمایید و سوالات، نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

سی شارپ چیست و چه کاربردی دارد