طراحی با نرم افزار اتوکد دو بعدی

طراحی با نرم افزار اتوکد دو بعدی مناسب معماران، طراحان و مهندسان می باشد چرا که اتوکد نرم‌ افزاری است که برای ترسیم نقشه ‌های مهندسی و صنعتی به کار می ‌رود.

در گذشته، تنها روشی که یک طراح یا معمار می ‌توانست به ایده‌ ها و طرح‌ های خود جان ببخشد، ترسیم دستی آن ‌ها بود. با ظهور و پیشرفت کامپیوترها، قلم و کاغذ جای خود را به نرم افزارهای طراحی دادند. استفاده از قابلیت ‌های متعدد این نرم افزارها و ابزارهای متنوع آن ‌ها، ترسیم ایده‌ های ساده تا پیچیده را بسیار سریع‌ تر و بهینه ‌تر کرد. اتوکد (AutoCAD) یکی از نرم افزارهای طراحی است که بسیاری از کاربران کامپیوتر در حوزه ‌های مختلف با نام آن آشنا هستند. این نرم افزار از محبوبیت و جایگاه خاصی در میان مهندسان و طراحان برخوردار است.

یادگیری حرفه ای نرم افزار اتوکد و بعدی

طراحی با نرم افزار اتوکد دو بعدی

طراحان و معمارانی که می خواهند اقدام به آموزش اتوکد دو بعدی کنند باید به این نکته توجه کنند که باید از روشی برای آموزش استفاده کننده که تخصصی و حرفه ای باشد. چرا که در زمینه کار با نزم افزار اتوکد دو بعدی داشتن مهارت بالا و حرفه ای بودن بسیار حائز اهمیت است. در واقع هر چه فرد مهارت و دانش بالایی در این زمینه داشته باشد موفق تر خواهد بود و درآمد بالاتری نیز خواهد داشت.

ما به شما شرکت در دوره های آموزش نرم افزار اتوکد را پیشنهاد می کنیم. به طور کلی منابع ویدئویی و نوشتاری زیادی برای یادگیری این نرم افزار وجود دارد ولی همانطور که می دانید محدودیت های محیطی و زمانی باعث می شود همان نکات به صورت کلی و خلاصه وار بیان شوند. اما در دوره های آموزشی دیگر این محدودیت ها وجود ندارند و همه نکات به صورت اصولی و حرفه ای به هنرجویان آموزش داده می شود. بنابراین با شرکت در دوره های آموزشی می توانید آینده شغلی و درآمد شغلی خود را تضمین کنید.

تاریخچه نرم افزار اتوکد

طراحی با نرم افزار اتوکد دو بعدی

نرم افزار اتوکد در سال ۱۹۸۲ توسط شرکت Autodesk به عنوان یک نرم افزار برای کشیدن نقشه های دوبعدی معرفی شد. اما این شرکت بعد ها به علت استقبال مردم از اتوکد در بروزرسانی های خود اقدام به انتشار ماژول هایی برای رسم نقشه های سه بعدی با کیفیتی باورنکردی برای این نرم افزار کرد. جالب است بدانید که نرم افزار اتوکد هر ساله آپدیت می شود و همیشه نسخه ای که انتشار می دهد برای سال دیگر است.

به طور مثال تاریخ انتشار اتوکد ۲۰۲۰ در سال ۲۰۱۹ می باشد با این حال این به این معنی نیست که هر سال شما باید دوباره یادگیری نسخه جدید این نرم افزار را از سر بگیرید. بلکه باید بدانید که نرم افزار اتوکد در آپدیت های خود تنها امکاناتی به نرم افزار اضافه می کند و آن را گسترش می دهد. نکته جالب در خصوص نرم افزار اتوکد این است که از سال ۲۰۱۰ به بعد شرکت اتوکد باز هم به علت استقبال کاربران و درخواست های آن ها اقدام به انتشار نسخه های وب و اندرویدی نرم افزار اتوکد با نام AutoCad 360 نمود. البته واضح است که امکانات هیچکدام از این دو به اندازه نسخه اصلی و تحت ویندوز آن نمی رسد.

دوره آموزش اتوکد دو بعدی

طراحی با نرم افزار اتوکد دو بعدی

با توجه به قابليت های بسيار گسترده نرم افزار اتوکد و کاربردهای بسيار گسترده اين نرم افزار در رشته ها و شاخه های مختلف طراحی اعم از معماری، عمران، طراحی صنعتی، طراحی دکوراسيون داخلی و… اين نرم افزار در ليست پر کاربرد ترين نرم افزارهای دنيا قرار دارد. امروزه مراکز زیادی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی در زمینه طراحی با نرم افزار اتوکد دو بعدی کرده اند.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب یکی از این مراکز معتبر آموزشی می باشد که در راستای پاسخ گويی به نياز متقاضيان اقدام به برگزاری دوره های آموزش اتوکد دو بعدی و ارائه مدرک معتبر بین المللی کرده است. در این دوره ها صفر تا صد کار با این نرم افزار به هنرجویان آموزش داده می شود و سعی شده است با به کارگیری آموزش های تئوری و عملی هنرجویان را برای ورود به بازار کار آماده کنند. این دوره های آموزشی زیر نظر اساتیدی متبحر و با تجربه در زمینه آموزش نرم افزار اتوکد برگزار می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس گرفته تا آن ها شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439 – 66576455